999 rezultate për

vokshi

“Fshesë” në spitale, pushohen 338 punonjës 338 punonjës janë pushuar nga spitalet, ndërsa PD pretendon se ka shkuar në 600 numri në total. Ministri Ilir Beqaj, i t
Vokshi: Klosi paraqet suksese imagjinare Në deklaratën e radhës për mediat nga selia blu, deputetja Albana Vokshi tha se ministri Klosi paraqet suksese imagjinar
Kongresi i grave të PPE: Shqiptarët, azilkërkues për ti shpëtuar mjerimit Albana Vokshi, kryetarja e Lidhjes Demokratike te Gruas se Shqiperise, denoncoi në Kongresin e Forumit të Gruas së Parti
Vokshi: Beqaj në fushatë tenderash, kanceri i gjirit është rritur Kryetarja e Komisionit të Punës, Çështjeve Sociale dhe Shëndetësisë, Albana Vokshi, deklaroi sot nga Shkodra se Ministri
Gjykata pushon padinë e Vokshit kundër Shalsit Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë padinë civile të deputetes së PD-së, Albana Vokshi, e cila kërkonte 70 mijë eur
Punonjësja e Bashkisë: Veliaj më hoqi nga puna dhe më dhunoi Lidhja ­Demokrate e Gruas dhe këshilltarët e djathta në Këshillin Bashkiak të Tiranës kanë dalë sot në protestë në mbroj
Vokshi: Mjerim në Mokër, eksodi e vetmja shpresë Deputetja e Partisw Demokratike, Albana Vokshi, e shoqëruar nga kreu i Bashkisë së Pogradecit, Eduart Kapri vizituan dis
Shkarkohet ish-shefi i komisariatit të Kavajës Nën akuzën për "shpërdorim detyre", mësohet se është shkarkuar ish-shefi i komisariatit të Kavajës. Kështu, me urdhër të
Vokshi: Rama përgjegjës për mungesën e kushteve të nëntokës Deputetja demokrate Albana Vokshi, me anë të një prononcimi për mediat është ndalur në ngjarjen tragjike në minierën e B
Pas pezullimit të Vokshit, Meshini në Kavajë në vend të tij emërohet Qibini Pas pezullimit të shefit të komisariatit të Kavajës, mësohet se në këtë detyrë është emëruar Edmond Meshini, i cili deri
Pezullohet shefi i policisë së Kavajës Policia e Shtetit pezullua nga detyra shefi i Komisariatit të Policisë së Kavajës. Përmes një njoftimi për shtyp nPolici
PD: Rama-Meta hakmerren ndaj pogradecarëve, mbajnë peng Bashkinë Partia Demokratike ka denoncuar këtë të hënë papërgjegjshmërinë ekstreme të kryeeministrit, Edi Rama dhe levave të tij,
Vokshi denoncon në Forumin e Grave të PPE manipulimin e zgjedhjeve Në Forumin e grave të PPE, Albana Vokshi është shprehur se në datën 21 qershor u organizua një proces diktatorial. Ajo e
Rama tallet me Vokshin duke e quajtur Pamela Rama nuk i ndal batutat me deputeten e djathtë, Albana Vokshi, të cilën e quan Pamela. Deputetja në Kuvend ka kërkuar sq
Vokshi pyet Ramën: Me cilat kritere e përzgjodhët Erion Veliaj? Ngacmimet dhe batutat nuk kanë munguar as sot në Kuvend, ku mjaft ironike ka qënë edhe debati mes kryeministrit Rama dhe
Vokshi merr mbështetje për dekriminalizimin në forumin e grave të PPE Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas, deputetja Albana Vokshi, mori pjesë në Forumin e Grave deputete të Partive Pop
Sot i jepet lamtumira e fundit asamblistit të AKR-së Asamblisti i Komunës së Gjakovës, Gent Olloni, i cili humbi jetën një ditë më parë si pasojë e një infarkti, do të varro
PD, Vokshi: Gratë në ballë të protestës të enjten "Ky është 8 Marsi i mohimit të të drejtave, skamjes, qeverisjes së krimit, papunësisë, dhunës. Sot gratë shqiptare janë
Protesta për dëmshpërblimin, MMSR: Në mars do jepet kësti i pestë Pas protestës për dëmshpërblimet ku një ish i përndjekur tentoi të vetëvritet para Kuvendit, një reagim për mediat ka ar
Rama e krahason Vokshin me Pamela Anderson, ajo me Mr.Bean Pasi Rama e krahasoi deputeten e PD-së, Albana Vokshi me aktoren Pamela Anderson, kur bashkë me kreun e PD-së kërkonin s