999 rezultate për

vrau

Nëna hakmerret ndaj kartelit të drogës që i vrau vajzën në Meksikë Historia e Miriam Elizabeth Rodríguez Martínez nga San Fernando i Tamaulipas është e ngjashme me filmin të Hollywood, “T
Ky është polici i cili vrau vajzën e tij dhe veten (VIDEO) Një zyrtar policor i Policisë së Kosovës ka vrarë aksidentalisht vajzën e tij dhe pastaj veten. Polici ka shtënë aksi
Ylli Manjani për efektivin që vrau 25-vjeçarin: Unë them t'a lirojnë menjëherë! "Çdo vrasës ka të drejtë të kërkojë të dënohet për tejkalim vetmbrojtje, si ai që merr hak ashtu edhe ai që vret ftohtë.
Punonte kamarier e jepte lek me fajde, zbulohet e shkuara e policit që vrau Klodian Rashën Emisioni “Shqipëria Live” i ka kushtuar hapësirë çështjes së jetës së Nevaldo Hajdarajt, oficerit të policisë që vrau Kl
"24 yje që do na mungojnë", Kalo nxjerr fotot e mjekëve që vrau COVID-19 Mjeku i njohur Tritan Kalo ditën e sotme ka nxjerrë fotot e të gjithë kolegëve të tij, që koronavirusi u mori jetën.
Akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Efektivi që vrau Rashën ishte i droguar Deputeti Kujtim Gjuzi ka bwrw njw akuzw tw rwndw, ku deklaron se ka informacione të sigurta se efektivi i policisë që vr
Kreshnik Spahiu: Efektivi që vrau Klodianin kishte pirë kokainë, e rrahu dhe e qëlloi Kreshnik Spahiu ka bërë një denoncim tepër të fortë për vrasjen e Klodian Rashës nga efektivi i policisë, Nevaldo Hajdar
"Bëni ç'të doni, kam vrarë një njeri", merret vendimi për efektivin që vrau Klodianin Vrau Klodian Rashën, merret vendimi “arrest me burg” për efektivin e policisë. Efektivi ka qenë në gjendje të renduar
"Më kërcënoi do të vras", zbardhet dëshmia e policit që vrau Klodian Rashën Gjatë ditës prokuroria do të kërkojë burg për Nevaldo Hajdaraj, një polic i moshës 31-vjeçare që gjendet nën akuzë për v
Sot merret vendimi për policin që vrau Klodian Rashan Efektivi i “Shqiponjave”, N.H, i cili qëlloi me armë zjarri dhe i mori jetën, 25-vjeçarit, Klodian Rasha ditën e martë,
"Polic me vetëm 6 muaj shkollë", Ish-drejtuesi: Efektivi që vrau të riun u emërua jashtë kritereve Ekzekutimi i 25-vjeçarit Klodian Rasha, nga efektivi i forcave Shqiponja Nevaldo Hajdaraj ishte tema e diskutimit sonte
Polici që vrau Klodian Rashën është i afërm i ish-ministrit të njohur të Ramës? Baris Çollaku ka deklaruar në “Çim Peka Live”, se efektivi që vrau Klodian Rashën, është një i afërm, me një ish ministë
Rama e pranon hapur: Klodian Rashën e vrau polici pa asnjë faj! Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë në lidhje me vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv i policisë së Sh
Gazetari zbulon detaje tronditëse: Bomba që vrau Vajdin Lamajn qëndroi 1 muaj në ashensor Prokuroria e Posaçme zbardhi pas 15 vitesh dy vrasje të bujshme të vitit 2005 atë të biznesmenit Vajdin Lamaj dhe Klodia
Prokuroria kërkon arrest me burg për efektivin që vrau Klodian Rashën Prokuroria e Tiranës kërkon “arrest me burg” për efektivin e policisë N.Hajdaraj, i cili qëlloi për vdekje, Klodian Rash
Ky është polici që vrau me dy plumba Klodian Rashën Efektivi i policisë së Shqiponjave N. H., i cili ekzekutoi me armën e shërbimit tre netë më parë Klodian Rashën në Tiran
Vrau Klodian Rashën, efektivi i policisë në gjendje të rënduar psikologjike Protesta e shoqërisë civile dhe rinisë të mërkurën (9.12) në Tiranë u shoqërua edhe me sulme ndaj institucioneve shtetër
Vëllain ia vrau polici, motra e Klodianit humb ndjenjat para Kryeministrisë (FOTO LAJM) "Më ka prekur loti në zemër, kam gjashtë muaj që se kisha takuar, dhe po e takoj në arkivol. Dua të drejtën e vëllait ti
Polici i vrau vëllanë, flet motra nga protesta: Prisnim t'a martonim! Bora Rasha, motra e Klodian Rashës nga protesta mbrëmjen e sotme përpara Kryeministrisë kërkoi drejtësi për vëllanë.
"Spiunoi" dy bosat e mëdhenj të krimit, i penduari rrëfen si përgatiti bombën që vrau Vajdin Lamajn SPAK shpalli në kërkim Lulzim Berishën dhe Viktor Ymerin për vrasjen e Vajdin Lamajt dhe Artan Arsit me bombë me telekom