999 rezultate për

vrasin

Arben Ristani sulmon Ramën: Pushime në Firence ndërkohë që njerëzit vrasin veten për bukë Arben Ristani në një deklaratë për median foli mbi braktisjen që sipas tij i ka bërë Rama qytetarëve, ndërkohë që ai pus
Sulm në një kamp militantësh, SHBA-të vrasin mbi 100 luftëtarë të Al Qaeda-s në Siri Zyrtarë amerikanë thanë se Forca Ajrore e SHBA-së ka kryer sulme në një kamp militantësh në Siri, duke vrarë mbi 100 luf
Dy vëllezërit vrasin me thikë në zemër 32-vjeçarin në Vlorë Update- Pas konfliktit mes tre personave në Vlorë, nje person ka nderruar jete. Burime zyrtare bëjnë me dije se ka ndërr
Ndahet nga e fejuara, 45-vjeçari: Familjarët e saj do më vrasin Një 45- vjeçar ka denoncuar në Polici babanë dhe vëllain e ish¬-të fejuarës, pasi pretendon se në mënyrë të vazhdueshme
Pesticidet po “vrasin” bletët Ekspertët thonë se përdorimi i tepërt i pesticideve nuk dëmton vetëm tokën dhe ujin, por gjithashtu vret shumë nga organ
Pas shpërthimit në Egjipt, militantët vrasin dhe tetë policë Një shpërthim vetëvrasës me kamion-bombë ka ndodhur sot në Sinaj të Egjiptit, ku për pasojë kanë humbur jetën pesë polic
E ngatërruan për hajdute, fshatarët vrasin gruan me milingona helmuese Një grua në Bolivi është vrarë në mënyrë makabre pasi u akuzua padrejtësisht se kishte vjedhur një makinë në Caranavi.
Tentojnë të vrasin mbretëreshën, çfarë ndodhi gjatë natës në Pallat? Mbrëmjen e djeshme Mbretëresha e Britanisë së Madhe gati sa nuk u qëllua me armë nga një prej rojet e saj, teksa doli në
Skandali/ Ja ushqimet që po vrasin shqiptarët Emisioni “STOP” që transmetohet në Televizionin Klan është ndalur në disa produkte ushqimore kryesisht kikirikë me origj
Vrasin babain dhe fshehin krimin, dënohen 3 pjesëtarët e familjes Djaloshi Prokuroria e Krimeve të Rënda akuzon tre anëtarë të familjes Djaloshi me akuzën e vrasjes ndaj ishkryeplakut të Manzës,
Dëmtimet po "vrasin" Juven, infermieria e tejmbushur Juventus po kalon një sezon të tmerrshëm sa i përket dëmtimeve, duke përsëritur atë të vitit të kaluar. Infermieria në V
Mirditë/ Tentuan të vrasin një person, në kërkim babë e bir Policia e Lezhës ka shpallur në kërkim dy shtetas për veprat penale "Vrasje me dashje" e mbetur në tentativë në bashkëpu
Truket me anë të cilave këpucët e preferuara nuk do t’jua vrasin më Sa herë kemi blerë një palë këpucë të reja gjithmonë i kemi veshur me frikë me idenë që do na vrasin dhe lëndojnë, dhe p
Vrasin dhe çajnë gjarpërin, por ajo që ndodhi nuk pritej (FOTO LAJM) Në Nigeri banorët e një fshati vranë një gjarpër gjigant pasi dyshonin se kishte gëlltitur një viç, por ndryshe nga sa m
Avionët ushtarakë irakianë vrasin mbi 100 xhihadistë në Mosul Mbi 100 luftëtarë të Shtetit të vetëshpallur Islamik janë vrarë gjatë sulmeve ajrore të forcave irakiene në Mosul. L
SHBA-të vrasin me dron liderin e Al-Kaedës Lideri i Al Kaedës, ka qenë shënjestër e një sulmi ajror të telekomanduar të SHBA-së, në veri-lindje të Afganistanit, ka
Aeroplanët ushtarakë rusë vrasin fëmijët e një shkollë siriane Bombardimet ruse që goditën qytetin Idlib në veriperëndim të Sirisë, kanë lënë të paktën 26 persona të vrarë, përfshirë
DURRËS/ Vjehrra e kapi me dashnorin në shtrat, e vrasin me pesë thika Në listën e 21 personave shumë të kërkuar në qytetin e Durrësit janë edhe dy femra të shpallura nga policia në kërkim.
DURRËS/ Vjehrra e kapi me dashnorin në shtrat, e vrasin me pesë thika Në listën e 21 personave shumë të kërkuar në qytetin e Durrësit janë edhe dy femra të shpallura nga policia në kërkim.
Forcat e Irakut vrasin 200 forca të ISIS gjatë ofensivës në Mosul Forcat irakiane kanë deklaruar se sapo kanë ri-marrë qytetin e krishterë “Bartella” i cili gjendet afër Mosulit, qytet k