999 rezultate për

vokshi

Jonida Vokshi bën ndryshimin drastik, habit fansat më pamjen e re (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është padyshim një nga moderatoret më të preferuara të televizionit shqiptar. Ajo shquhet për ëmbëlsinë
Jonida Vokshi nuk i kursen komplimentat për trashëgimtaren e Top Channel Jonida Vokshi është padyshim një nga moderatoret më të preferuara të televizionit shqiptar. Ajo shquhet për ëmbëlsinë
Jonida Vokshi prezanton heroin e saj Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera dhe të dashura në ekranin shqiptar. Ndonëse prej vitesh tashmë Jonida V
Jonida Vokshi poston foton, komenti i Ermal Mamaqit është epik (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike Jonida Vokshi ka postuar së fundmi një foto në restorant dhe e veshur me të kuqe ku dukej mjaf sti
Ligji i ri dhe vonesat e pagave, Lindita Nikolla nuk merr pjesë në Kuvend Ministrja e Arsimit Lindita Nikolla nuk mori pjesë në seancën dëgjimore, të kërkuar nga kryetarja e Komisionit të Arsimi
Plas sherri me komision, demokratja i sulet Lindita Nikollës Ditën e sotme në Komisionin e Edukimit kanë plasur debate të ashpra mes ministres së Arsimit Lindita Nikolla dhe demokra
Lodhja apo plakja? Ruçi bën gafë pas gafe në Kuvend Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, me "dorë të hekurt" prej disa muajsh drejton seancat e njëpasnjëshme në ambientet e parlame
Jonida Vokshi shpërthen në lot në studion e Rudinës Aktorja dhe moderatoja e njohur Jonida Vokshi ishte e ftuar dje në emisionin “Rudina” ku foli për projektet e saja profe
Jonida Vokshi smban dot lotët në emision, e prekur si kurrë më parë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" ishte aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi e cila foli mbi projektet e f
Rama i thur poezi Vokshit: O det i gjërë plot me ëndrra Kryeministri Edi Rama ka replikuar ashpër me deputetët e opozitës ditën e sotme në Kuvend. Gjatë debatit, Rama ka re
Toksoy: Drejtësia triumfoi në Kosovë Pasi u tërhoq kërkesa për ekstradimin e tij, Ugur Toksoy tha se pa drejtësi në Kosovë. Tërheqja e kërkesës për ekstra
Vokshi: Pse "Check up"-i është koncesioni më korruptiv i Ramës Deputetja e PD, Albana Vokshi në një konferencë për shtyp me akuzoi qeverinë për koncesionin e kontrollit shëndetësor.
Nis me tensione seanca në Kuvend, Ruçi i mbyll fjalën Vokshit Është bërë zakon që deputetët e PS-së thirrin në interpelancë ministrat e qeverisë Rama për të folur për çështje të ndry
Rama thumbon demokratët, por ky shikim i Albana Vokshit e "shkatërron" fare (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sapo ka filluar të mbajë fjalimin e tij në Kuvend, ndërkohë që nuk ka munguar ironia nga deputetët
Pas Einxhel, edhe Jonida Vokshi rrëfehet për ngacmimet seksuale në punë Pak pasi Einxhel Shkira doli dhe tha publikisht se e kanë ngacmuar seksualisht edhe Jonida Vokshi ka reaguar për dicka t
Partia Demokratike: Ndaloni landfillin në Rrogozhinë! Partia Demokratike e kryesuar nga deputetët Edmond Spaho, Albana Vokshi, dhe Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit, Jama
Jonida Vokshi rrëfen dobësinë e saj (FOTO LAJM) Jemi mësuar ta shohim më shpesh në rolin e intervistueses, e më rrallë në karrigen e të intervistuarit. Aktive në ekran
Gazetarja ngacmon Vokshin: Je shumë seksi, më bëj një piruetë (VIDEO) Në seancën e parë të Parlamentit, deptutetët, të rinj e të vjetër, nuk i kanë munguar ngacmimeve të gazetarëve. Gazet
Rikthehet Jonida Vokshi, më e bukur se kurrë (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e njohur Jonida Vokshi është një nga vajzat më të bukura dhe më në formë të showbizit shqiptar. Kët
Jonida Vokshi e bukur edhe pse e djegur nga dielli Jonida Vokshi aktorja dhe prezantuesja e njohur kohën e fundit duket se ka bërë plazh. Këtë na e vërteton ajo përmes