999 rezultate për

vucic

Vuçiç kalon kufijtë, sulmon edhe shtetet e QUINT-it Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, po e quan budallaki, një komunikatë të lëshuar nga shtetet e QUINT-it rreth mbar
Serbët fitojnë komunat në veri, Vuçiç flet për unitet Zgjedhje normale dhe të qeta u zhvilluan të dielën në katër komunat veriore të Kosovës, Mitrovicë të Veriut, Zveçan, Lep
Del sondazhi, serbët mendojnë se Vuçiçi do ta njohë Kosovën Mediat në Serbi vazhdojnë me sondazhe, përmes së cilave po hulumtojnë opinionin publik lidhur me çështjen e Kosovës dhe
Partia e Drashkoviç: Konflikti i ngrirë në dëm të Serbisë, Vuçiç të merrët vesh me shqiptarët Partia e Vuk Drashkoviqit, Lëvizja e Përtëritjes Serbe (SPO), konsideron e konflikti i ngrirë në Kosovë është kundër in
Gazetarja që i tregoi tre gishtat Ramës është ish-gruaja e Aleksandër Vuçiç (FOTO LAJM) Intervista e Edi Ramës në Televizionin serb Pink, bëri bujë në Serbi dhe Shqipëri. Në mediat shqiptare gjeti jehonë t
Thaçi dhe Vuçiçi takohen gjatë me njëri-tjetrin Hashim Thaçi dhe Aleksander Vuçiç janë takuar përsëri sot në Shkup. Ata kanë shkuar për ceremoninë e marrjes së mandatit
Thaçi dhe Vuçiçi sot ndodhen në Maqedoninë e Veriut Në Kabinetin e Presidentit “Vila Vodno” sot, në orën 13:45, do të mbahet ceremonia zyrtare e pranim-dorëzimit të funksio
Nga Merkel, tek Macron dhe Thaçi: Si po i mashtron Vuçiçi të gjithë dhe në fund s'do firmosë asgjë U deshën dhjetë ditë që nga Samiti i Berlinit, ku kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Emmanuel Macr
Vuçiç: Ushtria dhe policia, gati të mbrojnë vendin ndaj agresorëve Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç, thotë se vendi i tij mbron paqen e stabilitetin në rajon, por duhet të jetë gati në ç
Vuçiç krekoset me armët e Putinit dhe kërcënon Ballkanin (FOTO LAJM) Shteti i Serbisë, ka organizuar sot një paradë ushtarake në Nish, ku janë ekspozuar armatime të ndryshme, disa prej të c
Skandali i fotos me Metën, Vuçiç tregon pse e bëri atë veprim (VIDEO) Mungesa e presidentit serb në foto në nisje të samitit të Brdo-Brijunit me krerët e shteteve të Ballkanit Perëndimor që
Vuçiç zbardh misterin e ditës, ja pse nuk dola në fotografi me Ilir Metën Në mediat serbe ka bërë jehonë një incident në nisje të samitit të Brdo-Brijunit me krerët e shteteve të Ballkanit Perën
Thaçi: Mos i bini në qafë Vuçiçit, ideja për kufirin është vetëm e imja Presidenti Hashim Thaçi thotë se ideja e korrigjimi të kufijve është e tij dhe ai është angazhuar edhe në Samitin e Berl
Pas skandalit me Metën, Vuçiç tregon çfarë foli me Thaçin dhe Ramën: U fola serbisht Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka folur për ecurinë e Samitit të Brdo-Brijonit dhe përplasjen me presidentin e
Vuçiç bën skandal, refuzon të fotografohet me Metën (VIDEO) Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç ka bërë një skandal gjatë punimeve të Samitit të Brdo-Brijunit duke mos pranuar të
Takimi në Tiranë, Thaçi dhe Vuçiç i shmangen njëri-tjetrit (VIDEO) Ndërkohë që liderët e rajonit janë mbledhur në Tiranë në kuadër të Samitit të Brdo-Brijunit, ajo që vihet në sy ka të bë
Vuçiç mbërrin në Tiranë Presidenti serb, Aleksander Vuçiç, ka arritur në Tiranë, për t’iu bashkëngjitur pjesës tjetër të liderëve ballkaninë në
Rrëmujë në Tiranë: Vuçiç, Vuçiç jashtë nga Shqipëria (FOTO LAJM) Tensionohet situata në bulevard ku Vetëvendosje dhe qytetarë të thirrur nga kjo forcë po protestojnë kundër vizitës së P
Haradinaj e thotë hapur: Rama, Thaçi dhe Vuçiç folën për ndarjen e Kosovës Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka dhënë detaje të rendësishme sa i përket marrëveshjes me Serbinë dhe tentativë
Vuçiç: Nuk do ta njoh kurrë Kosovën edhe nëse më vrisni "Unë nuk do ta njoh kurrë pavarësinë e Kosovës si president, edhe nëse më vrisni". Deklarata e fortë vjen nga Presidenti