999 rezultate për

vrasin

Alarm! Ilaçet që pimë po na vrasin Organizata Botërore e Shëndetit jep alarmin se po vdesin 195 mijë njerëz në vendet e Bashkimit Europian për shkak të për
Hëngri një njëri, fshatarët vrasin 300 krokodilë Një turmë fshatarësh në Indonezi kanë vrarë rreth 300 krokodilë në një rezervë natyrore për kafshët në Papua West. Masak
Neritan Liçaj ngre tonet: Nëse duan të na vrasin, dy duar për një kokë Artistët nuk i ndahen Teatrit dhe bindjes së tyre për të mos ta prishur ndërtesën. Ata vazhdojnë me zell cdo ditë pso
ELBASAN/ Të sëmurë dhe vetëm, shkaku që çoi të moshuarit të vrasin veten Mbrëmjen e kaluar në Elbasan në një banesë u gjetën pa jetë një çift i moshuar 65 dhe 60 vjeç. Viktimat janë Shyqyri
Trondit futbollisti kolumbian: Sanchez-in mund ta vrasin Kanë kaluar 24 vite që kur futbolli u trondit nga vrasja e futbollistit kolumbian, Andres Escobar, për shkak të autogoli
Tmerr në Krujë, dy persona vrasin veten me fotoksinë Prej kohësh lajmet e personave që vetëhelmohen në Shqipëri janë shtuar së shumti. Vetëm në Krujë, dje kanë nodhur dy
Kujdes! Këto janë dy llojet e kancerëve që po vrasin shqiptarët Numri i të sëmurëve me kancer ka shënuar një ulje të lehtë, kjo ka ndodhur për pesë muajt e fundit. Kështu ka thënë drej
Zbardhet ngjarja tronditëse në Durrës, djali me nusen tentojnë të vrasin prindërit Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme qytetin bregdetar të Durrësit. Një djalë 25-vjeçar ka plagosur me thik
16 ushqimet që i hani përditë dhe nuk e dini se po ju vrasin (FOTO LAJM) Ne kemi folur shumë për ushqimet e shëndetshme dhe çfarë duhet të konsumojmë, por e rëndësishme është që të flasim edhe
25 kafshët që marrin më shumë jetë gjatë vitit (FOTO LAJM) Pa përfshirë vetë njerëzit, që do të mbanin vendin e parë në listë, do ju prezantojmë me 25 kafshët që vrasin më shumë n
Zbardhen shifrat, cilat sëmundje të rënda po vrasin shqiptarët INSTAT ka publikuar të dhënat për numrin e vdekjeve në vitin 2017, ku rezulton se ato kanë qenë në rritje. Dy faktor
Të vrasin qindra kilometra larg, njihni sistemet raketore më të avancuara në botë (FOTO LAJM) Që prej luftës së Dytë Botërore, dominimi i qiellit është synimi kryesor i super fuqive, e cila sjell edhe fitoren në fu
Çdo 5 ditë ndodh një vrasje, shqiptarët po vrasin shqiptarët Gjatë 2017-s, në çdo 5 ditë në Shqipëri ka ndodhur një vrasje. Shifrat janë edhe me alarmante nëse do të llogarisim edhe
Pamje tmerri nga Gaza, snajperat izraelit vrasin dhjetra palestinezë (VIDEO) Skena dhune, më shumë se 35 viktima e mbi 500 të plagosur janë shënuar në Rripin e Gazës, teksa mijëra palestinezë kanë
Shpërthen Tahiri: Këta të vrasin natën e të qajnë ditën Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka shpërthyer me akuza ndaj politikanëve shqiptarë të majtë dhe të djathtë.
Momenti kur ushtarët britanikë vrasin dy shqiptarë, a dhanë llogari për këto vrasje? (VIDEO) Më 2 korrik të vitit 1999, pas tërheqjes së forcave serbe nga Kosova dy ish pjestarë të UCK-së Të vrarët ishin Avni I
Vizitorët e Kopshtit Zoologjik vrasin kangurin me gurë Diçka e pazakontë ka ndodhur në në një kopsht zoologjik në juglindje të Kinës ku papritmas një grup vizitorësh kanë fill
Shqiptari hyn në grevë urie: Mos më ktheni në Shqipëri se do t'më vrasin Autoriteti belg i emigracionit do ta dëbojë një shqiptar në vendin e tij, i cili konsiderohet si vend "me prejardhje të
Të printohet receta, shkarravinat e mjekëve vrasin mijëra çdo vit Shkrimi i keq i mjekëve është një nga çështjet më të diskutuara për pacientët, kur këta të fundit duhet të "deshifrojnë"
Valët WiFi po ju vrasin, bëni kujdes Valët e Wireless-it janë konsideruar si një ndër gjërat më të rrezikshme që teknologjia e ditëve të sotme na ka sjellë.