999 rezultate për

votoi

Ish deputeti i PD me akuza të rënda: Lulzim Basha votoi pro Gramoz Ruçit! Pas votimit të kreut të Kuvendit ditën e sotme, ku Gramoz Ruçi u zgjodh me 80 vota dhe se dy prej tyre kanë ardhur nga r
Veliaj: Kush votoi për punën, punë do të marrë Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, inspektoi fillimin e punimeve për ndërtimin e 22 rrugëve të bllokut që kuf
As Bashën as Selamin, emri që votoi kjo zonjë përloti të gjithë demokratët (FOTO LAJM) Ka mjaft prej atyre demokratëve që nuk preferojnë as Bashën dhe as Selamin në krye të partisë. Shumë prej tyre kanë bojk
Për kë votoi Kejda, vajza e Majlinda Bregut më 25 qershor? (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut po merr çdo ditë e më shumë vëmendje në median online. Herë për shkak se është
Votoi dy here, arrestohet një komision i LSI në Korçë Policia ka vënë në pranga një komisioner të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Burime zyrtare nga policia bëjnë me di
87-vjeçares me dy paterica i mohohet e drejta e votës, nuk ka te besoni arsyen (FOTO LAJM) Gjyshja që shikoni në foto është 87-vjeçare, dhe pavarësisht se është me dy paterica ka shkuar për të votuar. Por fa
Ja për kë votoi Jozefina Topalli (VIDEO) Rradhës së politikanëve që kanë votuar mëngjesin e sotëm i është shtuar edhe ish-nënkryetarja e PD-së, Jozefina Topall
Kush është deputetja e PDK-së që votoi kundër rrëzimit të qeverisë Mocioni i Nismës për Kosovën i cili kaloi sot me 78 vota pro dhe 34 kundër, shënoi rrëzimin e qeverisë me në krye Isa Mu
Zgjedhja e Metës President? Patozi: Rama e internoi me barrelë Deputeti Demokrat, Astrit Patozi ka komentuar zgjedhjen e Presidentit të ri, Ilir Meta. Me anë të një statusi në Fac
Vendos parlamenti britanik, më 8 qershor zgjedhje të parakohshme Parlamenti i Britanisë së Madhe ka miratuar planin e Kryeministres Theresa May për zgjedhje të parakohshme, të cilat do
Delawie, i zhgënjyer që Kuvendi nuk votoi projektligjin për sanksionet penale Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie ka reaguar pasi Kuvendi nuk arriti të miratojë ligjin për ekzekutimin e sank
VMRO: Qytetarët nuk do udhëhiqen nga Qeveria e Tiranës VMRO-ja përmes një deklarate për medie, ka thënë se ka pasur shumë armiq të këqinj të cilët nuk kanë arritur ta mposhtin
Votoi kundër lirimit të Haradinajt, flet deputetja e LDK-së Deputetët e Kosovës votuan dje një rezulutë ku kushtëzohej dialogu me Serbinë me lirimin e Ramush Haradinajt. Nga 79
Ben Blushit tregon se si do të sabotohet reforma në drejtësi Deputeti dhe kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi votoi sot në seancën plenare të thirrur për reformën në drejtësi kundër shty
Fazliu pendohet që votoi "kryeidiotin" Ivanov president Deputeti i PDSH-së, Bekim Fazliu, ka reaguars ashpër ndaj deklaratës së presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov, i cili
VMRO: Populli nuk votoi për deklaratën nga Tirana VMRO-ja ka akuzuar mëngjesin e sotëm kreun e LSDM-së, Zoran Zaevin, se nuk po mban asnjë përgjegjësi për të mbrojtur int
Shqipëria votoi kundër eliminimt të armëve bërthamore, Bushati: E kërkuan SHBA-të dhe Franca Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, ka shpjeguar arsyet e votës kundër të Shqipërisë për eliminimin e armëve
Shkarkimi i Ylli Manjanit/ Monika Kryemadhi votoi kundër, po Meta? Ditën e sotme parlamenti ka miratuar zyrtarisht shkarkimin e Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë, si dhe e
Befason De Biasi, ja kë votoi për lojtarin më të mirë në FIFA Mbrëmë në Zyrih u shpërndanë çmimet për më të mirët në vitin 2016 në futboll. Ndërmjet votave të trajnerëve për futbolli
Zaevi falenderon votuesit: Maqedonia votoi për ndryshime Lideri i LSDM-së Zoran Zaev, ka përgëzuar banorët e Tearcës të cilët rivotuan për ndryshim. Zaev, me anë të një post