999 rezultate për

vrau

Vrau dy shtetas për "gjakun" e vëllait, kush është Erion Alibej i arrestuar sot Ditën e sotme është vënë në pranga 34-vjeçari Erion Alibej si organizator dhe porositës i vrasjeve të Emiljano Ramazanit
Vrau kunatën në sy të vajzës, çfarë tha në gjykatë Agron Tanushi Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Agron Tanushin, i cili vrau me pushkë kunatën e tij,
Në 24 orët e fundit COVID-19 vrau 3 persona Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koron
"E vrau 5 minuta pasi u largua Policia", kunata rrëfen si Jetmira u ekzekutua në sy të vajzës së mitur Detaje nga krimi në familje i ndodhur ditën e djeshme në Bathore ka buluar e kunata e të ndjerës, Jetmira Hasanit. Ku
Zbardhen emrat e fotoja, ky është i riu që vrau kunatën për çështje "nderi" Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Ndërkohë që në Vasil Shanto ndodhi një atentat i rëndë, në B
Dasma përfundon në tragjedi, nusja hidhet nga ballkoni pasi dhëndri vrau veten Dhëndri 32-vjeçar u vetëvra në krahinën Ujjain në Indi pasi ishte gjetur i helmuar në makinën e vet të përplasur. Ai
Vrau vajzën dhe bashkëshorten, hiqet dënimi me burg të përjetshëm për Pjetër Ndecajn Gjykata në Gjakovë ka ndryshuar masën e dënimit për Pjetër Ndrecajt, të dënuar për vrasjen e vajzës dhe bashkëshortes në
Teoritë konspirative: Kim Jong vrau xhaxhain e tij dhe i nxorri kokën në publik Presidenti amerikan pretendohet të ketë thënë se Kim Jong Un ka ekzekutuar me skuadër pushkatimi xhaxhain e tij, gjenera
Djalin ia vrau Xhuvani, kush është avokati i dënuar me "arrest shtëpie" nga SPAK Personi që shihni në foto është avokati i lënë në arrest shtëpie nga SPAK, Skënder Demiraj. Demiraj është babai i një pr
"Babai vrau vajzën se u nda nga burri", ish-funksionari i lartë i Policisë zbulon krimin makabër Ditën e sotme është zbuluar një tjetër ngjarje makabre për krimet brenda familjes. Arben Hajdarmataj, ish-funksionar
Akuzohet se vrau dhe groposi vajzën, Faik Buci shfaqet i qeshur në Gjykatë (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet që të jepet vendimi për vrasësit gjakftohtë babë e bir, Faik dhe Shkëlqen Buci, të cilët i morën je
Historia e errët e familjes Boçi: Vjehrra vrau nusen, pas Eglantinës vdiq dhe i vëllai DUket se vrasja e vajzës së shtëpisë, nuk është e vetmja fatkeqësi në familjen Buci nga Dibra. Pas zbulimit të ngjar
Si u zbulua krimi monstruoz, vëllai vrau motrën pse iku me të dashurin Policia dhe prokuroria kanë mundur të dokumentojnë tashmë një krim të tmerrshëm të 8 viteve më parë, ku familja vrau dhe
Vrasës me pagesë, kush është 37 vjeçari që bashkë me babain vrau dhe varrosi motrën në Dajt Personi që shihni në foto është Shkëlzen Buçi, 37-vjeç, i cili së bashku babanë e tij vranë dhe varrosën në malin e Dajt
Mbrojti adoleshentin që vrau dy protestues, Trump bën deklaratën e fortë Presidenti amerikan Donald Trump vizitoi disa pjesë të qytetit të Kenoshës në Uiskonsin, që u dëmtuan javën e kaluar në
Vrau dy protestues, Trump mbron adoleshentin Presidenti Donald Trump ka mbrojtur adoleshentin, i cili vrau dy protestues në SHBA. Sipas kreut të Shtëpisë së Bardhë a
Vrau 61 vjeçarin, kapet autori i masakrës në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 37-vjeçar pasi ka vrarë një 61 vjeçar po në Tiranë. 37-vjeçari rezulton i dënuar m
I grabiti orën rumunit dhe vrau një person, policia greke arreston shqiptarin Një shqiptar 42-vjeçar, i cili punonte në ndërtim ka rënë në prangat e policisë greke ditën e djeshme, pas lëshimit të n
Dënohet terroristi që vrau 51 myslimanë në dy xham: Në burg deri në vdekje! Një terrorist i ekstremit të djathtë, i cili vrau 51 besimtarë myslimanë gjatë të shtënave me armë në dy xhami në Zeland
Vajza 20 vjeçe vrau veten me armë zjarri, policia arreston babain Policia e Kavajës ka vënë në pranga babain e 20 vjeçares e cila qëlloi veten me armë zjarri, duke ndërruar jetë. Po