999 rezultate për

votuar

Rezultatet e VV, Albin Kurti merr 98.82% të votave Lideri suprem i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është rizgjedh në krye të VV’së. Në zgjedhjet e sotme për kryetar part
Voton Rexhep Selimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka kryer obligimin e tij si anëtar i LVV-së, derisa ka votuar për kryeta
Nano: Shqipëria u ndikua nga Erdogani dhe Konferenca Islamike duke votuar pro Palestinës Mustafa Nano nuk e ka kapërdirë votën pro të Shqipërisë ndaj rezolutës së OKB-së për të qendruar neutrale ndaj statusit
Vodhi votat në Kuvend? Balla sqaron çfarë ndodhi në të vërtetë Pas akuzave ndaj Taulant Ballës, se kishte votuar sot për kryeprokuroren e re të përkohshme, Arta Marku, në vend të një
Taulant Balla kapet mat duke votuar në emër të Aldo Bumçit? (FOTO LAJM) Taulant Balla duket se ka patur angazhime të tjera ndërkohë që deputetët e PD-së ishin duke u përplasur me gardistët në
KQZ: Deri në orën 15:00 në Istog kanë votuar rreth 29% e qytetarëve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbajtur konferencën e tretë me radhë sot lidhur me procesin e rivotimit në komun
Dreshaj harron pasaportën, del pa votuar Kandidati i AAK-së për kryetar të Komunës së Istogut, Gani Dreshaj, ka shkuar për të votuar por nuk e ka marrë me vete p
Rivotimi në Istog, deri në orën 11:00 kanë votuar 7.63% të votuesve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka mbajtur konferencën e dytë lidhur me rivotimin e raundit të dytë të zgjedhjeve për kry
Ardit Gjebrea revoltohet me Kastro Zizon Kastro Zizo reagoi dje nëpërmjet një statusi në “Facebook” për mënyrën se si e kishin votuar. Ai u shpreh i indinjuar pë
Kuvendi miraton buxhetin e vitit 2018 Me 62 vota për ka kaluar në lexim të parë Projektligji për Buxhetin e Shtetit. Vetëm dy deputetë kanë votuar kundër. Der
Aida Dërguti është femra më e votuar në Vetëvendosje Deputetja e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Aida Dërguti ishte njëra prej personaliteteve më të përfolura gjatë ditës së sotme
Mustafa: Ky është kushti jonë për të votuar demarkacionin Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka deklaruar se tani është në dorën e qeverisë që t’i sigurojë v
LDK ka një kusht për të votuar Demarkacionin Ish-ministri i Punëve të Brendshme dhe anëtari i LDK-së, Skënder Hyseni, ka thënë se beson që marrëveshja e arritur me M
Haradinaj tregon pse duhet votuar ligji për Liritë Fetare Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka paraqitur sot para deputetëve projektligjin për Liritë Fetare. Haradinaj
Rasti "Monstra" nis nga fillimi, shpresë për të burgosurit shqiptar Grupi i gjykatësve në Gjykatën Supreme i ngarkuar për vlerësimin e lëndës “Monstra” pas rrethanave shtesë që dolën nga p
Haziri për përmbysjen e rezultatit: Në Istog u rikthye votuesi i vdekur Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri, duke folur për përmbysjen e rezultatit në Istog me vot
Kllokoti, komuna ku qytetarët kanë votuar më shumë Sipas të dhënave të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ), të publikuara në uebfaqen e KQZ-së-deri në orën 15:00 – kanë
Gjakovarja shkon për të votuar, por dikush tjetër kishte firmosur për të Një votuese në qendrën nr. 0221C/03D, në fshatin Sheremetaj të komunës së Gjakovës ka shkuar për të votuar, por ka parë
Në këtë fshat nuk ka votuar asnjë qytetar Në fshati Banjskë të komunës së Vushtrrisë deri më tani nuk ka votuar asnjë qytetar raporton Demokracia në Veprim. M
Ky është fshati ku nuk ka votuar asnjë qytetar Në fshatin Banjskë deri më tani nuk ka votuar asnjë qytetar. Kështu ka thënë Veton Muja nga Demokracia në Veprim (DnV