999 rezultate për

votuar

Edhte tre kuti mbeten në Prishtinë: Sa vota ka secila parti Komisioni Qendror Zgjedhor nuk ka përfunduar ende pasqyrimin e votave për Prishtinën. Kjo komunë ka 247 vendvotime,
Albin Kurti kryeministër? Mediat serbe i rikujtojnë premtimet për heqjen e taksës Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit u shpall fituese e zgjedhjeve parlamentare të 6 tetorit në Kosovë, ndërsa e dyta u r
Albin Kurti: Për Kosovën nis një kapitull i ri Albin Kurti, kandidat i VV-së për kryeministër, ka thënë se me fitoren e kësaj partie në zgjedhjet e 6 tetorit, megjithë
KQZ: Mbyllen vendvotimet, nis numërimi i votave! Sot qytetarët e vendit kanë shfrytëzuar të drejtën e tyre për të zgjedhur përfaqësuesit e tyre. Në një konferencë për
Prishtinë, kanë votuar më shumë se 72 mijë persona me të drejtë vote Nga rezultatet që ka publikuar Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në orën 15:00, në kryeqytetin e Kosovës në Prishtinë deri
Dalin shifrat zyrtare: Sa kosovarë kanë votuar deri në orën 15:00 (FOTO LAJM) Partia Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka dalë në një deklaratë për mediat ku është shprehur për procesin zgjedhor të d
Autobusë nga Serbia sjellin votues në veri Qytetarët serb duket se janë të mobilizuar shumë në këtë ditë të zgjedhjeve. Përveç që po dalin shumë për të votuar,
Rritet përqindja, kaq qytetarë kanë votuar deri në orën 11:00 Qytetarët e Kosovës me të drejtë vote, zgjedhin sot përfaqësuesit e tyre për përbërjen e re të Kuvendit, nga i cili do t
Veseli: Sot është një ditë e shenjtë, qytetarët t’i japin perspektivë vetvetes Pra pak çastesh ka votuar kreu i PDK-së, Kadri Veseli. Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), njëherësh edh
KQZ’ja tregon si të votohet hap pas hapi Kosovarët nesër do t’i drejtohen kutive të votimit për të dhënë votën e tyre për zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit.
Vajza e Ruçit pendohet se ka votuar Veliajn, Malaj: Mjaftistë të babëzitur Ridvana Ruçi, vajza e kryetarit të parlamentit, Gramoz Ruçi ka shprehur revoltë në rrjetet sociale ndaj kryetarit të Bas
Meta nuk kursehet, i kujton Ramës skandalin e vjedhjes së votave Meta nga studio e emisionit Opinion nuk i ka kursyer “thumbat” ndaj kryeministrit, Edi Rama. Duke folur lidhur me kri
Vijon skandali: FIFA nuk lejoi votat e Egjiptit për të shpallur Salahun më të mirin Deklaratat kontroverse rreth votimeve të FIFA-s për çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në botë kanë vazhduar edhe më
SKANDAL/ FIFA manipuloi votat për t’i dhuruar fitoren Messit, dalin dokumentet (FOTO LAJM) Lionel Messi u shpall si futbollisti më i mirë në botë për vitin 2019, ndërsa Cristiano Ronaldo së bashku me Virgil van
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
Isa Sakija: S' kam si ta lë bashkinë kur votoi vetëm 5% (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Kavajës ka mbërritur në zyrën e tij këtë mengjes, duke e nisur diten si zakonisht. Ai kishte p
"Në Shkodër është votuar me fletë votimi false", reagon KQZ-ja Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike, se në Shkodër është votuar me fletë votimi
"Po na heqin ndihmën ekonomike sepse nuk votuam" Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë public një denoncim të fortë të mbërritur në adresë të tij nga një qytetar i cili
REKORD/ Del numri i pazakontë i fletëve të pavlefshme, si e refuzoi administrata presionin për të votuar Ashtu siç pritej dhe kishte paralajmëruar Albeu.com edhe më parë, gjatë votimeve të së dielës është shënuar një rekord f
Habia e rradhës, në këtë qendër votimi nuk ka votuar asnjë grua (FOTO LAJM) Ka përfunduar gjatë ditës së djeshme numërimi i votave edhe në Bashkinë Përrenjas, ku fitues ka dalë Nuri Belba, përball