999 rezultate për

votoi

Xhafaj pasi votoi: Momenti i duhur për reflektim dhe ndryshim rruge e lidershpi! I shoqëruar dhe nga pjesëtarë të familjes, deputeti socialist, ish-minister i Brendshem, Fatmir Xhafaj e ka quajtur 30 q
Parlamenti hungarez votoi "për" pranimin e Maqedonisë në NATO Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi me ftesë të kryetarit të Kuvendit nacional të Hungarisë, Laslo Kover sot ka marrë pjes
PERGJIMI/ "Kryetari i FRD votoi PD-në ja q*fsha motrën e robt e shpis!" (VIDEO) Në video përgjimin nr.6 të publikuar nga "BILD" Ymer Lala bisedon me një person të panjohur, i cili ndër të tjera i treg
PRAPASKENAT/ Nuk morëm negociatat: Kush votoi kundër dhe pro Shqipërisë Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria duhet të kenë ende durim. Në tetor ministrat përkatës të BE-së mund të vendosin për
KQZ regjistron "Bindjen Demokratike" të Patozit, por kush votoi kundër? Ditën e sotme Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka pranuar rregjistrimin e partisë "Bindja Demokratik" të Astrit Patozit p
PE votoi pro Kosovës po kur liberalizohen vizat? Parlamenti Evropian ka votuar pozitivisht një raport të përgatitur nga raportuesja për Kosovën, Tanja Fajon. Raporti kis
Skandal me "Topin e Artë", votoi gazetari që nuk ekziston Duket se nuk ka kaluar pa probleme votimi për "Topin e Artë", çmim të cilin e fitoi kroati, Luka Modriç duke lënë pas e
Vajza e Ismail Kadaresë uron Libanin pasi votoi kundër Kosovës në Interpol, vjen reagimi i Vlora Çitakut Kosova nuk mundi të bëhej pjesë e Interpolit duke mos marrë votat e nevojshme dhe një ndër shtetet që nuk e mbështetën ë
Dënohet me burg personi që votoi dy herë në Mitrovicë Pajtim Mula, i akuzuar për keqpërdorim të së drejtës së votimit, është dënuar me një vit burgim me kusht nga Gjykata The
Mësoni si votoi Struga në referendum Më shumë se 1 milion e 800 mijë votues në Maqedoni patën mundësinë që gjatë së dielës të vendosin për fatin e vendit.
Xhaferri nuk votoi sot, ja si arsyetohet Kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi e ka quajtur të suksesshëm referendumin e sotëm në Maqedoni, e thekson se q
Dy zyrtarë të VMRO-DPMNE-së hedhin votën në referendum Ish-ministri nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov dhe deputeti i kësaj partie, Kërsto Jovanovski votuan në refere
Asnjë deputet i Qipros nuk votoi pro Kosovës për vizat, edhe Franca na zhgënjeu Dje në Parlamentin Evropian u votua pro liberailzimit të vizave për Kosovën. Nga 628 vota, për votuan 420 anëtarë kur
Zbulohet për kë votoi Shqipëria për Botërorin 2026 Sot gjatë kongresit të FIFA-s në Rusi është vendosur edhe vendi pritës i Botërorit 2026. Sipas rregullave të reja të
Serbia hakmerret ndaj deputetit serb që votoi demarkacionin Deputeti i Listës Serbe Adem Hoxha, është shkarkuar nga posti i kryetarit të komunës së përkohshme të Gorës në Kosovë.
Habit Edi Rama, a është penduar ai që e votoi Metën president? A është penduar Edi Rama që e bëri Metën President? Rama thotë se nuk është pishman për mbështetjen që i dha Ilir Met
Delawie: Nëse nuk kalon demarkacioni do ta dimë kush nuk e votoi Ambasadori amerikan, Greg Delawie ka thënë se është shumë e rëndësishme që sot të kaloj marrëveshja e demarkacionit me M
Kuvendi ngre KLP e KLGJ pavarësisht se PD nuk votoi 10 emra Wshtë miratuar për herë të fundit këtë të enjte, lista finale për Këshillin e Lartë të Gjyqësorit dhe Këshillin e Lartë
Gjykata dënon me kusht një person që votoi 2 herë Gjykata Themelore në Prishtinë e dënoi sot Eshref Krasniqin, personin që akuzohet se votoi dy herë në zgjedhjet e vitit
Qytetari pranon se votoi dy herë por të habit me arsyen Kur kanë kaluar katër vjet nga koha kur akuzohet se votoi dy herë brenda së njëjtës ditë, Eshref Krasniqi pranoi fajësi