999 rezultate për

votat

Zaev ende nuk e konfirmon se janë siguruar votat Vazhdojnë orvatjet për grumbullimin e dy të tretës së shumicës në Parlamentin e Maqedonisë i nevojshëm për miratimin e n
Numërohen të gjitha votat, ky është rezultati përfundimtar (TABELA) Në pyetjen “A jeni për anëtarësim në NATO dhe BE duke pranuar marrëveshjen mes Republikës së Maqedonisë dhe Greqisë”, si
Dalin edhe votat e Çairit Më shumë se 1 milion e 800 mijë votues në Maqedoni patën mundësinë që gjatë së dielës të vendosin për fatin e vendit.
Zekiri flet për hapin tjetër të referendumit Deputeti shqiptar i LSDM-së Muhamed Zekiri beson se referendumi i sotëm në Maqedoni ishte i suksesshëm. Pas kësaj tre
Votat e shqiptarëve vlejnë në referendum Shqiptarët duhet të dalin dhe të votojnë PO në referendumin për Marrëveshjen Maqedoni – Greqi, pasi që kjo do të thotë i
Pasi i “rrëmbeu” fitoren Aulonës, Soni sherr me komentuesen Mbrëmja e djeshme në finalen e spekataklit të kërcimit “Dancing With the Stars”, triumfoi Soni Malaj. Si në çdo komep
Rama "bie" në Kuvend, i vjen në ndihmë Tom Doshi Një situatë e çuditshme ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Kuvend, ku edhe pse mori 73 deputetë nga zgjedhjet e fundit,
Kosova aplikon por s'ka votat për në Këshillin e Evropës Nuk do të jetë e largët dita kur Kosova do të aplikojë për anëtarësim në Këshillin e Evropës, thonë përfaqësuesit politi
Deputetja seksi e Kosovës siguron 6 vota për demarkacionin Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit. Duda Balje ka kon
Duda jep lajmin që kënaq të gjithë kosovarët Grupi parlamentar në Kuvendin e Kosovës, 6+ ka siguruar se të gjashtë votat janë pro demarkacionit. Duda Balje ka kon
Haradinaj: Donika Kadaj është me ne, ta votojmë Demarkacionin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk do të shkonin në seancë po të mos i kishin votat e nevojshme p
Haradinaj: Po të mos ishin votat, nuk do të thirrej seanca për demarkacionin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se partitë e koalicionit qeveritar janë unik për të votuar pro mar
Pal Lekaj thotë se votat e demarkacionit bëhen edhe pa Kelmendin Pal Lekaj thotë se edhe pa deputetin e LDK’së, Ramiz Kelmendin, koalicioni qeverisës i ka votat dhe Demarkacioni kalon s
LDK harron gazin lotsjellës të Ramushit, votat për demarkacion ia ve në dispozicion “27 votat e deputeteve te LDK-se jane ne favor te ratifikimit te marreveshjes se demarkacionit te kufirit me Malin e Zi”
Deputeti i PDK-së nxjerr sekretin, nuk i kemi votat për Demarkacion Një ditë para seancës për Demarkacionin koalicioni qeverisës është në kërkim të votës së 80-të, e cila do të mundësonte
Plas skandali në Rusi, publikohet videoja ku manipulohen votat (VIDEO) Putin ka fituar zgjedhjet në Rusi me një diferencë hsumë të madhe. Por tabloidi Daily Mail ka publikuar një video ku
Del raporti: Votat u blenë në zgjedhjet e 2017-s Raporti për integritetin e zgjedhjeve për vitin 2017, që ndër të tjera mban edhe firmën e Pipa Noris, një prej ekspertev
Të martën seanca e demarkacionit, nuk shkohet në votim pa u siguruar votat Seanca për demarkacionin pritet të mbahet të martën. Por, ende nuk ka siguri se janë 80 deputetë që do të votojnë demark
Haradinaj siguron votat për demarkacion, më në fund do ta kalojë Partnerët e koalicionit qeverisës thonë se i kanë siguruar numrat e nevojshëm për miratimin e Marrëveshjes së Demarkacio
Nesër seanca për Demarkacionin, a do t'i plotësohet dëshira Haradinajt? Pas disa javëve e disa seancave të dështuara, pritet që nesër të mbahet seanca për Demarkacion.Demarkacioni deri tani ka