999 rezultate për

vrasin

Atentati në Mat, e thërrasin për ta nxjerrë nga shtëpia dhe më pas e vrasin (FOTO LAJM) Hajredin Lleshi, 64-vjeçari i ekzekutuar me breshëri automatiku sot ne mbrëmje ne portën e baneses ne Rukaj te Matit nga
Kur kompjutërët duan të të vrasin, rrëfimi rrënqethës i pilotit të avionit që u "çmend" në 10 000 metra Avioni Airbus 330 i kompanisë Qantas me 303 pasagjerë në bord ishte duke fluturuar në 10 666 metra lartësi natën e 7 tet
Forcat e sigurisë në Somali vrasin gabimisht ministrin Forcat e sigurisë në Somali kanë vrarë gabimisht një ministër të qeverisë, pasi e ngatërruan me një militant ekstremist.
227 vetëvrasje në vit, ja pse e vrasin veten shqiptarët Prej disa kohësh në Shqipëri është evidentuar një rritje e frikshme e numrit të vetëvrasjheve në vend. Gjatë analiz
Stresi nga provimet, dy adoleshente tentojnë të vrasin veten Stresi nga provimet ka detyruar dy adoleshente të pijnë medikamente për t’i dhënë fund jetës. Këto ngjarje kanë ndod
Shqipëria depresive, 20 veta vrasin vetën çdo muaj Megjithëse 3 vitet e fundit në Shqipëri ka patur një tendencë në rënie të numrit të vetëvrasjeve, shifrat mbeten alarman
Vidal në "shok", i vrasin kunatin në mes të ditës Arturo Vidal nuk po kalon një moment të mirë si brenda fushe, ashtu edhe jashtë saj. Së fundmi kunati i futbollistit të
Talibanët vrasin 140 ushtarë në Afganistan Talibanët kanë sulmuar një bazë ushtarake afgane duke vrarë të paktën 140 ushtarë dhe duke plagosur shumë të tjerë.
Në djall zgjedhjet politike, këta po na vrasin! Kriza politike në vend dhe çështja e zgjedhjeve kanë marrë vëmendjen jo vetëm të politikës por edhe të opinionit publik,
Tentojnë të vrasin punonjësin e kompanisë së makinave, në kërkim dy të rinjtë Një konflikt për shkak të prishjes së pazarëve në lidhje me qiradhënien e një automjeti ka rrezikuar të përfundojë në tr
Avionët aleat vrasin luftëtarët anti-ISIS në Siri Avionët e koalicionit të udhëhequr nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës për sulmet mbi ISIS në Siri kanë goditur aksident
Bombarduesit rusë vrasin 15 civilë në Idlib të Sirisë, mes tyre 4 fëmijë Të paktën 15 civilë, në mesin e tyre edhe katër fëmijë, janë vrarë sot nga një sulm ajror në provincën siriane Idlib, ka
PAMJE TË RRALLA/ Ushtarët e UÇK-së vrasin oficerin e lartë rus (VIDEO) Një oficer rus dhe 11 ushtarë serbë kishin mbetur të vrarë nga forcat e UÇK-së në Koshare gjatë tentativës për t'i vënë
Aurel Plasari: Enveri dhe Nexhmija tentuan të vrasin babain tim Studiuesi Aurel Plasari me anë të një statusi në Facebook ka reaguar sot ndaj sulmeve që i janë bërë ditët e fundit se a
Rrëfimi i gazetarit: Në Tiranë po ju vrasin me kancer. Nga vjen ky rrezatim? Duke folur për sëmundjen e kancerit dhe problemet e shëndetësisë në Shqipëri, gazetari Denis Dyrnjaja ka rrëfyer një his
Kamikazët e ISIS vrasin 26 dasmorë në Irak Dy kamikazë kanë hedhur veten në erë gjatë një dasme në një fshat pranë qytetit irakian Tikrit, ku për pasojë kanë humbu
Masakra e Çoles, familjarët e viktimave letër Nishanit: Po na i vrasin fëmijët për herë të dytë Familjarët e viktimave të masakrës së Çoles, ku mbetën të plagosur 3 persona, kanë derguar një letër kërkesë presidentit
Autobusët e Tiranës mund t'ju vrasin. Një ngjarje e kriminale ndodhi sot në kryeqytet (FOTO LAJM) Të gjithëve që udhëtojmë me urbanë në kryeqytet na ka ndodhur të përplasemi nga dyert e autobusit, apo të ngjeshemi me p
Prifti katolik në SHBA nxit protestuesit kundër Trumpit që të vrasin veten Një prift katolik në SHBA u ka sugjeruar atyre që nuk pajtohen me politikat Presidentin amerikan Donald Trump që të vras
Turistët vrasin delfinin e vogël vetëm për një selfie (VIDEO) Një delfin i vogël nuk mundi të rezistonte për shumë gjatë pasi disa turistë e mbajtën shumë jashtë ujit vetëm për të b