999 rezultate për

votat

Deliu-Kodra: I kemi votat, Veseli do të jetë kryeparlamentar “Ne i kemi votat për ta votuar Kadri Veselin për kryetar të Kuvendit të Kosovës. Ai është votuar nga të gjitha struktura
Haliti: PAN i ka votat për Kuvend dhe qeveri Anëtari i Kryesisë së PDK-së, Xhavit Haliti, është shprehur i vendosur se Kadri Veseli do të zgjidhet kryetar i Kuvendit
Mustafa: PAN-i nuk fitoi votat e mjaftueshme për të krijuar institucionet Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa në një postim në facebook ka thënë se koalicioni PAN ka dalur në
PAN-i: 3 gushti do të jetë ditë feste, Haradinaj i ka votat Seanca e 3 gushtit po afrohet, e ndërkohë koalicioni PAN vazhdon të deklarojë se i kanë numrat për krijimin e Qeverisë.
Deputeti serb: PAN-i nuk i ka të sigurta as votat e Listës Serbe Teksa po ofrohet mbajtja e seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës, koalicioni PAN nuk i ka të sigurta as votat e dep
Zbulohen dy këshilltarët “tradhtarë” të LSI që i dhanë votat për rritjen e çmimit të ujit Këshilli Bashkiak gjatë pasdites së sotme miratoi rritjen e çmimit të ujit të pijshëm me votat e 31 këshilltarëve, ku dy
“Kemi votat për ta bërë Tiranën me ujë 24 orë”, Veliaj pranon propozimet e LSI Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka njoftuar se ka pranuar propozimin e Lëvizjes Socialiste për Integrim për
Haxhiu i bindur: PAN i ka votat Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, ka thënë se koalicioni më i madh, PDK-AAK-Nisma, i ka votat për ta formuar qeverinë e r
Të premten tentohet qeveria, PAN thotë se i ka votat Deputeti i PDK-së Bekim Haxhiu, ka thënë vendosur se koalicioni më i madh, PDK-AAK-Nisma (PAN), i ka votat për ta formua
Ben Blushi nxjerr videon e radhës ku sipas tij vidhen votat (VIDEO) Kryetari i LIBRA-s, Ben Blushi ka publikuar sot një video tjetër , ku sipas tij i janë vjedhur votat nga forcat e mëdh
LIVE/ A do t’a marrë Idrizi mandatin? PDIU merr 5 votat e mohuara Vazhdon akoma numërimi i votave nga KQZ në kutitë ku PDIU pretendon të marrë mandatin e Shpëtim Idrizit. Nga numërim
Basha: Edi Rama i bleu votat si në vitin 1991 Lulzim Basha bashkëbisedoi dje me demokratë të Gjirokastrës, Tepelenës, Memaliajt, Përmetit, Këlcyrës. Basha theksoi
Shpërthen Idrizi: Asnjë parti nuk ka votat e veta... Shpëtim Idrizi ka hedhur një tjetër “bombë” në lidhje me numërimin e votave në Tiranë. Idrizi tha sot në mbledhjen e
PS pranon hapjen e kutive për të numëruar 65 votat e PDIU Që në nisja të mbledhjes përfaqësuesit e PDIU-së dhe PS kërkuan që të shtohet numri i qëndrave të votimit që duhet të nu
A i ka votat PAN-i për qeveri? Ja çfarë thotë deputeti i LDK-së Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Anton Quni, ka thënë se koalicioni të cilit ai i takon, LDK-AKR-Alterna
Haliti i bindur: Koalicioni i ka votat për zgjedhjen e Qeverisë së re Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës PDK, Xhavit Haliti, bëri me dije se mundësitë për të votuar qeverinë e re t
Manjani sulmon keq Ramën: Sorra nuk e mbron dot pëllumbin Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka ironizuar kërkesën e PS-së për të rinurmëruar votat në Tiranë. Përveç PS-së
Godet Manjani: Ja kush është komisioneri që grabiti votat e PDIU-së në Tiranë Mandate i kreut të PDIU-së Shpëtim Idrizi ka ndezur “gjakrat” sërish për zgjedhjet e 25 qershorit. Vetëm pak ditë më
Manjani zbulon emrat: Ja kush i vodhi votat e PDIU-së dhe LIBRA-s Kreu i partisë “LIBRA”, Ben Blushi, pak më parë ka publikuar një material video, për të vërtetuar se partisë së tij i ja
Berisha i del në krah Idrizit: Ja si u vodhën votat e PDIU Ish-kryeministri Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar me një video vjedhjen e votave të PDIU-së në një