999 rezultate për

votat

S'ka demarkacion në kuvend pa u siguruar votat Marrëveshja për Demarkacionin me Malin e Zi nuk do të procedohet në seancë të Kuvendit pa u siguruar votat e nevojshme t
Qeveria pretendon se i ka votat për buxhetin 2018 Seanca për votimin e Buxhetit të Kosovës për vitin 2018 do të vazhdojë gjatë ditës së nesërme. Pasi dështoi të votohet n
Mustafa: Ky është kushti jonë për të votuar demarkacionin Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka deklaruar se tani është në dorën e qeverisë që t’i sigurojë v
Ja si shkuan votat nga Shqipëria për Topin e Artë Për fituesin e “Topit të Artë” votojnë 173 gazetarë nga e gjithë bota. Në Shqipëri, këtë ekskluzivitet e ka gazetari Bes
Qeveria Haradinaj nuk i merr votat e kuvendit për buxhetin e vitit 2018 Qevria e Haradinajt nuk i ka marrë votat e mjaftueshme për Projektbuxheti për vitin 2018. Pas një debati dy ditësh ng
LDK nuk dorëzohet, ankohet për Prishtinën Lidhja Demokratike e Kosovës ka paraqitur ankesë në PZAP për Prishtinën. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se pak
Votat me postë në Prizren, ja cili kandidat i fiton Tanimë kanë përfunduar numërimi i votave me postë për Prizrenin, ku më së shumti vota ka marrë Mytaher Haskuka i Lëvizje
Zgjedhjet në Prishtinë, ja kush i fitoi votat me kusht Në Qendrën e Numërimit të Rezultateve ka përfunduar numërimi i votave me kusht në gjashtë tavolina për Prishtinën, 95 vo
Nis hetimi për votat në Istog Paneli zgjedhor i PZAP-it sot do të nis hetimin lidhur ankesat e LDK-së për parregullsi në komunën e Istogut, ku 1394 vo
Haki Rugova nuk e pranon rezultatin e zgjedhjeve: Unë mbetem kryetar i Istogut Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për kryetar të Istogut dhe kryetar i deritanishëm i këtij qyteti ka deklaruar
Rinumërimi në Prishtinë dhe Prizren pritet të nisë sot Sot pritet të fillojë rinumërimi i votave në komunën e Prishtinës, Prizrenit dhe disa vendvotime në Rahovec e Dragash.
Haki Rugova: Nuk e njoh rezultatin në Istog Votat me postë dhe ato me kusht tashmë kanë përmbysur rezultatin preliminar të zgjedhjeve komunale në komunën e Istogut.
Gani Dreshaj është kryetari i ri i Istogut Janë numëruar të gjjtha votat me kusht, votat përmes postës dhe votave të personave me nevoja të veçanta në Istog. Sipas
Fillojnë festimet e zyrtarëve të AAK-së për fitoren në Istog Në Qendrën për Numërim dhe Regjistrim po numërohen votat me kusht, votat përmes postës dhe votat e personave me nevoja t
A e shiti LSI-ja Manjanin? Kryemadhi i përgjigjet akuzave Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur për Syri .net edhe për një çështje të mbetur pezull si ajo e shkarkimit të Y
Votat me kusht i sjellin fitoren AAK-së edhe në Istog Janë numëruar 100 për qind të votave të hedhura në balotazhin e zgjedhjeve lokale në Istog - me përjashtim të atyre me k
KQZ tregon ditën kur do të fillojë numërimi i votave me kusht Komisioni Qendror i Zgjedhjeve tashmë ka procesuar 100 për qind të votave në të gjitha vendvotimet në Kosovë. Mirëpo, në
Këto janë votat me kusht që mund të ndryshojnë shumë rezultate (FOTO LAJM) Derisa janë publikuar rezultatet preliminare, disa komuna ende nuk kanë përmbyllur fituesin.Bëhet fjalë për komunën e Pr
Ymeri sqaron votat me kusht, thotë që PDK është humbëse Kryetari i VV-së, Visar Ymeri ka dalë në një konferencë për media duke shprehur se Lëvizja Vetëvendosje do të qeverisë n
Ky është çifti më i preferuar i C' est la vie(FOTO LAJM) Tashmë, mbrëmjet e të dielave na shoqëron spektakli më i ri C'est la vie. Me muzikë të mirë dhe shumë argëtim ky produks