999 rezultate për

votuar

Ramizi le spitalin, vjen në Kuvend për të votuar Deputeti biznesmen Ramiz Kelmendi ka ardhur në Kuvendit e Kosovës në të cilën do të votohet demarkacioni me Malin e Zi.
"Ariu" hedh votën në zgjedhjet në Rusi (VIDEO) Në zgjedhjet presidenciale të cilat po mbahen sot në Rusi është parë duke votuar një person i pazakontë. Në Burjati e
Paralajmërimi i Ziadin Selës për prokurorin famëkeq Lubomir Smilevski Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela shpesh herë ka paralajmëruar se prokurori Lubomir Smilevski mund të jetë i
Sela dhe Gashi, dëshmi për votën "pro" ligjit të gjuhëve (VIDEO) Ziadin Sela dhe Afrim Gashi hedhin poshtë pretendimet se ata të dy, një ditë më parë nuk kanë votuar ligjin për përdorim
Deputetët zgjedhin Fehmi Mehmetin guvernator të bankës Kuvendi ka votuar Fehmi Mehmetin për guvernator të Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës. Nga 110 deputetë, për Mehme
Sela: Ahmeti i vetmi lider që vonoi votimin e ligjit të gjuhëve Në një konferencë në Kuvendin e Maqedonisë, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela uroi të gjithë shqiptarët p
Ziadin Sela: Unë votova, ndërsa ne e gëzofshim! Lideri Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka uruar shqiptarët për votimin e Ligjit për gjuhën shqipe, dhe thekson se a
Ali Ahmeti duke votuar Ligjin e Gjuhës Shqipe Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot votoi ligjin e gjuhëve ku zyrtarisht gjuha shqipe u bë zyrtar
Një javë pas zgjedhjeve, vijon ngërçi politik në Itali Pas zgjedhjeve në Itali, sërish vijon ngërçi politik. Asnjë prej koalicioneve apo partive nuk morën shumicën qeverisëse
Lista Serbe ende konsultohet për demarkacionin, Haradinaj në pritje që t'i ratifikojë marrëveshjet e Thaçit Refuzimi i Listës Srpska për ta votuar Demarkacionin ka bllokuar votimin e Demarkacionit. Edhe me votat e LDK’së, koalic
Votojnë tifozët madrilen, nuk duan këta dy lojtarë kundër PSG (FOTO LAJM) Në anketën e bërë nga MARCA, ku kanë votuar më shumë se 45.000 tifozë, kanë zgjedhur formacionin ideal për sfidën që Rea
106 vjeçarja habit komisionin dhe shkon të votojë në Itali Të votosh është një e drejtë e shenjtë që duhet të mbrohet dhe të ushtrohet gjithmonë, thotë 106-vjeçarja italiane Luisa
Lista Serbe dhe Vuçiç i binden presionit ndërkombëtar për të votuar Demarkacionin Një presion i madh ndërkombëtar po zhvillohet ndaj Listës Serbe për të votuar nesër Demarkacionin e kufirit ndërmjet Kos
Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku nuk votuan për projektligjin e demarkacionit Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i
Osmani dhe Maloku mund të befasojnë në votimin për demarkacionin në Kuvend Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i c
Pr/ligji mbi bursën e energjisë, përçahet LSI Gjatë votimit në seancën parlamentare të ditës së sotme në lidhje me ndryshimet në Energji, ka pasur përçarje mes depute
Deputeti i LDK-së tregon se pse e lëshuan seancën e Kuvendit Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka treguar arsyen e lëshuarjes së seancës së Kuvendit nga deput
Opozita bllokon foltoren, PS voton aeroportin e Vlorës Pavarësisht se PD vazhdon protestën në foltoren e Kuvendit, maxhoranca ka votuar listën e kandidatëve të Këshillit të La
Qytetari pranon se votoi dy herë por të habit me arsyen Kur kanë kaluar katër vjet nga koha kur akuzohet se votoi dy herë brenda së njëjtës ditë, Eshref Krasniqi pranoi fajësi
Zgjedhet kryetari i këshillit të komunës Çair Me 15 vota pro sot Xhemile Mehmeti nga Lëvizja BESA është zgjedhur kryesuese e Këshillit komunal në komunën e Çairit.