999 rezultate për

votimet

KQZ shpall rezultatet paraprake Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallë rezultatet preliminare për secilin subjekt politik, në nivel qendror, pas rivo
DV: Shënohen disa parregullsi në votime Koalicioni i OJQ-ve “Demokracia në Veprim” ka raportuar se deri në orën 8, janë hapur të gjitha vendvotimet në Skënderaj
PZAP: Rivotim në 5 komuna Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtesa, në përbërje të plotë prej 10 anëtarëve, në seancën e mbajtur ditën e sotme, k
Mbyllen vendvotimet, zbardhen ankesat e 4 partive për zgjedhjet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se të gjitha vendvotimet në mbarë Kosovën tashmë janë mbyllur, përveç atyre k
KQZ: Deri në orën 11.30, 11.11% e votuesve Deri në ora 11.30 në zgjedhjet e jashtëzakonshme nacionale kanë marrë pjesë 11.11., 181 e 900 votues, bëri të ditur krye
Vetëvendosje vëzhgon me vëmendje votimet Vetëvendosje, që në nismë të procesit të votimit, po tregohet e vendosur në vëzhgimin serioz dhe deri në detaje të këtyr
Daka: Në orën 13:00, të dhëna për votimet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në konferencën e parë për shtyp ka bërë të ditur se nga ora 7:00 janë hapur shumica e qen
Rivotimet ne Prizren e Lipjan me 31 janar Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që rivotimet për kryetar komune në Prizren dhe Lipjan të
Rifillojne votimet ne Maqedoni Në Maqedoni sot në ora 7 filloi rivotimi i pjesërishëm në 187 qendra votimi ku në ditë