999 rezultate për

vrau

Vrau burrin dhe vjehrrën e dashnores, habit gruaja e Kasemit: Ishte me mua atë natë! (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e 21 janarit të vitit 2018, ku u vranë dhe u dogjën nënë e bir në një fshat të Vlorës është trajtuar dit
I vrau me hanxhar, 45-vjeçari shqiptar i mori jetën grekes dhe të dashurit të saj Një operacion i madh policor është duke u zhvilluar me qëllim për të gjetur autorin e dyshuar të vrasjes së dyfishtë në
Vrau mikun në sy të fëmijës, prokuroria kërkon 35 vite burg për 62 vjeçarin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 35 vite burg për Islam Mylkajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Baçinozi u e
Vrau dhe murosi Astrit Lamajn 7 vite më parë, arrestohet italiani pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka arrestuar një burrë rreth 45 vjeç pasi akuzohet për e vrasjen e kryer në Muggio, në provincën e Monz
Lokalizohet vendi ku fshihet 25 vjeçari që vrau dy kushërinjtë në Malësinë e Madhe Policia e Shkodrës ka lokalizuar vendodhjen e 25-vjeçarit Daniel Pepaj, i cili akuzohet se është autor i vrasjes së dy k
Vrau ish-kunatën, Tanushi nga burgu: Jam penduar, por ajo dhe familja e saj ishin të degjeneruar Agron Tanushi, i cili vrau ish-kunatën e tij thotë se është penduar për krimin. Nga burgu ku ai vuan dënimin ka dhënë nj
Vrau babë e bir në Elbasan, arrestohet në Greqi 41 vjeçari me 4 identitete Kapet në Greqi, një person i kërkuar për vrasje të dyfishtë ne Elbasan ne vitin 2012. Policia bën me dije se në pranga r
Mbrojti djalin pasi vrau dy kushërinjtë? Policia ndalon të atin e autorit të dyshuar Policia ka ndaluar Rrok Pepaj, të atin e autorit të dyshuar për vrasjen e dy të rinjve në Malësinë e Madhe. Ai është
Lirohet nga burgu polici që vrau George Floyd Ish oficeri i policisë së Minneapolis Derek Chauvin, i cili akuzohet se i mori jetën afro amerikanit George Floyd është
Vrau me thikë 7 vjeçaren në mes të parkut, shqiptarja del para gjykatës angleze Një grua shqiptare e akuzuar për vrasjen e një vajze shtatë vjeçare angleze në sy të prindërve, në ditën e Nënës, është
Vrau gjyqtarin italian, zbulohet rrëfimi tronditës i autorit Antonio De Marko ka rrëfyer se është ai përgjegjësi i vrasjes së dyfishtë, ku mbetën viktima ish-gjyqtari De Santis, 33
Vrau bashkëshorten pasi e quajti homos*ksual, 6 vite burg për shqiptarin Edmir R. 67 vjeç nga Kosova është dënuar me gjashtë vjet e gjysmë burgim nga policia zvicerane dhe pas vuajtjes së dënim
Ish-drejtori i Arkivës: Avni Rustemi vrau Esat Pashën kundrejt pagesës Ish-drejtori i Arkivës, Kastriot Dervishaj, ka dalë kundër dekorimit të Avni Rustemit nga ana e Ilir Metës. Kjo, pasi
25 vjeçari duke u dridhur në gjyq tregon si xhaxhai i vrau nënën: Nuk kishin lidhje! Rreth një vit me parë, Lirie Xhepa u vra nga kunati i saj, Dashamir Xhepa i cili fillimisht e ka masakruar me sende të f
Djali i ish-drejtorit, i riu që vrau Idajet Dullën nuk pranohet në burgun e Durrësit Arbër Kote, i riu i arrestuar për vrasjen e ndodhur në Durrës, ku qëlloi me thikë në zemër Idajet Dullën, nuk është pran
Vrau shoferin që kishte lidhje me bashkëshorten, shpallet në kërkim Dëfrim Kurti Pas denoncimit të ish-gruas së tij, e cila pretendon se është shantazhuar nga ish-bashkëshorti, policia ka shpallur në k
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, merret vendimi për djalin e ish-drejtorit socialist Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Arbër Koten, i cili vrau me thikë në zemër 33 vjeça
"I kërkova të lironte rrugën", i riu tregon si e vrau Idajet Dullën Ppasi është kapur nga policia, autori i vrasjes së 33 vjeçarit një ditë më parë në Durrës, ka pranuar krimin e rëndë.
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, arrestohet djali i ish-drejtorit socialist Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Arbër Kotës, të riun i cili dyshohet se vrau me thikë në zemër 33 vjeç
Vrau 34-vjeçarin për një rrugë, autori djali i ish-drejtorit të njohur Pasditën e sotme në Durrës në Plepa ndodhi një ngjarje e rëndë ku pas një sherri, humbi jetën një 34-vjecar pasi u qëllu