999 rezultate për

votave

NISMA prin në Malishevë, ja me sa vota e ndjek PDK-ja NISMA vazhdon të prijë në komunën e Malishevës me kandidatin e saj Rakip Begaj, i cili ka marrë 38.71 për qind të votave
NUMËRIMI/ AAK dhe LDK ndahen me pak vota në Suharekë Po vijon numërimi i votave në Suharekë dhe sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com, në këtë komunë kryeson kanditati
NUMËRIMI/ Agim Bahtiri bën "namin" në Mitrovicë, PDK prin me rezultat minimal Gara do të jetë e fortë edhe në raundin e dytë në Mitrovicë pasi asnjëra prej partive nuk ka kaluar nivelin 50 për qind.
LDK "blindon" fitoren në Gjilan, sa vota i ndajnë kandidatët e tjerë Vijon me ritme të kënaqshme numërimi i votave në Gjilan, ku sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com garën deri më ta
DALIN REZULTATE/ Kaq % të votave kanë fituar kandidatët e Prishtinës (FOTO LAJM) Dalin rezultatet e Exit Poll të Klan Kosovës për Prishtinën për kryetar komune. Mësohet se renditja e partive për këtë k
E PABESUESHME/ PDK degjeneron keq në Prishtinë PDK pritet të dalë me një rezultat shumë të keq në këto zgjedhje në komunën e Prishtinës. Sipas të dhënave paraprake
EXIT POLL/ Peja bën surprizën e zgjedhjeve Ndërkohë që pritet të fillojë numërimi i votave në komunat e Kosovës, mësohet se Peja pritet të ketë një rezultat të ngu
Votohet lojtari më i frikshëm i kësaj jave në Champions League, Messi poshtë, Ronaldo nuk ndihet Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah është votuar si lojtari më i mirë i javës së tretë në Ligën e Kampionëve, në ndesh
Analistët: Pasojat e votave të shqiptarëve për LSDM do të jenë historike I ftuar në emisionin "studio e hapur" publicisti Latif Mustafi ka reaguar në lidhje me rezultatet e zgjedhjeve të zhvill
SHIFRAT/ Furia e Fatmir Deharit në Kërçovë Fatmir Dehari i BDI-së nuk e vuri asnjëherë në dyshim fitoren në këtë komunë që prej kutive të para duke arritur një rez
LSDM fiton në Haraçinë, Milkije Halimi merr 58.92% të votave Sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com në Komunën e Haraçinës ka përfunduar numërimi i votave dhe Milikije Halimi e
Ndryshojnë shifrat në Çair, sa vota kanë Visar Ganiu dhe Zekerija Ibrahimi Sipas të dhënave të siguruara nga Albeu.com në Komunën e Çair janë numëruar 94.17% e votave. Deri tani Visar Ganiu i
BDI nuk fiton dot një tjetër komunë për një "grusht" vota BDI ka humbur për pak vota fitoren që në raundin e parë të komunës së Sarajit, e cila si tshumica dërrmuese e komunave t
KSHZ: LSDM udhëheq në 43 komuna, VMRO-DPMNE në 14 dhe BDI në 9 Sipas rezultateve paraprake të publikuara nga KSHZ në faqen e saj, kandidatët për kryetarë të komunave nga LSDM-ja udhëh
BDI-ja bën kthesë në Tetovë, rekuperohen mijëra vota të humbura në zgjedhjet e dhjetorit Pavarësisht se Teuta Arifi nuk fitoi dot që në raundin e parë duket se BDI e ka rimarrë veten në Tetovë pas humbjes së d
Numërohen 96 % e votave në Çair, ja kush do të përballet në raundin e dytë Janë numëruar më shumë se 96 për qind e kutive të votimit në Çair dhe duket qartazi që rezultati do të vendoset në raund
Po mbyllet numërimi në Likovë, sa vota i duhen BDI-së të fitojë që në raundin e parë Në Komunën e Likovës BDI prin bindshëm në garën për kreun e Komunës, shkruan InfoShqip. Sipas të dhënave të siguruara
Ndryshojnë numrat në Tetovë, Teuta Arifi thellon diferencën me Bilall Kasamin Vijon hapja e kutive të votimit për komunën e Tetovës si në fshatra ashtu edhe në qytet. Albeu.com mëson se deri më
Gara për Tetovën, kryeson Teuta Arifi Vazhdon numërimi në komunën e Tetovës ku deri më tani janë numëruar 34.78 për qind të votave. Në këtë komunë kryeson
Fatmir Dehari kryeson bindshëm ndaj VMRO-së në Kërçovë Deri më tani në komunën e Kërçovës janë numëruar 33.96 për qind të votave, njofton albeu.com. Sipas rezultateve të de