999 rezultate për

vrau

Vrau djalin pas sherrit: Kush është babai i Albert Krasniqit, ish-luftëtar i UÇK-së (FOTO LAJM) Një krim i rëndë tronditi Prishtinën pasditen e sotme ku babai qëlloi për vdekje djalin e tij. Viktima është shtetas
Vrau djalin pas sherrit, babai merr në telefon policët: Ejani se e vrava! Një krim i rëndë ka ndodhur në një familje shqiptarë në Prishtinë, Kosovë. Pas një sherri në familje, babai ka qëllua
Vrau me snajper të burgosurin, rihapen hetimet për Ergys Kolaverin Ditën e sotme është marrë vendimi nga Gjykata e Apelit për të rihapur hetimet për Ergys Kolaverin. Kolaveri është i d
Horror! Arrestohet mjeku që vrau dy pacientë me COVID-19 për të liruar shtretërit Policia italiane ka vënë në pranga një mjek pasi dyshohet se ka vrarë dy pacientë me COVID-19 për të liruar shtretërit g
E dogji dhe e vrau, si i dashuri xheloz i mori jetën 17 vjeçares Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 17-vjeçares Roberta Siragusa nga i dashuri i saj, i cili dyshohet se i mori jet
Vrau grekun 28 vite më parë, arrestohet shqiptari në Belgjikë 51-vjeçari shqiptar Muhamet Belba shkoi për të grabitur një grek në 17 shkurt 1993, por doli prej andej duke kryer edhe
Deputeti i PS: Isha 2 metra larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me A
Vrau veten? Ministria e Mbrojtjes reagon për ushtarin shqiptar në Afganistan Një lajm i keq u bë i ditur mbrëmjen e djeshme pasi një ushtar shqiptar ka humbur jetën në Afganistan. Ministria e Mbroj
U hodh para plumbave për fëmijët, "Soni nga Lezha" vrau babain e plagosi djemtë për 600 euro Pak ditë më parë në Greqi ndodhi një atentat i rëndë ndaj një familje shqiptare ku u shënua 1 viktimë (babai) dhe u plag
Taullai i "Bandës së Durrësit" ekstradohet nga Kosova në Shqipëri, vrau Klodian Saliun dhe Vajdin Lamajn I njohur si pjesëtar i Bandës së Durrësit, Indrit Taullai është ekstraduar nga Kosova në Shqipëri. Policia bën me dije s
Vrau ukrainasen dhe të dashurin e saj, shqiptari shpallet në kërkim ndërkombëtar Një shqiptar është shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi akuzohet për vrasjen makabre e ish-të dashurës ukrainase, Fotini
Vrau me hanxhar ish të dashurën dhe partnerin e saj, arrestohet shqiptari Një urdhër arresti është lëshuar për 45-vjeçarin shqiptar, i cili dyshohet se kreu vrasjen e dyfishtë në muajin tetor të
Vrau me plumb në kokë motrën për çështje nderi, shpallet në kërkim ndërkombëtar 37 vjeçari Një refugjate siriane 28 vjeçare është gjetur e vrarë me një plumb në kokë në banesën e saj në Belgjikë. Një nga vëllezë
DETAJET/ Flet vëllai i dy motrave: Të voglën e çoi në Dajt, të nesërmen i ekzekutoi Bashkim Metani, vëllai i dy motrave, Zhaneta dhe Kristina që u vranë nga Përparim Ademi pak orë para natës së ndërrimit
Vrau dy motrat, Përparim Ademit i kërcënojnë familjen Krimi që ndodhi me 31 dhjetor në Tiranë, vazhdon akoma të nxjerrë detaje më të rënda në pah dita ditës. Familja e Për
Vrau Armando Baboçin dhe plagosi të birin, policia arreston 25 vjeçarin Policia ka arrestuar një 25-vjeçar, i identifikuar si E.Gj., pasi dyshohet të jetë autor i vrasjes së Armando Baboçit (G
Vrau për një fjalë goje, arrestohet i kërkuari në Durrës 2 shtetas të shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale janë arrestuar nga Policia. Specialistët për Hetimin e
Zbardhet dëshmia e gruas së 59-vjeçarit që vrau dy motrat: E dija për lidhjen intime Bashkëshortja e Përparim Tela, (Ademit) ka qenë në dijeni të lidhjes intime që burri i saj kishte me Zhaneta Metanin pre
Vrasja makabre e çiftit Pasho, dëshmia tronditëse e Elona Kaleshës: I vrau i biri, Taulanti Vrasja makabre e çiftit Pasho po kthehet në një film horror, ku në një bisedë telefonike të zbardhur nga grupi hetimor,
Sherr për restorantin, politikanin në Itali e vrau i biri Hetimet për vrasjen e politikanit Franco Colleoni në Itali morën një kthesë të beftë. Karabinierët e Bergamos vunë në pr