999 rezultate për

vrasin

Sulm me bombë në Bagdat, binjakët vrasin 20 persona Të paktën 20 njerëz janë vrarë dhe 40 të tjerë janë plagosur nga një bombë e hedhur nga dy binjakë në një zonë komercial
Stuhitë e dëborës vrasin 10 alpinistë, zhduken disa të tjerë Të paktën 10 alpinistë në Iran kanë vdekur në malet në veri të Teheranit pas ortekëve dhe stuhive, thonë zyrtarët. Va
Në arrati, Stresi bën deklaratën e fortë: Nuk dorëzohem se duan të më vrasin! "Mbajeni mend, kemi me ju shfaros o komunista..." Arkimend Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi ndodhet në arr
Murgu denoncon priftin: Vjedh lekët e kishës, duan të më vrasin! Mbrëmjen e së hënës u denoncuar një skandal që ndodh brenda një shtëpie të Zotit. Prifti i Kishës në Manastirin e Zvërne
9 ushtarë në Australi vrasin veten brenda 3 javëve, mes tyre edhe një grua (FOTO LAJM) 9 ushtarë australianë kanë vrarë veten mes debatit për publikimin e një raporti për krimet e pretenduara të luftës në Af
Shqiptari në Greqi jep alarmin: Me ndihmoni, vëllezërit e ish-gruas duan t'më vrasin! Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Mikonos të Greqisë. Një shqiptar bashkë me bashkëshorten e tij janë su
Publikohet biseda audio e Eva Dumanit nga kampi i ferrit: Na lini rehat, mund të na vrasin Në emisionin “Real Story”, në News24, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan
Masakër në Meksikë, bandat vrasin 11 persona Një masakër në një lokal la të vrarë 11 persona të dielën, thanë autoritetet meksikane, ndërsa vendi ndeshet me një norm
"Babai e vëllai duan të më vrasin", rrëfehet shoqja e Eglantina Bucit Detaje të reja zbardhen nga krimi i 8 viteve më parë, ku Elantina Buci u vra nga vëllai i saj. Shoqja e Eglantinë, ka t
Momenti i aksidentit të frikshëm në Formula 1, dëgjohen fjalët e pilotit: Duan të na vrasin (VIDEO) Gara për çmimin e madh të Toskanës në Formula 1 ka filluar me një aksident të shumëfishtë. Në xhiron e 6-të, në një a
Rrëshqitjet e dheut vrasin gjashtë persona në Nepal, dhjetra të zhdukur Një rrëshqitje masive dheu i ka marrë jetën gjashtë personave në Nepal teksa 26 të tjerë rezultojnë të zhdukur. Mësoh
HORROR/ Gruaja shtatzënë rrëmbehet nga shoqja dhe burri i saj: E vrasin, i çajnë barkun dhe i marrin foshnjën Një ngjarje horror është regjistruar së fundmi në Brazil, në qytetin jugor Canellinia ku një vajzë e re, në pritje për t
54 vjeçari tregon si është të jetosh pa organ gjenital: Disa gra s’e vrasin mendjen! abai i dy fëmijëve ka treguar se si është të jetosh pa penis pasi ishte amputuar për shkak të kancerit – dhe ka pretendu
​Insekti më vdekjeprurës në botë: Ka vrarë 52 miliardë njerëz deri më tani Kur mendoni për kafshët më vdekjeprurëse në botë, me siguri mendoni për luanët, tigrat, arinjtë dhe bisha të ngjashme.
Kirurgu ngre alarmin: Sëmundjet e tjera vrasin në heshtje, teksa merremi me koronavirusin Mjeku kirurg në spitalin e Beratit, Edi Bejko ka bërë një thirrje të fortë për orientimin e kujdesit shëndetësor edhe pë
Epidemiologu: Vdekjet nga Covid-19 minimale, sëmundjet e tjera vrasin më shumë Sëmundjet e tjera vrasin më shumë se Covid. Ndërsa interpreton shifrat e infektimeve me Covid, epidemiologu Ilir Alimehm
Dy prindërit me COVID-19, vajzat: Mjekët këtu duan lekë, po na i vrasin Të dëshpëruara, të pashpresa, dhe të revoltuara, dy motra të cilat kanë ardhur me urgjencë nga Franca, kërkojnë informa
I shpëtoi dy atentateve, 50 vjeçari refuzon të braktisë Spitalin: Më vrasin! Konfliktet dhe hasmëria mes dy fiseve Llanaj-Xhaferaj në Vlorë, duket se qëndrojnë pas atentatit në Selenicë të Vlorës,
Qindra shiringa droge, në Elbasan të rinjtë vrasin ëndrrat dhe shkatërrojnë të ardhmen (VIDEO) Një video mjaft shqetësuese është shpërndarë nga një qytetar i Elbasanit. Në pamje duket ambienti i mbushur me shir
Arben Malaj i drejtohet Ahmetajt: Jep dorëheqjen se rrezikon të të vrasin Arben Malaj ka kërkuar sot nga ministri Arben Ahmetaj të japë dorëheqjen, pasi sipas tij, ai rrezikon jetën. Kjo, pas