999 rezultate për

votoi

Mbesa e Berishës tregon hapur se për kë votoi Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ndërsa mbesa e Berishës ka zgjedhur se kush është kandidati i cili ajo mbështet. P
Ja kush votoi dje kundër Blatterit Presidenti i Federatës së Futbollit të Serbisë, Tomislav Karaxhiç votoi kundër Sepp Blatterit, në zgjedhjet e FIFA-së të
Gjyqtari serb i GJND-së votoi kundër Serbisë Serbët janë pajtuar me vendimin e Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë (GJND) për refuzimin e kërkesës dhe kundërpadisë
"Topi i Artë", Lewandowski pendohet që votoi Ronaldon Robert Lewandowski, kapiten i Polonisë, i ka dha Cristiano Ronaldos pikët maksimale për "Topin e Artë", ddhe pas tij vot
Trajneri i Vitit, Messi votoi Mourinhon Lionel Messi votoi Jose Mourinhon në votimet për Topin e Artë për trajnerin më të mirë të vitit. Kapiteni i Argjentinës
Për kë votoi Cana dhe De Biasi? Pas përfundimit të ceremonisë së Topit të Artë, FIFA zbuloi listat e votave të kapitenëve dhe të kombëtareve. Në list
Arrestohet një person, votoi 2 herë Një person në Prishtinë është arrestuar, pasi ka votuar dy herë. “Kemi njoftimin e fundit se një person ka votuar dy
Pacolli votoi i shoqëruar nga dy fëmijët (FOTO-LAJM) Bengjet Pacolli, kryetar i Aleancës Kosova e Re votoi sot rreth orës 10:00 në Shkollën Fillore në Hajvali. Pas votimit
Vekaric: Kosova e votoi Gjykatën pas presionit ndërkombëtar Zëvendësprokurori për krime lufte në Serbi Bruno Vekaric, është shprehur se Kosova e miratoi ligjin për Gjykatën Special
Ja në ç'masa sigurie votoi Erdogani (FOTO LAJM) Turqia zhvilloi dje Zgjedhjet Lokale, të cilat janë fituar nga partia e kryeministrit Recep Tayyip Erdogan, AKP (Partia
Parlamenti i Ukrainës votoi që Janukoviç të gjykohet në Hagë Parlamenti i Ukrainës ka votuar pro dërgimit të presidentit të shkarkuar Viktor Janukoviç në Gjykatën Ndërkombëtare Pena
Aliu: Devijimi i Korridorit 8 është në drejtim të Korridorit 10 Imer Ali deputet i PDSH-së, ka reaguar në profilin e tij në Facebook, rreth fillimit të punimeve për austostradën Kërcov
Çekun nuk e votoi as PDK Agim Çekun nuk e votoi as anëtarësia e Partisë Demokratike të Kosovës. Ky rezultat po del pas numërimit të votave pë
Ngec numërimi në Korçë, bllokohet kutia ku votoi Sotiraq Filo UPDATE - Bllokohet proçesi i numërimit të votave në Korçë. Kutia ku ka votuar kandidati i PS-LSI, Sotiraq Filo nuk merre
Krasniqi sqaron arsyet pse nuk votoi ligjin për Amnistinë Kryeparlamentari, Jakup Krasniqi përmes rrjetit social Facebook ka sqruar arsyet e mosvotimin e Ligjit për amnisti. “M
Ramadani: AAK-ja votoi pro ratifikimit Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Burim Ramadani, ka deklaruar se AAK-ja ka votuar pro ratifikimit të
Deputeti i Kosovës votoi në Shqipëri Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi ka shfrytëzuar dyshtetësinë e tij për të votuar në Shq
Zaganjori: Më vjen keq që nuk më votoi opozita Kryetari i ri i Gjykatës së Lartë, Xhezair Zaganjori ka shprehur keqardhjen që deputetët e partisë Socialiste nuk votuan
Bregu: Shqipëria humbi statusin se nuk votoi 3 ligjet Ministria e Integrimit, Majlinda Bregu bëri sot përgjegjës kreun e PS-së për mosmarrjen e statusit të vendit kandidat në
Greqia votoi kundër Rezolutës për Maqedoninë Dje në Rezolutën e raportit për përparimin e Maqedonisë në vitin 2012 i përgatitur nga eurodeputetit britanik Richard Ho