999 rezultate për

votoi

Ja si votoi Shqipëria për çmimin e "Topit të Artë" (FOTO) Cristiano Ronaldo dje në mbrëmje fitoi "Topin e Artë", i cili është i katërti në karrierë për të (tre me Realin dhe një
Kjo është deklarata e Ali Ahmetit pasi votoi në Zajaz Lideri i BDI-së dhe bartësi i listës në njësinë e gjashtë zgjedhore, Ali Ahmeti pas votoi në vendlindjen e tij në Zajaz
Lideri i BDI-së Ali Ahmeti votoi në Zajaz Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, njëherësh bartësi i listës i zonës numër 6, ka votuar sot në vendlindjen e tij në Zajaz, njo
Sot votoi 100 vjecarja nga Misllodezhda e Strugës Nurisha Demraliu-Mena nga Misllodezhda e Strugës, është 100 vjecarja që sot hodhi votën nga shtëpia në kuadër të zgjedhj
Nuk votoi për Donald Trump, ky është mesazhi George Bush për presidentin e ri të SHBA-ve Ish-Presidenti republikan i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, George Bush ka folur për herë të parë pas zgjedhjes së Do
Zëdhënësi i Bush përgënjeshtron pretendimet se republikani votoi për Clinton Pretendimet e Rush Limbaugh se George W. Bush votoi për Hillary Clinton janë të pasakta, kështu ka deklaruar zëdhënësi i
George W. Bush votoi për Hillary Clinton?! Ish-presidenti republikan i Shteteve të Bashkuara, George W. Bush, raportohet t'ia ketë dhënë votën e tij demokrates Hil
Nuk votoi për Vetting-un, dorëhiqet anëtari i Gjykatës Kushtetuese (FOTO) Tetë gjyqtar kanë votuar për Vetting-un, pasi një prej tyre ka dhënë sot dorëheqjen në përfundim të mandatit të tij 9 vj
Ironia e Blushit: Varfëria në Dibër i çoi në pajtim dhe frikë Deputeti rebel Ben Blushi u ndal sot tek vota e prodhuar nga zgjedhjet e së dielës për Bashkinë e Dibrës. Ai tha se i ka
Rama:Turp për BE që votoi kundër liberalizimit të vizave në Kosovë Kryeministri Edi Rama është pritur me një ceremoni ushtarake në Pallatin Presidencial në Lubjanë nga kryeministri sllove
Prapaskenat/ Ja kush nuk e votoi nenin e ndërkombëtarëve (FOTO LAJM) Megjithëse ndryshimet kushtetuese të së enjtes arritën një numër historik votash, bëhet me dije se nga zbardhja e proces
Prapaskena/ Jozefina Topalli votoi kundër ndërkombëtarëve Jozefina Topalli ka dalë dhe një herë kundër vendimeve të grupit të PD. Gazeta "Panorama" ka kqyurur formularët e vot
Berisha: Opozita refuzoi njeriun me dy fjalime në xhep Ish-kryeministri Berisha ka sqaruar qëndrimin e mbajtur nga kryetari i PD në takimin me kryeministrin Rama për Reformën
Reagon LSDM: A votoi sot Gruevski!? Vlatko Gjorvec gjatë ditës së sotme duhej të jepte përgjigje se si është pasuruar dhe se si bashkëshortja e tij ka fsheh
Kosova dështoi për një votë, Mehmeti nuk votoi se i ikte avioni Deputetja shqiptare nga Maqedonia, Ermira Mehmeti, ende nuk është prononcuar për mediat për mungesën e saj në mbledhjen
Deputeti i vetëm shqiptar që votoi “kundër” në Kuvend Me 72 vota “për”, 6 vota “të përmbajtur” dhe vetëm 1 votë “kundër”, Kuvendi i Republikës së Maqedonisë mbrëmë votoi shpë
Pogba-në nuk e votoi as i vëllai Votimet për Topin e Artë shpesh herë krijojnë edhe situata të pakëndshme për disa lojtarë kur zbulohen votat e miqve të
The New York Times: Shumica votoi pro Kosovës The New York Times shkruan se shumica e vendeve që morën pjesë në votim gjatë konferencës së përgjithshme në selinë e UN
Votimi / Ilir Meta votoi “pro”, Sali Berisha nuk votoi Gazetari Endri Xhafo ka publikuar listën e votimit sot në Kuvend sa i përket hetimit të përshpejtuar të aferës së CEZ.
Ja kush votoi Ronaldon, gazetari shqiptar zgjodhi ... Lionel Messi fitoi çmimin "Lojtari më i mirë në Evropë" me rekord votash. "Pleshti" mori shumicën absolute të votave duk