999 rezultate për

voltana

Shkodra u kthye në vatër të nxehtë të COVID-19, Voltana Ademi ka një kërkesë për prefektin Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i ka kërkuar një letër prefektit dhe Komisionit të Mbrojtjes Civile të Q
Kërcënimi me jetë i administratorit të Vllaznisë, shkon në vendngjarje Voltana Ademi Një sasi tritoli është vendosur në automjetin e administratorit të Vllaznisë, Suad Lici në Shkodër.. Fatmirësisht lën
Voltana Ademi "thyen" bojkotin e Këshillit të Bashkisë Shkodër Për herë të parë pas zgjedhjeve të 30 qershorit ish kryetarja e bashkisë së Shkodres Voltana Ademi ka marrë pjesë në mbl
Fuga: Çfarë nuk mund të bëjë Voltana Ademi në Shkodër Nga Artan Fuga Çfarë mund të bëjë, çfarë nuk mund të bëjë , dhe çfarë nuk duhet të bëjë Voltana Ademi në Shkodër!
Meta: Rasti i Pjetrit tregoi se duhet hetim, te presim 13 tetorin Presidenti Ilir Meta, nuk do të dekretojë përsëritjen e zgjedhjeve për Bashkinë e Shkodrës pas dorëheqjes së Pjetrit që
Voltana Ademi "ngul këmbë": Jam dhe do të jem kryetare bashkie Voltana Ademi ka sfiduar sërish shtetin, duke thënë se nuk do të dalë nga zyra. E ftuar në emisionin “Kjo Javë” Voltana
Voltana Ademi paralajmëron: Po godasim të gjithë procesin Kryebashkiakja në ikje e Shkodrës Voltana Ademi thotë se padia e bërë nga Shoqata e Bashkive në Gjykatën Kushtetuese ka
A do t'i dorëzojnë demokratët bashkitë? Basha bën lëvizjen e radhës Nesër në orën 16:00 kreu i PD-së Lulzim Basha do të mbledhë kryesinë e PD-së, ish deputetët e kryetarët e bashkive të dj
Voltana Ademi e vendosur: Nuk dal nga zyra, do rezistoj deri në fund Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi thotë se do të qëndrojë në zyrë pasi është duke zbatuar ligjin. Në emisi
Voltana Ademi: Situata është shumë e rëndë, nuk e di nëse do e le postin Voltana Ademi dhe kryebashkiakët e tjerë u takuan sot në ambjentet e selisë blu me kreun e opozitës Lulzim Basha. Ajo
Procedohet penalisht Voltana Ademi Pak minuta më parë ka filluar procedimi penal i Kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademit në Shkodër. Mësohet se Ade
Voltana: S’piva ujë në zyrën e Prefektit, kemi të bëjmë me huliganë Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi zbuloi në "Open" se sot ka pasur një takim me prefektin e Shkodrës, i cili e ka
Voltana Ademi kallëzon penalisht Sandër Lleshajn Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka kallëzuar penalisht Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj dhe punonjës të Po
Rama ironizon Voltana Ademin: E patë, demokratët e lanë vetëm të dashurën e molotovit Nga skaji jugor i vendit në Konispol, Rama akuzoi demokratët se deshën të përsërisin një tjetër 2 prill, por ky plan i t
Voltana Ademi përplaset me policinë: "Hiqi duart! Mos më prek" (VIDEO) Voltana Ademi është përplasur me policinë në KZAZ-në numër 3 pasi kërkon lirimin e ambienteve. Ajo ka paditur Policinë e
Voltana nuk i dha leje, Rama thotë se mbase është plani për një "2 Prill" të dytë Në seancën e sotme plenare, Kryeministri Edi Rama ka folur edhe në lidhje me fushatat e mbajtura nga Partia Socialiste.
Frikë për përplasje në Shkodër, Voltana Ademi nuk i jep asnjë shesh për takim Ramës Edi Rama ka parashikuar organizimin e një takimi zgjedhor sot në Shkodër, por bashkia e qytetit nuk i ka dhënë asnjë she
Voltana Ademi mohon djegien e Shkollës në Shkodër Në një lidhje direkte në emisionin Open të Eni Vasilit, kryetarja e Bashkisë Shkodër Ademi tha se nuk është djegur shko
Voltana Ademi: Zbatoj dekretin e Metës, askush s'na tremb dot Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi thotë se është e vendosur për të zbatuar dekretin e Metës mbi anulimin e zgjedhj
Shtyrja e zgjedhjeve, Voltana Ademi: Me 30 qershor nuk dal nga zyra (VIDEO) Kryetarja e bashkisë Shkodër Voltana Ademi mbështet vendimin e Presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve vendore t