999 rezultate për

vrau

Habit drejtori i Ramës: Nëna është fajtore për fëmijën që vrau autoambulanca, jo Rilindja! Ditën e sotme një aksident tragjik ndodhi në Kakavijë, aty ku prej ditësh mijëra shq
Vrau me thikë 10 vjeçarin shqiptar, flet para gjykatës e moshuara zvicerjane Ka filluar procesi gjyqësor ndaj zvicerjanes 76-vjeçare, e cila më 21 mars të vitit 2019 vrau me thikë 10 vjeçarin nga K
E rëndë në Ferizaj, djali dyshohet se vrau nënën Një vrasje po dyshohet se ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën “Rrustem Statovci” në Ferizaj. Rastin e ka konfirmua
Dëshmia e 92-vjeçares: Sigurimi më tha se Zeneli vrau veten me 7 plumba Publikohet historia e panjohur e Zenel Islamit me origjinë nga Iballa e Pukës, i njohur ndryshe si “Luli i vocërr” i Mig
"Ti ke vilë, unë nuk kam", lihet në burg 33-vjeçari që vrau mikun Gjykata e Gjirokastrës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg”, për Mihal Thimjon, i cili akuzohet se ka vrarë tre di
Përdorues droge, ky është pogradecari që vrau e vari nënën e tij në derë të shtëpisë (FOTO LAJM) Djali që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit, është autori i krimit makabër në Pogradec. Një 44 vjeçar ka qëll
"Ti ke vilë trekatëshe, unë jo", zbardhet dëshmia e autorit që vrau mikun e familjes “Më shau dhe ofendoi, më qëlloi dhe e qëllova”. Këto janë fjalët që ka thënë para grupit hetimor në Policinë e Gjirok
"Alo, Gëzimin e kanë vrarë": Drekuan së bashku dhe pastaj miku e vrau, detaje nga masakra Zbardhen detaje nga ngjarja ku 57-vjeçari u gjet i vrarë brenda mjetit të tij në aksin rrugor rural Polican-Suhë ditën e
Vrau teknikun e kondicionerit, dërgohet për gjykim Griseldo Kusi Gjykata e Tiranës ka dërguar për gjykim të pandehurin Griseldo Kusi, i akuzuar për vrasjen e Indrit Çela në gusht të 201
"Hajde se na vrau", si u eliminua për një kalli misër 61 vjeçari U vra për misër. Përfundon në tragjedi një përleshje mes dy vëllezërve dhe hajdutit të misrave në Xhafzotaj të Shijakut.
EMRI/ Vrau veten? Gjendet i pajetë biznesmeni i njohur shqiptar Një biznesmen është gjetur i pajetë brenda vilës së tij, në një kompleks, që ndodhet në periferi të Tiranës. Viktima
E vrau shoku i fëmijërisë?! Pak para ekzekutimit, viktima në Elbasan publikoi foto me autorin e dyshuar Kjo foto që po shihni mendohet të jetë kryer disa çaste përpara se Florian Lamçe të vritej nga personi tjetër i dyshuar,
E vrau burrin me jastëk, e futi në tokë dhe e betonoi Një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale të rrallë. Ajo e ka vrarë burrin e saj pas 20 vitesh
Vrau me çekiç dhe copëtoi trupin e bashkëjetuesit, jepet dënimi për Albert Zekajn Gjykata e Fierit ka dhënë dënimin me bùrg përjetë për Albert Zekajn, i cili u gjet fajtor për vrasjen e bashkëjetuesit t
Më i riu 51 vjeç, COVID-19 vrau 4 pacientë në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësi
KOSOVË/ Djali dyshohet se vrau babanë me mjet i prerës, policia arreston të dyshuarin Sot rreth orës 16:50 ka ndodhur një vrasje në Fushë Kosovë. Policia e Kosovës ka dhënë detaje të reja. Ndonëse nuk e
Vrau vëllain dhe plagosi nënën për një copë tokë, zbardhen detaje nga masakra në Fier Detaje të reja zbardhen nga krimi në Patos, ku mbeti i vrarë një 46 vjeçar. Sipas policisë,i ndjeri P.S, 46-vjeç ka h
Vrau për një fjalë goje 35 vjeçarin, arrestohet i riu në Gjirokastër Një 35-vjeçar është vrarë në Gjirokastër në rrethana misterioze. Viktima i identifikuar si Gjergji Alliasi është godi
Vrau të dashurën pastaj veten, tragjedi shekspiriane mes të rinjve Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme në qytetin Ordu të Turqisë, ku një djalë fillimisht vrau të dashurën dhe më
Në vetëm dy javë, COVID-19 vrau shqiptarët sa për dy muaj Në Shqipëri vazhduan edhe sot vdekjet e përditshme për shkak të koronavirusit. Edhe dy zonja 58 dhe 59 vjeç nga Tirana n