999 rezultate për

vrasin

"Duan gjak, duan të vrasin 1 nga ne, skenari është si i 21 janarit" Situata në Atir është tensionuar ndërkohë që banorët shprehen se nuk do të ndalen. Dhjetëra banorë të Astirit momenta
ITALI/ I morën armën efektivit, vëllezërit vrasin 2 policë Të shtëna dhe panik mbrëmjen e stome një burg të Italisë rreth orës 17:00 të pasdites së sotme në Trieste. Dy burra,
E RENDE/ Burrë e grua vrasin veten, gjendet i vetëm në shtëpi djali 2 vjeçar (FOTO LAJM) Çifti i ri u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në një ngjarje tragjike që dyshohet nga hetimet paraprake për vetëvrasje.
"Mos mos më çoni në Rusi, do më vrasin" "Ju lutem mos më depërtoni se atje do të më vrasin". Kjo ishte fjalia kryesore para trupit gjykues të Rasul Mislaev,
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Detaji i tmerrshëm nga videoja e dhunimit të turistëve spanjollë Ndërkohë që vëmendja është fokusuar tek tmerri i përjetuar nga turistët spanjollë pasi u sulmuan fizikisht nga pronari i
RAPORTI/ Burrat vrasin bashkëshortet, Shqipëria zë vendin e parë në Europë Shqipëria është vendi me nivelin më të lartë të vrasjeve nga partnerët intimë në Europë. Të dhënat janë publikuar nga Zy
Dietat ushqimore pa cilësi po vrasin 1 në 5 vetë Ushqimi po çon para kohe në varr plot 11 milionë vetë, thotë një studim i revistës me shumë ndikim “The Lancet”. Analiza
"Do paguaj dy shqiptarë të vrasin", gjyshja kërcënon mbesën Një gjyshe 82 vjeçe në Rimini të Italisë ka drejtuar mesazhe kërcënuese ndaj mbesës dhe të dashurit të saj, duke iu thën
Momenti kur ushtarët britanik vrasin dy pjesëtarë e UÇK-së në Prishtinë Më 2 korrik të vitit 1999, pas tërheqjes së forcave serbe nga Kosova dy ish-pjesëtarë të UÇK-së, që festonin 9-vjetorin
"Bashën mund ta vrasin!" Zbardhet komunikimi PD-Lleshaj (FOTO LAJM) Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka informuar PD-në se Lulzim Bashës i rrezikohet jeta. Nuk ka asnjë shkresë për
Nuk pagoi 113 dollarë, i përdhunojnë e vrasin vajzën 2 vjeçare Një vajzë dyvjeçare është mbytur në Indi pasi babai i saj dyshohet se nuk ka paguar shumën prej 113 dollarë. Vajza u zhd
PËRGJIMI/ "Sapo të vdesë Enveri ose ta vrasin, kemi gati qeverinë sekrete" (FOTO LAJM) “Një qeveri sekrete është ngritur në burg, do marrë drejtimin sa të vdesë Enver Hoxha” Një informacion i marrë në rru
Këto janë sëmundjet që po vrasin popullin shqiptar Rritja e ndotjes, stili i jetesës dhe pasiguria e ushqimeve që konsumojmë po ndikojnë në rritjen e vdekjeve nga tumoret.
Bosi shqiptar nga burgu i vdekjes grek jep alarmin: Po na zhdukin një nga një I etiketuar si "Bosi i Mafias së burgut" të Koridhalos në Greqi, Klodian Lekocaj, është shfaqur në mediat shqiptare.
Vuçiç: Edhe nëse më vrasin, Kosovën nuk e njoh Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se do të shkojë në takimin e Parisit me qëndrimin që Serbia nuk do ta n
Avokati: Vetëm ortodoksët nuk vrasin familjarët e tyre (VIDEO) Avokati Saimir Vishaj ka bërë një deklaratë të guximshme dy ditë më parë në emisionin "Dritare" duke thënë se vrasjet në
Rama: 10 vjet burg për ata që vrasin qytetarët me produkte me kimikate dhe të skaduara Kryeministri Edi Rama paralajmëroi ndëshkime të ashpra ndaj atyre që abuzojnë me sigurinë ushqimore duke theksuar se dën
Zihen për pyllin, familjarët e vrasin me sëpatë M.N 49 vjeçar, është gjetur pa shenja jete në fshatin Reka e Allages në Rugovë. Viktimës dyshohet se i kanë shkaktuar lë
Po na vrasin me vaj palme, përdoret më shumë tek ushqimet e përditshme Edhe pse jetojmë në epokën e teknologjisë sërish nuk jemi të sigurt nga ushqimet që konsumojmë për shkak të ilaceve të n