999 rezultate për

votat

Vucic: Ndërsa Pacolli thoshte se i kanë votat ne punonim kundër tyre Kosova nuk kishte ndonjë shans për t’u pranuar në UNESCO dhe INTERPOL, tha sot presidenti serb, Aleksandar Vuçiq. Ai
Partitë maqedonase në garë për votat e shqiptarëve Partitë politike maqedonase në zgjedhjet lokale, që do të mbahen në tetor, janë futur në garë që në mënyrë të drejtpërdr
Katalunja mban referendumin e pavarësisë mes përpjekjeve për të prishur votën (FOTO LAJM) Një burrë që përballet me një oficer të Gardës Civile Spanjolle jashtë një qendre votimi për referendumin e ndaluar të p
Të bashkuar kundër Ramës, PD-LSI korrin fitoren e parë në Përrenjas Opozita ka nisur sulmin e saj ndaj qeverisë Rama ndërkohë PD dhe LSI po shkojnë drejt një bashkëpunimi. Pas takimit
Referendumi i Katalonjës, njerëzit në rrugë për të mbrojtur votat Dhjetëra mijëra njerëz kanë dalë në Barcelonë për tubimin e mbylljes së fushatën për referendumin e ndaluar të Katalonjë
Hyseni demanton Haradinajn: I kishim votat për INTERPOL Anëtari i Kryesisë së LDK-së, Skender Hyseni, ka thënë se Ramush Haradinaj ka bërë gabim kur ka vendosur të tërhiqet nga
Daçiçi i kthehet Pacollit: Kosova nuk i ka votat për UNESCO Zëvendëskryeministri dhe ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiç ka thënë se nuk ishte e vërtetë ajo çfarë tha Behgjet Paco
“Para 19 vjetësh na e vranë Azemin, sot na i vjedhin votat në Kuvend” Ditën e sotme demokratët përkujtojnë Azem Hajdarin në 19-vjetorin e vrasjes së tij. Në këtë ditë të rëndësishme për
Votat pro Ruçit në Kuvend, Berisha “kryqëzon” Bashën në mbledhje Ai deri tani nuk ka bërë as ndonjë reagim zyrtar për çfarë ndodhi me votat e demokratëve mbrëmë. Kreu i PD-së Lulzim
Berisha s'ia përton Grida Dumës: Ti nuk mund të flasësh në emrin tonë Rrjedhja e votave të PD-së dhe shkuarja në favor të mazhorancës ka qenë tema e debatit dhe përplasjeve në mbledhjen e gr
Jozefina Topalli sulmon ashpër Bashën: I shiti votat komiku Jozefina Topalli ka reaguar në lidhje me votimin e Gramoz Ruçit dhe rrjedhjen e dy votave nga Partia Demokratike të cila
Gjuriç: Kjo është qeveria e parë e Kosovës që varet nga votat serbe Kreu i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në qeverinë e Serbisë, ka thënë të dielën në mëngjes, se qeveria e re e Kosovë
Dy votat pro Ruçit nga PD, reagojnë ashpër demokratët: E turpshme Gramoz Ruçi është zgjedhur sot kryetari i Kuvendit të Republikës së Shqipërisë me 80 vota pro. Por nga një analizë që bë
PAN-i ende s'ka vota për formimin e institucioneve Koalicioni fitues i zgjedhjeve të parakohshme PAN, ende nuk e ka të qartë nëse i kanë siguruar votat për t'i formuar ins
Dështon sërish seanca konstituive Kryesuesi i Kuvendit Adem Mikullovci mbylli pak çaste më parë seancën e radhës konstituive pasi u pa që PAN nuk kishte v
E FUNDIT/ PAN s'ka votat, Hoxhaj kërkon më shumë kohë PAN ka kërkuar më shumë kohë përtë bërë qeverinë duke thënë se i nevojiteshin rreth 10-14 ditë. "Unë dua të jem shum
Kosova beson se i ka votat për pranim në INTERPOL ​ Autoritetet në Prishtinë shpresojnë që Republika e Kosovës gjatë këtij viti do të anëtarësohet në Organizatën Ndërkombët
Raporti i teknikëve për zgjedhjet: Ja qarqet ku u blenë votat Një raport voluminoz me më shumë se 100 faqe pasqyron aktivitetin e 7 ministrave teknikë gjatë 20 ditëve të monitorimit
VV është e bindur se PAN nuk i ka votat për qeverinë Mos prania e PAN-it në mbledhjet e fundit të Kuvendit ka krijuar bindjen tek VV-ja se ata nuk i kanë numrat. Këtë ka
Haliti: Po t’i kishim votat do të shkonim në seancë Me gjithë deklaratat që janë bërë së fundmi nga zyrtarë të PDK-së, se i kanë numrat për ta votuar kryetarin e Kuvendit,