999 rezultate për

votoi

Voton Gruevski: Pres jehonë të madhe "Votimi po zhvillohet në atmosferë të qetë dhe demokratike, pa incidente më serioze ose probleme më të mëdha". K yësh
FIFA e bën publike, ja si votoi Pandev (FOTO LAJM) Kapitull i ri i sagës së "trajnerit më të mirë të vitit FIFA". Pas deklaratës së Jose Mourinhos, trajnerit të Real Madri
Rumani, Ponta riemërohet kryeministër Victor Ponta është riemëruar në postin e kryeministrit duke i dhënë kushtu fund shqetësimeve për stabilitetin e qeverisë
Pyet RDK: Pse BDI votoi pro nënçmimeve të Gruevskit? Nuk mbarojnë polemikat në distancë mes RDK-së dhe BDI-së. Partia e Osmanit ka kundërshtuar reagimin e sotëm të BDI-së, s
Zgjedhjet në Francë, votojnë Sarkozy dhe Hollande Pretendetët kryesorë për President i Francës, kanë hedhur votën e tyre. Presidenti Nicolas Sarkozy votoi në mesditë në P
Parlamenti i Maqedonisë votoi shënimin e 100 vjetorit të pavarësisë Parlamenti i Maqedonisë sot votoi propozimin që nën patronatin e Qeverisë të shënohet 100 vjetori i pavarësisë së shteti
Muharrem Xhemajli: Votova vetëm dy herë Kryetari i OVL të UÇK-së, Muharrem Xhemajli ka mohuar akuzën e ngritur nga prokuroria, se ai votoi 150 herë për PDK-në n
Kryetari i OVL të UÇK-së votoi 150 herë Kryetari i OVL të UÇK-së, Muharrem Xhemajli, akuzohet se ka votuar 150 herë në një fshat të Drenasit, në zgjedhjet e dhj
Buxheti, Tabaku: Opozita votoi kundër zërit të qytetarëve Pas votimit të buxhetit të Bashkisë së Tiranës një ditë më parë, nënkryetarja e kësaj bashkie, Jorida Tabaku gjatë një p
Presidenti shkeli Kushtetutën, votoi qeverinë Vetëm pak minuta pasi është zgjedhur president, Behgjet Pacolli ka shkelur Kushtetutën. Në cilësinë e kreut të shtetit,
Fatmir Limaj votoi kundër Pacollit Ish-Ministri i Transportit dhe Telekomunikacionit, Fatmir Limaj bëri të ditur se ka votuar kundër zgjedhjes së Behgjet P
Kuvendi voton dekretet e Topit Pas një seance të mbushur me debate të tensionuara politike, me sharje dhe fyerje personale Kuvendi i Shqipërisë votoi s
KQZ: Votoi 47.8% e elektoratit Komisioni Qendror Zgjedhor në konferencën e fundit për shtyp ka nxjerrë rezultatet e përqindjes së pjesëmarrjes në këto
Zgjedhjet, votoi lideri i "Vetëvendosje!" Albin Kurti Lideri i Lëvizjes "Vetëvendosje!", Albin Kurti ka hedhur votën në prani të disa aktivistëve të Lëvizjes "Vetëvendosje!"
Këshilli Kombëtar Mysliman votoi shkarkimin e "puçistëve" UPDATE - Në Medresenë e Tiranës përfundoi mbledhja e Këshillit Kombëtar Mysliman. KMSH ka votuar shkarkimi nga detyra të
Parlamenti maqedonas votoi kunder shkarkimit te Veljanovskit Parlamenti i Maqedonisë ka hedhur poshtë me shumicë votash projekt-vendimin për shkarkimin e kryepar
Kuvendi votoi shqyrtimin e nismes se PS-se Deputetët e Kuvendit vendosën 18 marsin si datën e shqyrtimit të nismave të propozuara nga opoz
Kuvendi i Maqedonise votoi Ligjin per Stemen, hiqet ylli pese-cepesh Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot me 80 vota "për" dhe 18 "kundër" e votoi Ligjin për
Irani votoi qeverine e re Ligjvënësit iranianë kanë miratuar sot 18 nga 21 ministrat e propozuar nga presidenti Mahmud Ahmedin
Maqedoni, Kuvendi votoi zgjedhje të parakohshme parlamentare Deputetët njëzëshëmë me 70 vota "për" e mbështetën propozimin e BDI-së p&eu