999 rezultate për

vrasin

Dilaver Bojkut i vrasin motrën në mënyrë makabre, ky është motivi i ngjarjes misterioze I njohur si mbreti i prostitucionit në Ballkan, Dilaver Bojku u vra tre javë më pare para lokalit të tij në Strugë. Disa
Avionët e Arabisë Saudite vrasin 30 civilë në Jemen Të paktën 30 persona janë vrarë sot në një sulm ajror që e goditi një hotel në veri të kryeqytetit të Jemenit, Sana, njo
Tronditet Ksamili, 50-vjeçarin e vrasin brenda makinës në oborrin e shtëpisë Një person është ekzekutuar me armë zjarri në oborrin e banesës së tij në Ksamil. Ngjarja e rëndë është shënuar në la
Tmerr në Vlorë, grabitësit hyjnë në shtëpi e vrasin qenin Një shtetas në Vlorë ka denoncuar se në shtëpinë e tij persona ende të paidentifikuar i kanë hyrë natën në shtëpi dhe i
Vrasja në Borsh, miku i viktimës në polici: Do na vrasin. Policia: Ejani nesër bëni denoncim Ngjarja e rëndë në Borsh ku mbeti i vrarë Premtim Bega dhe mbeti i plagosur shoku i tij Enea Myftari ka nxjerrë në pah d
Eksperimenti që tregon se telefonat po na "vrasin" Kur dilni në rrugë do shikoni njerëz që shikojnë telefonin shumicën e kohës. Disa shkruajnë mesazhe, disa përdorin media
Rojet izraelite vrasin dy jordanezë Rojet e ambasadës izarelite në kreyqytetin e Jordanisë kanë vrarë dy persona gjatë natës së djeshme, pas një tentative p
Naim Miftari për nofkën “Smajli”: Haradinaj u rreshtua me ata që deshën ta vrasin në Klinë Ish-eprori i UÇK-së dhe ish-anëtari i SHIK-ut Naim Miftari, ka thënë se me koalicionin e klanit “Pronto”, Haradinaj ka d
Palestinezët vrasin dy policë izraelitë Dy policë izraelitë janë vrarë dhe një tjetër u plagos nga të shtënat në Jerusalem. Autoritetet thanë se ata janë që
Shqiptarët po vrasin veten! Vetëvrasjet 3 herë më të larta se vrasjet Opinioni publik në vendin tonë është mësuar të konsiderojë vdekje nga vrasjet rastet kur personat marrin jetën e njëri-
E rëndë, dy vajza tentojnë të vrasin veten me fostoksinë Dy vajza të reja kanë tentuar të vrasin vetën. Mësohet se dy rastet janë shënuar në Shkodër dhe Lezhë ndërkohë bëhet e d
ALARMI/ "Shqiptarët i po vrasin me ushqime" (FOTO LAJM) Shqipëria është një prej vendeve më të bekuara, me 218 ditë me diell dhe me burime të bollshme uji që rrjedhin nga malet
Rrëfehet Putin: Janë përpjekur të më vrasin 5 herë, ja si shpëtova Një dokumentar i regjisorit amerikan Oliver Stone mbi Presidentin rus Vladimir Putin është venë në qendrën e vëmendjes b
Forcat ajrore turke vrasin 13 antarë të PKK-së Forcat ajrore turke kanë vrarë 13 antarë të dyshuar të PKK-së, gjatë një operacioni ajror në veri të Irakut. Sipas m
Ushqimet meksikane po vrasin njerëz në Kaliforni Një person vdiq dhe 9 të tjerë u shtruan në spital në Sacramento të Kalifornisë pas ngrënies së djathit të naços. Mj
SHBA-të vrasin gabimisht 105 civilë nga sulmi ajror në Mosul Të paktën 105 civilë kanë humbur jetën si pasojë e një sulmi ajror të Shteteve të Bashkuara në qytetin verior irakian, M
Bombat amerikane vrasin mbi 100 civilë në Mosul SHBA-të kanë pranuar se të paktën 105 civilë kanë humbur jetën në bombardimet që kryen në Mosul të Irakut gjatë muajit
“Pse o Zot, pse terroristët nuk vrasin politikanët?” Rama i kthehet keq komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit, Edi Rama është shumë aktiv në rrjetin social Facebook. Shpesh postimet e tij ngjallin debat të ma
"Çmendi" biznesmenin italian me hiret e saj, shqiptarja urdhëron vëllezërit ta vrasin për nder Një 27-vjeçare shqiptare ka nxitur vrasjen e një biznesmeni italian rreth gjashtë vite më parë duke e akuzuar se ai e ki
E grabisin dhe tentojnë ta vrasin, dy të rinj të arrestuar në Podjevë Një shtetas nga Podujeva është grabitur dhe më pas është tentuar të vritet. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në mbrëmë në Podu