999 rezultate për

vrasin

Shkencëtari vë alarmin: Robotët mund të vrasin njerëzit Çdo ditë e më shumë, shkenca krenohet me përparimin e saj në të ardhmen robotike në botë. Por kjo e ardhme është der
Amerikanët shkatërrojnë tankun dhe vrasin 200 rusë në Siri (VIDEO) Ditët e fundit janë rritur ndjeshëm tensionet edhe mes SHBA dhe Rusisë për shkak të aktivitetit të tyre ushtarak në Siri
Hëngrën trupin e tij, luanët e uritur vrasin gjuetarin duke lënë vetëm kokën Një gjuetar u vra tragjikisht nga luanët në Afrikën e Jugut. Gjuetari u dëgjua duke bërtitur për ndihmë në Ingëelala
Tentuan të vrasin Kullën, zbulohet lidhja e Çapjave me atentatorët Policia ka vënë në pranga edhe 7 persona të tjerë në lidhje me atentatin ndaj Lulzim Kullës të ndodhur në janar të 2018.
E vrasin me 17 plumba dhe e djegin, burrat masakrojnë orangutanin (FOTO LAJM) Dy burra indonezianë janë arrestuar për vrasjen e një orangutani të cilët e kanë hedhur atë në lum. Dy punonjësit e p
A nuk ndiheni edhe ju të vrarë?! Nga Entela Resuli Sa herë ndodh një vrasje, tre ditë diskutohet për të. Studiot televizive mbushen plotë me spec
Trajkovic trondit Serbinë: I thashë Oliverit se do të të vrasin por këtë përgjigje dha Dragan Sutanovac, lideri i Partisë Demokratike Serbe dhe ish ministër i mbrojtjes i Serbisë ka publikuar në rrjetin soci
Po na vrasin me ilaçe: Dalin shifrat tronditëse për shqiptarët Edhe pse popullsia e vendit po vjen ne trend rënës për shkak të tkurrjes së numrit të lindjeve dhe emigracionit të lartë
“Njerëzit i vrasin njerëzit”, Ariela e kishte paralajmëruar vrasjen e saj? (FOTO LAJM) Një krim i kobshëm përfshiu sot Tiranën, pasi një 23 vjecar qëlloi në mes të qytetit për vdekje një vajzë 21 vjecare dhe
Ish burri i gruas që donte të shiste fëmijët i tmerruar: Më ndjekin dy burra për të më vrarë Lajmi që një nënë e re nxorri në shitje dy fëmijët e saj bëri xhiron nëpër mediat online. Reagime të forta dhe akuza
Eksperimenti që tregon se telefonat po na vrasin Kur dilni në rrugë do shikoni njerëz që shikojnë telefonin shumicën e kohës. Disa shkruajnë mesazhe, disa përdorin media
Prindërit vrasin djalin 7 vjeç, doktori gjen letrën e tij që të thyen zemrën (FOTO) Letra e tij: Emri im është Ivan dhe unë jam 7 vjeç. Unë e dua nënën dhe babanë, por unë gjithashtu jam shumë i frikës
Rihanës i vrasin mizorisht kushëririn, këngëtarja prek me fjalët e saj (FOTO LAJM) Ky është vendi i krimit në Barbados ku kushëriri i Rihannës u qëllua për vdekje vetëm pak orë pasi kaloi së bashku Kris
Horror brenda Kishës, sulmuesit vrasin tetë vetë dhe plagosin 42 të tjerë (FOTO LAJM) Dy persona kanë sulmuar një kishë në qytetin pakistanez Quetta, duke vrarë tetë vetë dhe plagosur 42 të tjerë. Sarfar
Eksperimenti që tregon se telefonat po na vrasin Kur dilni në rrugë do shikoni njerëz që shikojnë telefonin shumicën e kohës. Disa shkruajnë mesazhe, disa përdorin media
Përleshjet e përgjakshme në Gaza, ushtarët izraelitë vrasin një palestinez Ushtarët izraelitë kanë vrarë një palestinez në afërsi të kufirit të Gazës, mes përleshjeve pas vendimit të presidentit
1999/ Ushtarët rusë vrasin tre serbë që po sulmonin shqiptarët (VIDEO) Një nga incidentet më të rënda të pasluftës në Kosovë, ishte edhe ai kur ushtarët rusë, kishin vrarë tre serbë. Rusët k
Si Gadafi, rrebelët vrasin ish-presidentin (VIDEO) Rrebelët Houthi të mbështetur nga Irani kanë vrarë ish-Presidentin e Jemenit, Ali Abdullah Saleh pas shpërthimit të papr
Pijet e gazuara vrasin ngadalë? Arsyeja: pijet e gazuara të sheqerosura i inkurajojnë qelizat që të plaken më shpejtë dhe të replikohen më pak. Studi
Avionët rusë vrasin dhjetëra fëmijë në Siri Të paktën 53 civilë raportohet se janë vrarë të dielën në mëngjes nga një sulm i avionëvë rusë në fshatin lindor sirian