999 rezultate për

vrasin

Pamje të rënda, tigrat vrasin dhe hanë fshatarët (VIDEO) Këto imazhe të tmerrshme tregojnë pasojat shokuese të sulmeve të tigrave në një komunitet indian ku 22 fshatarë janë vra
Pijet e gazuara vrasin ngadalë? Pijet e gazuara tashmë janë demonizuar nga zyrtarët e shëndetësisë për rolin e tyre në obesitet. Por një studim i ri sug
Agjentët nervor të frikshëm rus që të vrasin për 8 sekonda Një ish-spiun rus dhe vajza e tij u helmuan me një agjent kimik, që njihet si gazi nervor Novichok. Sergei Skripal d
Si kafshë të egra, vrasin 4-vjeçaren pasi e detyruan të shikonte vrasjen e prindërve Një vajzë katër vjeçare është mbytur nga disa plaçkitës pasi është mbyllur në makinë bashkë me trupat e prindërve të saj
"Ka fuqi të mbinatyrshme", fshatarët vrasin dhe varin tigrin e rrezikuar (FOTO LAJM) Fshatarët në një komunitet të largët indonezian vranë një tigër indonezian dhe e varën në një tavan. Vrasësit e kafsh
Shifra të frikshme, shqiptarët po vrasin veten! Sa herë që dikush i jep fund jetës, krahas trishtimit, harrojmë një tjetër problem: humbja e kapitalit njerëzor dhe ndik
Protestë në Shkup: Prokurorët po e vrasin Almirin për të dytë herë (VIDEO) Para Prokurorisë Themelore Publike po protestohet kundër rikualifikimit të rastit për vrasjen e Almir Aliut nga vepra "
Shkencëtari vë alarmin: Robotët mund të vrasin njerëzit Çdo ditë e më shumë, shkenca krenohet me përparimin e saj në të ardhmen robotike në botë. Por kjo e ardhme është der
Amerikanët shkatërrojnë tankun dhe vrasin 200 rusë në Siri (VIDEO) Ditët e fundit janë rritur ndjeshëm tensionet edhe mes SHBA dhe Rusisë për shkak të aktivitetit të tyre ushtarak në Siri
Hëngrën trupin e tij, luanët e uritur vrasin gjuetarin duke lënë vetëm kokën Një gjuetar u vra tragjikisht nga luanët në Afrikën e Jugut. Gjuetari u dëgjua duke bërtitur për ndihmë në Ingëelala
Tentuan të vrasin Kullën, zbulohet lidhja e Çapjave me atentatorët Policia ka vënë në pranga edhe 7 persona të tjerë në lidhje me atentatin ndaj Lulzim Kullës të ndodhur në janar të 2018.
E vrasin me 17 plumba dhe e djegin, burrat masakrojnë orangutanin (FOTO LAJM) Dy burra indonezianë janë arrestuar për vrasjen e një orangutani të cilët e kanë hedhur atë në lum. Dy punonjësit e p
A nuk ndiheni edhe ju të vrarë?! Nga Entela Resuli Sa herë ndodh një vrasje, tre ditë diskutohet për të. Studiot televizive mbushen plotë me spec
Trajkovic trondit Serbinë: I thashë Oliverit se do të të vrasin por këtë përgjigje dha Dragan Sutanovac, lideri i Partisë Demokratike Serbe dhe ish ministër i mbrojtjes i Serbisë ka publikuar në rrjetin soci
Po na vrasin me ilaçe: Dalin shifrat tronditëse për shqiptarët Edhe pse popullsia e vendit po vjen ne trend rënës për shkak të tkurrjes së numrit të lindjeve dhe emigracionit të lartë
“Njerëzit i vrasin njerëzit”, Ariela e kishte paralajmëruar vrasjen e saj? (FOTO LAJM) Një krim i kobshëm përfshiu sot Tiranën, pasi një 23 vjecar qëlloi në mes të qytetit për vdekje një vajzë 21 vjecare dhe
Ish burri i gruas që donte të shiste fëmijët i tmerruar: Më ndjekin dy burra për të më vrarë Lajmi që një nënë e re nxorri në shitje dy fëmijët e saj bëri xhiron nëpër mediat online. Reagime të forta dhe akuza
Eksperimenti që tregon se telefonat po na vrasin Kur dilni në rrugë do shikoni njerëz që shikojnë telefonin shumicën e kohës. Disa shkruajnë mesazhe, disa përdorin media
Prindërit vrasin djalin 7 vjeç, doktori gjen letrën e tij që të thyen zemrën (FOTO) Letra e tij: Emri im është Ivan dhe unë jam 7 vjeç. Unë e dua nënën dhe babanë, por unë gjithashtu jam shumë i frikës
Rihanës i vrasin mizorisht kushëririn, këngëtarja prek me fjalët e saj (FOTO LAJM) Ky është vendi i krimit në Barbados ku kushëriri i Rihannës u qëllua për vdekje vetëm pak orë pasi kaloi së bashku Kris