999 rezultate për

votuar

Ndodh edhe kjo: Në këtë qendër votuan vetëm burrat Ka përfunduar numërimi i votave edhe në Bashkinë Përrenjas, ku fitues ka dalë Nuri Belba, përballë rivalit të tij Myslim
"Tirana refuzon Erion Veliajn, 84% e qytetarëve nuk votojnë" Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, ka deklaruar se shifrat e pjesëmarrjes të publikuara nga KQZ, janë t
SKANDAL/ Shkodër, votuan 40 persona, në kuti dalin 120 fletë votimi Demokratët denoncojnë ndërhyrjet në kutinë e votimit në njësinë administrative Bërdicë në Shkodër. Një punonjës i kës
Me bluzën e Rilindjes dhe mbishkrimin Edi Rama, qytetari befason duke futur gomarin të votojë (VIDEO) Ndodh çudia në ditën e votimeve. Një qytetar ka shkuar të votojë bashkë me gomarin e tij, të cilin e ka veshur edhe me b
Fatos Nano komenton zgjedhjet e sotme (VIDEO) Ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano, me bashkëshorten e tij kanë votuar ditën e sotme
Qytetari i lumtur tregon që ka votuar dy herë, ish-deputeti i PD publikon bisedën (VIDEO) Ish-deputeti i PD-së Luçiano Boçi ka treguar në rrjetin social rastin e një qytetari, i cili e pohon vetë se ka votuar d
Xhisiela Maloku merr pjesë në votime, kujt ja dha votën? (FOTO LAJM) Ish e dashura e djalit të deputetit socialist Rrahman Rrajës, Xhisiela Maloku ka votuar për zgjedhjet lokale. Edhe p
Pjesëmarrje e ulët në votime, deri në orën 15:00 kanë votuar vetëm 15.5 % Drilona Hoxha, zëdhënëse e KQZ: Përsa i përket ecurisë siç keni raportuar edhe ju, procesi ka vijuar normalisht. 15.5% p
E pazakontë, në këtë qendër ka votuar vetëm një person Teksa deri me tani flitet per nje pjesemarrje te ulet ne votime, befasia vjen nga fshati Ngraçie në Mallkastër. Deri ne
DENONCIMI/ Të afërm të kryebashkiakes po sjellin njerëz me forcë për të votuar Partia Demokratike e Roskovecit ka denoncuar çuarjen me forcë të votuesve në qëndrat e votimit për të rritur pjesëmarrje
REKORD/ Në këtë QV në mes të Tiranës kanë votuar vetëm 10 persona në 2 orë Këto votime po karakterizohen nga një pjesëmarrje tepër e ulët e qytetarëve. Pak më parë kreu i PD-së së Durrësit Fe
Veliaj shpërndan pamjet: Shikoni, po voton edhe Robert Ndrenika për mua (FOTO LAJM) Aktori Robert Ndrenika është parë sot në njërën prej qendrave të votimit në Tiranë për të votuar. Ndrenika ka shfryt
Xhafaj pasi votoi: Momenti i duhur për reflektim dhe ndryshim rruge e lidershpi! I shoqëruar dhe nga pjesëtarë të familjes, deputeti socialist, ish-minister i Brendshem, Fatmir Xhafaj e ka quajtur 30 q
Plas votimi familjar në Tiranë (VIDEO) Që prej orës 07:00 të mëngjesit të sotëm në të gjithë vendin janë hapur qendrat e votimit. Raportohet se deri më tan
Rama nuk surprizon, shikoni si u vesh sot për të votuar (FOTOT LAJM) Kryeministri Edi Rama ka votuar pak minuta më parë në qendrën e votimit në Surrel i shoqëruar nga bashkëshortja Linda.
Rama pas votimit: Sot konfirmohet se me popullin nuk luhet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka votuar pak minuta mw parw në shoqërinë e bashkëshortes së tij, Lindës, në Surrel në qendrën e v
Vote pro Kosovës, Serbia humb garën me shqiptarët Operatorët e transmisioneve të Evropës kontinentale kanë votuar pro pavarësimit energjetik të Republikës së Kosovës.
Kapllanaj: Mos u çudisni që edhe emri im të ketë votuar atë ditë Kreu i Bashkisë Mallakatës, Agron Kapllanaj i ftuar mbrwmjen e djeshme në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ironizoi voti
Gruaja "çudit" Ramën live: Kam ardhur nga Amerika të votoj për ty (VIDEO) Kreyministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj vazhdojnë të takojnë qytetarët e njësive administrative n
DOKUMENTI/ Si po i terrorizon "Rilindja" punonjësit publik për të votuar PS-në (FOTO LAJM) Një skandal po shënohet këto ditë në jug të vendit.Drejtuesit e Organizatave Socialiste në Tepelenë dhe Memaliaj madje e