999 rezultate për

votave

Numërohen 37% të votave, Pendarovski kryeson me 55% Nga kutitë e numëruara deri më tani, rreth 37 për qind të tyre. Kryeson kandidati i mazhorancës, Stevo Pendarovski me
Kandidatët ulin retorikën nacionaliste për interes të votave Qytetarët shqiptarë dhe ata që bojkotua zgjedhjet janë në fokus të dy kandidatëve për president, Stevo Pendarovski dhe G
Messi votohet sportisti më i mirë i të gjitha kohërave Gjatë javës së kaluar, “GiveMeSport” ka kryer një sërë sondazhesh për t’i dhënë përgjigje bindëse njërit prej debateve m
Numërohen 87% të votave, rezultati drejt barazimit (FOTO LAJM) Derisa po përfundon procesi i numërimit të votave në Maqedoninë e Veriut rezultati duket se po shkon drejt barazimit. Al
Numërohen 70% të votave, ky është rezultati (FOTO LAJM) Janë numëruar 70% të kutive të votimit në Maqedoninë e Veriut. Mësohet se ende prin me një rezultat të ngushtë kandidati
Ndryshon rezultati në Maqedoni, sa është diferenca? (FOTO LAJM) Po vazhdon numërimi i votave në Maqedoninë e Veriut. Albeu.com mëson se nga rreth 20% të kutive të votimit të numëruara
EKSKLUZIVE/ Dalin rezultatet e para, kush po prin në Maqedoni? (FOTO LAJM) Ka filluar numërimi i kutive të votimit në Maqedoninë e Veriut për zgjedhjet e sotme presidentciale. Albeu.com mëson
Blerja e votave dhe droga, televizioni italian rikthehet në Shqipëri (VIDEO) Shkaktuan jo pak zhurmë me mbërritjen e tyre në Tiranë. Një grup xhirimi i TG2 zbarkoi në Shqipëri dhe pas një pasqyrimi
Rezultat suprizë në Sllovaki, një grua mund të marrë drejtimin e vendit Kandidatja pa përvojë në pozita zyrtare dhe me luftën kundër korrupsionit si premtim kryesor, Zuzana Čaputová, ësht
Vasili publikon raportin e OSBE-ODIHR, denoncon aktin e shitblerjes së votave nga PS Kreu i Grupit Parlamentarë të LSI-së, Petrit Vasili ka denoncuar nëpërmjet një postimi në facebook aktin e shitblerjes s
PS-së nis pazarin e votave për bashkinë e Kamzës (FOTO LAJM) Edhe pse nuk wshtw ende e qartw nwse zgjedhjet lokale tw pwrcaktuara nw Qershor, do tw zhvillohen apao jo, duket se puna
Opozita merr drejtimin e Qeverisë në Estoni Partia opozitare e Estonisë, “Reforma”, i ka fituar zgjedhjet e përgjithshme të së dielës, duke e lënë në vend të dytë p
PROFIL/ Kush është Bujar Spahiu, kreu i ri i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Këshilli i Përgjithshëm i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë ka zgjedhur që në raundin e parë me 2/3 të votave kryetarin
Del rezultati, kush u zgjodh në krye të KMSH Ka përfunduar numërimi i votave për kreun e KMSH-së. Pas numërimit të votave të hedhura nga delegatët e Këshillit të
Kreu i delagacionit të PE: Zgjedhjet legjitime, shit-blerja e votave rast i izoluar Delegacioni i PE në Tiranë po zhvillon një konferencë për mediat pas takimeve të bëra me krerët e politikës shqiptare.
Galatasaray votohet si ekipi me atmosferën më të mirë që dhurojnë tifozët në stadium (VIDEO) Cdo klub ka tifozerinë e vet dhe krenohet me të por klubi Galatasary-t sipas një sondazhi të kryer nga "Sport Buble", ës
"Kur dalin emrat e politikanëve dhe përgjimet për blerjen e votave" Gazetarja Klodiana Lala ka paralajmëruar se në muajin janar do të dalë një shkrim investigativ në BIRN për shit-bjerjen
Elis Bakaj adhurohet nga tifozët në Bjellorusi Elis Bakaj po kalon një formë mjat të mirë te Shaktar Soligorski. Në sezonin e tij të parë me skuadrën nga Bjellorusia
Ngeli vetëm shpresë, Kosova dështon përfundimisht në Interpol Kosova përfundimisht nuk do të jetë pjesë e INTERPOL-it. Kosova ka marrë 68 vota pro, 51 kundër dhe 16 abstenime, nga 13
Mos e beso po deshe: Trump thotë se i frikësohet blerjes së votës në SHBA Presidenti Trump lëshoi paralajmërimin për rrezikun e blerjes së votave në zgjedhjet e së martës. Në një postim në Twitt