999 rezultate për

votave

Mbyllet numërimi: Kush fitoi në komunën tepër të vështirë Ka përfunduar numërimi i votave për komunën e Rahovecit ku mësohet se ka fituar Smajl Latifi i AAK-së me 50.69 për qind
Suprizë nga Kamenica, i riu i Vetëvendosjes mund LDK-në Lëvizja Vetëvendosje e ka befasuar Lidhjen Demokratike të Kosovës në Kamenicë. I riu Qëndron Kastrati e ka mundur me
E PABESUESHME/ Vetëvendosja fiton Prizrenin "në metrat" e fundit Duket e pabesueshme, por Vetëvendosja ka fituar Prizrenin në kutitë e fundit. Albeu.com mëson se numërimi ka përfundu
Ardian Gjini kryeson binshëm në Gjakovë, sa vota është para Mimozës Ardian Gjini është duke udhëhequr bindshëm kundrejt Mimoza Kusari Lilës në komunën e Gjakovës sipas rezultateve të derit
Voton Shpend Ahmeti: Sot është një ditë e bukur për demokracinë Kandidati i Vetëvendosjes për kryetar të Prishtinës ka hedhur votën e tij në qendrën e votimit në shkollën “Faik Konica”
Koalicionet e pabesueshme nëpër komuna për balotazhin Duke i mos përfillur në tërësi marrëdhëniet historike dhe dallimet me njëra –tjetrën, partitë politike kanë realizuar ko
Shpërndanin ushqime për votë, arrestohen gjakovarët Policia ka arrestuar dy persona në Gjakovë nën dyshimin se kanë shpërndarë ndihma në këmbim të votave për zgjedhjet e të
Kishin vota të barabarta në zgjedhje, ja cili asambleist fitoi Rëndësia e numrit rendor në listën e kandidatëve për Asamble po del të jetë shumë e rëndësishme në Komunën e Kamenicës.
UEFA zgjedh golin më të mirë të javës së katërt në Champions (VIDEO) UEFA ka bërzgjedhur ditën e sotme golin me të bukur të javës në Ligën e Kampionëve, faza e katër e grupeve. Çmimin e
Konfirmohet blerja e votave nga kandidati i Listës Serbe, Parteshi shkon në rivotim Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtesa ka marrë vendim që në komunën e Parteshit të përsëriten zgjedhjet. Ky vendi
Sot shpallen rezultatet zyrtare të zgjedhjeve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do t'i shpallë sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve për kryetarë të komunave. Kë
As nuk mendohej, BDI bën përmbysjen e madhe në Dibër BDI po korr një fitore të madhe në Dibër ku ka kthyer totalisht rezultatin e raundit të parë. Albeu.com mëson se ndër
Rezultat dramatik në Çair, një "grusht" votash ndajnë Visar Ganiun dhe Zekerija Ibrahimin Edhe pse është numëruar pjesa dërrmuese e votave në Çair, rezultati vijon të jetë i ngushtë mes kandidatëve kundërshtarë
Ndodh përmbysja në Dibër, BDI bën të papriturën Ruzhdi Lata i BDI-së po bën përmbysjen në komunën e Dibrës ndryshe nga rezultati i raundit të parë ku humbi 4 mijë vota.
Bexheti shpall fitoren në Saraj Albeu.com mëson se ka përfunduar thuajse tërësisht numërimi i votave në komunën e Sarajt në këtë komunë kryeson Blerim B
Numërimi në përfundim, Erkan Arifi i BDI-së fiton Likovën Ka përfunduar thuajse tërësisht numërimi i votave në komunën e Likovës. Albeu.com mëson se ndërkohë që janë numëruar
Hapen kutitë e para në Likovë, ja me sa vota kryeson Erkan Arifi Janë hapur kutitë e para edhe në Likovë ku deri më tani janë numëruar 22.87 për qind e votave. Albeu.com mëson se der
Përfundon numërimi i votave me postë dhe rinumërimi i 8 kutive të votimit Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është përmbyllur rinumërimi i 8 kutive të votimit, sipas vendimit të Komisioni
Momenti historik për Katalonjën i numërimit të votave në Kuvend (VIDEO) Parlamenti i Katalonjës ka votuar në favor të pavarësisë nga Spanja derisa Madridi po paralajmëron të intervenojë kundër
Ngushtohet diferenca VV-LDK për asamble në Prishtinë Numërimi i votave për kryetar të Prishtinës ka përfunduar, derisa ai për asamble ende po vazhdon dhe të dhënat po publik