999 rezultate për

votuar

Kuvendi i Kosovës miraton buxhetin për vitin 2021 Kuvendi i Kosovës ka miratuar në lexim të dytë buxhetin për vitin 2021. Buxheti është miratuar me procedurë të shpejt
Fotoja me Arjonin të shtrirë në shtrat, a do vijojë Ana në "Përputhen"? (FOTO LAJM) Pas publikimit të fotos ku Ana dhe Arjoni shiheshin të shtrirë në një krevat, "Përputhen" ia la në dorë qytetarëve që të
Këto janë 55 futbollistët më të votuar për 11-shen e vitit nga FIFA FIFA ka publikuar listën e gjerë të kandidatëve për FIFAPro, 11-shen e vitit. FIFA tashmë ka publikuar 55 kandidatët
Meksi apo Berisha në krye të PD? Genc Ruli për kë ka votuar! Një nga protagonistët e lëvizjes së Dhjetorit dhe një nga themeluesit e Partisë Demokratike, Genc Ruli sot kur mbushet d
Kush është vlonjati që bën "copa copa" pasaportën për të mos votuar PS-në (VIDEO) Ndërkohë që fushata ka filluar dhe partitë politike kanë nisur punën për të fituar zgjedhjet, pakënaqësia tek qytetarët
Trump apo Biden? Rudina Hajdari zbulon se për kë ka votuar si nënshtetase amerikane Përtej faktit që është e infektuar me COVID-19, deputetja opozitare Rudina Hajdari, mbrëmjen e kësaj të mërkure u shfaq
"Ka ndihmuar familjen time", Lei Kraja zbulon kujt ja dha votën në Amerikë (FOTO LAJM) Në emisionin e sotëm në Ftesë në 5, në Top Channel, u diskutua tema më në zë e momentit “Zgjedhjet presidenciale në Amer
Zgjedhjet e 25 prillit, si mund ta verifikoni emrin për të votuar Ministria e Brendshme ka publikuar sot ekstraktin e dytë të listave zgjedhore për zgjedhjet në 25 prill. Në njoftim,
Meta i bindur: Shqiptarët do vijnë me not nga Italia dhe në këmbë nga Greqia për të votuar Presidenti Ilir Meta ka deklaruar se pjesëmarrja në zgjedhjet e 25 prillit do të jetë më e madhja që ka patur ndonjëherë
Modelja fut veten në telashe, u premton ndjekëve foto nudo për nje votë (FOTO LAJM) Një yll “Youtube” u ka premtuar ndjekësve 3 foto falas nudo të saj, nëse provojnë se kanë votuar për Joe Biden. Tana
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor drejt miratimit, sa deputetë kanë votuar ''pro'' deri tani Ndryshimet në Kodin Zgjedhor ku përfshihet heqja e koalicioneve, ulja e pragut në 1 për qind dhe e drejta e kryetarit të
Udhëton 22 orë për të votuar shqiptarët në Malin e Zi, Emina Cunmulaj mban fjalimin emocionues (VIDEO) Modelja shqiptare Emina Çunmulaj ka udhëtuar prej Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të hedhur votën në zgjedhjet që
Shënohet pjesëmarrje e lartë, si po shkojnë zgjedhjet në Mal të Zi Deri në ora 17 në zgjedhjet parlamentare në Mal të Zi kanë votuar 68,4 % të votuesve. Sipas rajoneve, të dhënat e cem
Mali i Zi vendos! Sa përqind e qytetarëve kanë votuar deri tani Mali i Zi po vijon procesin e votimit ndërsa deri më tani raportohet se pjesëmarrja është 54.1%, shifër kjo shumë e lart
Katër ditë i bllokuar në Kakavijë, qytetari: Kam ardhur nga Patra për të votuar këtë hale (VIDEO) Një qytetar që tashmë prej dtësh është i bllokuar në Kakavijë, tregon se në zgjedhjet e kaluara erdhi nga Patra për të
Babai i një fëmijë i bllokuar prej 4 ditësh në Kakavijë: Erdha nga Patra për të votuar këtë h*le! (VIDEO) Videoja e një babai të ri në moshë është bërë virale në mediat online. Prej 4 ditësh i bllokuar në Kakavijë, babai i
Kush janë deputetët që votuan pro shkarkimit të Metës Me 78 pro Kuvendi ka votuar kundër shkarkimit të presidentit Ilir Meta, duke iu referuar dhe raportit përfundimtar të Ko
Kush është ministri i Ramës që nuk e votoi marrëveshjen e "5 qershorit" Kuvendi i Shqipërisë ka votuar me 99 vota pro marrëveshjen e 5 qershorit. Gjashtë deputetë votuan kundër, 4 abstenuan, n
Nuk e bindi dot Murrizin, Rama nuk heq dorë: Do e kalojmë ligjin! Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas marrëveshjes së firmosur mes mazhorancës dhe opozitës parlamentare. Rama pranoi
Marrëveshja u arrit por Murrizi ende është kundër: Nuk e kam votuar! Nënkryetari i Kuvendit, Myslim Murrizi ende është skeptik për marrëveshjen e 5 qershorit dhe deklaron se ai nuk e ka vot