999 rezultate për

votave

Ekstremi i djathtë merr nën kontroll Brazilin Ish kapiteni i ushtrisë, Jair Bolsonaro është zgjedhur president i Brazilit pas zgjedhjeve të mbajtura ditën e diel në k
Ronaldo, thikë pas shpine Messit në votime Pasi mesfushori kroat i Real Madridit, Luka Modrici, u zgjodh lojtari më i mirë i vitit, FIFA i publikoi votat e yjeve t
Tifozët e Real Madrid zgjedhin pasuesin e Ronaldos Boshlllëku i lënë nga Ronaldo te Real Madrid nuk është mbuluar ende edhe pse ka pasur disa emra si Cavani, Mbappe , Neym
Mbappe, Hazard, Neymar apo Kane? Tifozët e Realit duan këtë lojtar në vend të Ronaldos Tifozët e Real Madridit preferojnë më shumë që të transferojnë Eden Hazardin sesa Neymarin. Të dy këta janë duke u sh
Dalin shifrat, sa vota mori Erdogani nga turqit në Maqedoni Fitorja e Erdoganit u shoqërua me festë në Prizren dhe Shkup, ndërsa nga të dhënat më të fundit mësohet se turqit që jet
Numërohen gjysmat e kutive, Erdogan kryeson deri tani në Turqi Deri tani janë numëruar rreth gjysmat e kutive në Turqi. Rezultati i deritanishëm kryesohet nga Erdogani me 56 përqin
Dalin rezultatet e para të votimeve në Turqi, kush kryeson Dalin rezultatet e para të votimeve në Turqi. Sipas “CNN Turk”, në zgjedhjet presidenciale kryeson Recep Tayyip Erdogan.
Partia kundër emigrantëve fiton zgjedhjet në Slloveni Partia Demokratike Sllovene e ish-kryeministrit Janez Jansa ka shënuar fitore në zgjedhjet e sotme parlamentare në Sllov
Shfaqen autobusë me mbishkrimin "Allah" në Londër Autobusët urban në Londër kanë marrë një ndryshim të dizajnit me rastin e festës së muajit të shenjtë të Ramazanit. N
Maduro sërish President, sanksione të reja ndaj Venezuelës Shtetet e Bashkuara vendosën sanksione ekonomike ndaj Venezuelës, lidhur me atë që u cilësua si rizgjedhje nëpërmjet “ma
Apeli liron nga burgu kryetarin e Kavadarit Gjykata e Apelit në Shkup e ndërpreu vendimin me të cilin ish kryetari i Kavadarit, Aleksandar Panov u dënua për blerjen
Dhjetra amandamente për ligjin për media Një nga ligjet për të cilat VMRO-DPMNE dhe LSDM ende nuk kanë gjetur gjuhë të përbashkët, është ai për mediat. Dallim
Zgjedhjet në Mal të Zi, Gjukanoviq nis festën për fitoren Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet presidenciale në Mal të Zi, të cilat kanë një rëndësi të madhe për të ardhmen e k
Rezultatet e para të zgjedhjeve në Mal të Zi, kryeson Gjukanoviç Ditën e sotme po zhvillohen zgjedhjet presidenciale në Mal të Zi, të cilat kanë një rëndësi të madhe për të ardhmen e kë
Opozita nuk e ka numrin e votave për ta rrëzuar Qeverinë Në deklaratat e tij, kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, është shprehur se të mërkurën, kur sipas rregullores duhe
Të dhënat zyrtare, Putin fiton kundër kandidatit stalinist (FOTO LAJM) Kur janë numëruar rreth 80 për qind e votave Putin rezulton fitues me rreth 76 për qind të votave duke siguruar mandatin
Kush është deputeti i BDI-së që sot mund të dënohet me 3 vite burg? Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Ejup Alimi sot ulet do të në bankën e të akuzuarve për mashtrim zgjedhor në
Ronaldo zgjidhet më i miri i javës, por çuditërisht pas tij nuk vjen Higuain Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo shënoi golin e avantazhit kundër PSG dhe ishte i përfshirë edhe në golin e dytë
Kuvendi mblidhet përsëri për demarkacionin Kuvendi i Republikës së Kosovës mban sot seancen e jashtëzakonshme në të cilën pritet të behët shqyrtimi i Projektligjit
Koci: Demarkacioni të mos lihet në mëshirën e votave të Listës Serbe Avokati Arianit Koci ka propozuar që partitë politke në Kosovë të jetë të unifikuara dha ta votojnë demarkacionin, edhe