999 rezultate për

vrau

KOSOVË/ Djali dyshohet se vrau babanë me mjet i prerës, policia arreston të dyshuarin Sot rreth orës 16:50 ka ndodhur një vrasje në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja. Ndonëse nuk e
Vrau vëllain dhe plagosi nënën për një copë tokë, zbardhen detaje nga masakra në Fier Detaje të reja zbardhen nga krimi në Patos, ku mbeti i vrarë një 46 vjeçar. Sipas policisë,i ndjeri P.S, 46-vjeç ka h
Vrau për një fjalë goje 35 vjeçarin, arrestohet i riu në Gjirokastër Një 35-vjeçar është vrarë në Gjirokastër në rrethana misterioze. Viktima i identifikuar si Gjergji Alliasi është godi
Vrau të dashurën pastaj veten, tragjedi shekspiriane mes të rinjve Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në qytetin Ordu të Turqisë, ku një djalë fillimisht vrau të dashurën dhe më
Në vetëm dy javë, COVID-19 vrau shqiptarët sa për dy muaj Në Shqipëri vazhduan edhe sot vdekjet e përditshme për shkak të koronavirusit. Edhe dy zonja 58 dhe 59 vjeç nga Tirana n
I vrau vëllain? Pse Fatmir Haklaj ekzekutoi Azem Hajdarin (FOTO LAJM) Dosja e vrasjes së Azem Hajdarit ende ngjall kureshtje tek shqiptarët pasi mbetet e paqartë arsyeja e vrasjes, dhe krime
Shenjestër e OFL, kush është i forti i Durrësit që vrau mjekun me plumb në kokë Ditën e sotme OFL u dërgoi formular të "fortëve" të Durrësit që të deklarojnë pasurinë. Njëri prej tyre është Ali Lo
Zbulohen detajet tronditëse: Kjo është arsyeja pse kosovari në Zvicër vrau gruan e të birit Dje në të gjitha mediat zvicerane është raportuar për vrasjen e një gruaje të re, 24 vjeçe, nga vjehrri i saj 56-vjeçar
E pazakontë në Gjirokastër, fshatari vrau komshiun për një pelë Arrest me burg ishte masa e sigurisë që gjykata e Gjirokastrës dha për 67-vjeçarin që të mërkurën vrau me sende të forta
Çifti akuzohet se vrau djalin 11 vjeçar, duke e detyruar të pinte 3 litra ujë brenda 4 orëve! Një çift nga Kolorado po akuzohen për vrasjen e djalit të tyre 11-vjeçar duke e detyruar atë të pijë sasi të mëdha uji.
Vrau 60 vjeçarin për një copë tokë, si ndodhi ngjarja e rëndë në Gjirokastër Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje e rëndë ndodhi në Gjirokastër ku mbeti i vdekur një person. Ngjarja u regjistrua në f
I vrau vëllain, "hasmi" i Hekuran Billës zhduket pa asnjë gjurmë Pak ditë më parë në mes të natës u ekzektua me armë zjarri në Tiranë biznesmeni Hekuran Billa, ngjarja e ndodhur tek Kom
Zbulohen detajet tronditëse: 58 vjeçari në Pejë dyshohet se vrau 16 vjeçaren për shkak të xhelozisë (VIDEO) Sot ka ndodhur një vrasje e dyfishtë në fshatin Vitomiricë të Pejës. Dyshohet se 58 vjeçari e ka dërguar një 16 vjeça
I vrau vëllain para 14 vitesh, ky dyshohet të jetë vrasësi i Hekuran Billës (FOTO LAJM) Autori i dyshuar i vrasjes në pritë të 40-vjeçarit Hekuran Billa mbrëmjen e të enjtes në Tiranë është vëllai i 22-vjeçar
Vrau për hakmarrje 22-vjeçarin, e shkuara e errët e 40-vjeçarit që u ekzekutua në Tiranë Mbrëmjen e sotme në Tiranë rreth orës 22:00 u ekzekutua tek Komuna e Parisit një 40-vjeçar. Burimet zyrtare bëjnë me
Vrau vëllezërit për hakmarrje? Kushëriri i autorit zbulon si ndodhi ngjarja tragjike "Disa persona, dëshmitarë në vend na kanë thënë se Rolandi është provokuar në lokal nga vëllezërit Bardhi, duke i thënë:
Vrau kushëririn për një borxh, kush është Endrik Lluka që mori sot formularin nga OFL OFL ditën e sotme ka zbarkuar në jug të vendit. Kanë qenë 5 të fortë që sot kanë marrë formularin e OFL-së dhe që duh
Vrau vëllain e të dashurës, digjet banesa e të afërmit të Manol Rrapajt Ngjarja e vetëm një viti më parë tronditi gjithë Shqipërinë, ku një djalë i ri vrau dy të tjerë për shkak të një konflik
Polici vrau një shtetas gjatë arrestimit, SHBA paralizohet nga protestat për drejtësi SHBA dhe gjithë bota u trondit nga pamjet e arrestimit të dhunshëm që shkaktoi dhe vdekjen e Floyd. Pas kësaj ngjarj
E përd*unuan grekët në burg? Zbulohen analizat e të riut shqiptar që vrau studenten greke Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Greqi ku shqiptari Aleksandër Luca bashkë me shokun e tij