999 rezultate për

vrau

Rrëfimi tek varri zbuloi tradhtinë: Vëllai vret vëllain pas lidhjes me kunatën në Turqi, abortohet fëmija Bëri disa vite burg pasi vrau një burrë që bashkëshortja e gënjeu se e kishte përdhunuar. Ndërkohë që ishte në burg, e s
E kërcënoi se do i tregonte bashkëshortes, merret vendimi për oficerin që vrau të dashurën Timothy Brehmer, oficeri që mbyti të dashurën e tij, pasi kjo e fundit e kërcënoi atë se do t’i tregonte gruas së tij pë
Paradoksi në Shqipëri: Prej 20 vitesh në arrati se vrau gardistët, OFL i dërgon formular Ditën e sotme OFL bëri me dije se i ka dërguar formular shtetasit Llazar Bicja nga Cerriku. Ky shtetas është në kërk
Shqiptari e vrau bashkë me të dashurin e ri, flet vajza e ukrainases: Ishte i frikshëm Një 45 vjeçar shqiptar është i dyshuari kryesor për një krim mizor në Greqi ku dyshohet se ka vrarë në mënyrë makabre is
Zbardhët dëshmia e Dashamir Xhepës që vrau kunatën për Shën Valentin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar dënimin me burg përjetë të shtetasit Dashamir Xhepa, i akuzuar për vrasjen e kunatës së
Ky është autori i vrasjes së 21 vjeçarit shqiptar në Angli, e vrau me thikë e shufër hekuri Një shef kuzhine është shpallur fajtor për vrasjen e një të riu shqiptar në një banesë në qendër të qytetit Sttaford, An
Vrau kunatën me të cilën kishte lidhje intime në Shën Valentin, merret vendimi për Dashamir Xhepën Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Dashamir Xhepën, i akuzuar për vrasjen e kunatës së tij në 14 shkurt të vitit 201
Ky është shqiptari që vrau të dashurën ukrainase me bashkëshortin në Mykonos Personi që shihni në foto është shqiptari, i quajtur Niko i cili dyshohet se vrau 45-vjeçaren ukrainase dhe të dashurin
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
"I shita tokën, nuk më dha lekët", autori i dyshuar tregon pse vrau biznesmenin në Himarë Pak momente pas vrasjes së biznesmenit himariot para një supermarketi në Himarë, Niko Goro, 51-vjeç, ku mbeti e plagosur
Vrau 82 vjeçarin 5 vite më parë, arrestohet autori Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur më 22.11.2015, në qytetin e Fierit, duke arrestuar autorin e vr
Vrau ish-të dashurën dhe bashkëshortin në Greqi, autori fshihet në Shqipëri Ngjarja makabre në Greqi vazhdon të mbetet pa një autor përpara drejtësisë. 45-vjeçarja dhe partneri i saj farmacist
Rama publikon fotot nga pandemia e 1918: Vrau 50 milion njerëz se nuk zbatuan rregullat Që nga dita e sotme, qeveria shqiptare mori vendimin për mbajtjen e detyrueshme të maskës në çdo ambient. Kryeministr
OFL vë në shënjestër 4 të ish-dënuar, njëri prej tyre vrau zyrtanin publik Operacioni Forca e Ligjit, në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuz
U dyshua se vrau policin, pushohet çështja penale për të fortin e Myslym Shyrit Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë cështjen penale për Gjergj Cukalin, i cili akuzohej për ekzekutimin e ish-polic
Vrau burrin dhe vjehrrën e dashnores, habit gruaja e Kasemit: Ishte me mua atë natë! (FOTO LAJM) Ngjarja e rëndë e 21 janarit të vitit 2018, ku u vranë dhe u dogjën nënë e bir në një fshat të Vlorës është trajtuar dit
I vrau me hanxhar, 45-vjeçari shqiptar i mori jetën grekes dhe të dashurit të saj Një operacion i madh policor është duke u zhvilluar me qëllim për të gjetur autorin e dyshuar të vrasjes së dyfishtë në
Vrau mikun në sy të fëmijës, prokuroria kërkon 35 vite burg për 62 vjeçarin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 35 vite burg për Islam Mylkajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Baçinozi u e
Vrau dhe murosi Astrit Lamajn 7 vite më parë, arrestohet italiani pjesë e grupit mafioz Policia italiane ka arrestuar një burrë rreth 45 vjeç pasi akuzohet për e vrasjen e kryer në Muggio, në provincën e Monz
Lokalizohet vendi ku fshihet 25 vjeçari që vrau dy kushërinjtë në Malësinë e Madhe Policia e Shkodrës ka lokalizuar vendodhjen e 25-vjeçarit Daniel Pepaj, i cili akuzohet se është autor i vrasjes së dy k