999 rezultate për

vokshi

Sherri Vokshi-Spahiu në Kuvend, zbardhet debati i plotë Dy seanca dëgjimore të përfshira në kalendarët e komisioneve parlamentare kanë dështuar dje, njëra për shkak të mungesës
Rrëfehet Jonida Vokshi: Të lihesh 7 ditë para dasme (VIDEO) Aktorja Jonida Vokshi, në një intervistë të fundit ka dhënë impresionet e saj se çfarë emocionesh përftohen ku një grua
Samiti i grave të PPE në Spanjë: Rama i trembet drejtësisë së pavarur! Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas së Shqipërisë, Albana Vokshi, i njohu përfaqësueset e Partive Popullore me qënd
Tragjedia e familjes shqiptare në Kanada, rrëfehet vajza e mbijetuar (VIDEO) Pak ditë më parë, në Kanada ndodhi një aksident tragjik ku për pasojë u shuan tre breza të një familje shqiptare me mbie
Deputetet e PD pranë të plagosurave të aksidentit në Krujë Kryetarja e Komisionit të Shëndetësisë dhe deputetet Irma Kopliku e Mimoza Hajdarmataj vizituan personat e lënduar nga a
Kur Vokshi vë me shpatulla pas murit Spahiun Edhe më herët deputetja demokrate Albana Vokshi ka qënë një zë mjaft i fortë në Kuvend e jo vetëm, ku ka parashtruar një
Takimi i grave deputete të rajonit, Bregu-Vokshi thyejn bojkotin Deputetet demokrate Majlinda Bregu dhe Albana Vokshi kanë vendosur të jenë në seancën plenare në Asamblenë Rajonale të G
Vokshi: Shëndetësia rrezikohet nga korrupsioni Deputetja demokrate Albana Vokshi, ka denoncuar korrupsionin në shëndetësi, duke e cilësuar atë si epideminë më të rrezi
PD: Statusi i gruas është përkeqësuar nga varfëria "Statusi i gruas në Shqipëri është dobësuar në mënyrë dramatike, pasi ato po vuajnë varfërinë e thelluar, largimet e pad
Shuplaka e Vokshit për Ramën: Standarti i shqiptarëve është liria Deputetja e PD, Albana Vokshi, ka reaguar me anë të një statusi pas kallëzimit të bërë nga Policia e Tiranës për të dhe
Rëndohet bilanci i protestës tek Liqeni/ Vokshi: Në komisariat ka të lënduar Duke folur jashtë Drejtorisë së Policisë së Tiranës, deputetja demokrate Albana Vokshi, tha se në Drejtorinë e Policisë
Vokshi: Së shpejti të tjera dokumente për Beqajn Edi Rama "flirton" me deputetet kundërshtare, pavarësisht çfarë ndodh në debatet politike. Pak a shumë, këtë ka pranuar
Vokshi apelon për protestë: Të martën para Kryeministrisë Me anë të një deklarate nga selia blu, Albana Vokshi ka thirrur në një protestë para Kryeministrisë të martën në orën 12
Vokshi pranë mjekëve të urgjencës: Akti i qeverisë është korruptiv Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Shëndetësinë, Albana Vokshi dhe deputetët Roland Keta, Albina Deda dhe Arbjola Ha
Vokshi: Padia e Ramës, dëshmi se është palë në skandal Albana Vokshi nga PD ka reaguar lidhur me padinë e paralajmëruar nga ana e maxhorancës, sipas të cilës akuzat e Vokshit
Rama sues Vokshi for slander Prime minister Edi Rama has decided to sue DP MP, Albana Vokshi for slander, regarding her claims over the government in
Rama padit Vokshin për shpifje Deputetja e PD, Albana Vokshi, do të paditet nga zyra e kryeministrit Rama. Kjo zyrë, me anë të një deklarate njoftoi ha
Vokshi akuza ndaj Beqaj: Ka dhënë miliona lekë për spitalet private në mënyrë abuzive Për Partinë Demokratike, ministri Ilir Beqaj është kampioni i korrupsionit qeveritar. Në një deklaratë për mediat, deput
Vokshi i drejtohet Beqajt: Dorëhiquni! Ilir Beqaj tha në parlament se gjatë mandatit të tij si ministër i Shëndetësisë janë ulur çmimet e ilaçeve. Pas kësaj
Kur partia të punëson edhe kur je bojaxhi...(FOTO) Është kthyer tashmë në një përditshmëri që të dëgjosh se partia është ajo që te punëson nëse je besnik. Një gjë të tillë