999 rezultate për

vokshi

Bardhi dhe Vokshi debat me policinë: Dua të iki në shtëpi! (VIDEO) Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment bardhi dhe Albana Vokshi kanë debatuar me policinë teksa kanë ten
U dënua për shpifje, reagon Vokshi: Veliaj dhe Rama nuk më ndalin, do ta zhbëj atë vendim Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka reaguar pasi u dënua për shpifje nga ana e Gjykatës, duke e detyruar që ti paguaj
Veliaj fiton gjyqin, dënohet për shpifje Albana Vokshi Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka fituar gjyqin që kishte për shpifje me ish-deputeten e PD-së Albana Vokshi. Kjo
"Ku e ke burrin", shoqja e ngushtë i "fut xixat" Jonida Vokshit për Besnikun (VIDEO) Aktorja Jonida Vokshi u martua një muaj më parë dhe mikesha e saj e ngushtë, nuk nguron t’i fusë në mendje dyshimet pas
1 javë pas dasmës, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi nisin muajin e mjaltit (FOTO LAJM) 1 javë më parë, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi celebruan dashurinë e tyre me martesë. Ata i thanë “Po
“Momenti më emocionues i jetës”, Jonida Vokshi ndan fotot më të bukura të dasmës (FOTO LAJM) Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, kurorëzuan me martesë dashurinë
Dita e parë si nuse, çfarë bën Jonida Vokshi 24 orë pas dasmës (FOTO LAJM) Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi.
Kjo ju shpëtoi! Moderatori shqiptar rrëzohet gjatë kërcimit në dasmën e Jonida Vokshit (VIDEO) Moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi mbrëmë me martesë dashurinë e saj me partnerin Besnik Krapi, në një ceremoni madhësh
Vetëm një ditë larg dasmës, zbulohet resorti luksoz ku do martohen Jonida dhe Besniku (FOTO LAJM) Ditën e nesërme, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, do të kurorëzojnë me martesë dashu
Fare afër, zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Bëhuni gati për një dasmë VIP këtë fundjavë. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kan
Martohet Jonida Vokshi, zbulohen ftesat speciale të dasmës (FOTO LAJM) Këtë muaj aktorja e njohur, Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi do të celebrojë dashurinë e tyre me martesë.
E dhimbshme, pak para dasmës, Jonida Vokshi përjeton humbjen e madhe (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka qenë kohët e fundit shumë e komentuar për zhvillim
Befason Jonida Vokshi: Pas 10 vitesh largohet nga Top Channel, mësoni arsyen (VIDEO) Jonida Vokshi ka vendosur që të largohet nga Top Channel, pas 11 vite punë aty. Jonida tregon se ky vendim nuk ka qenë a
Jonida Vokshit po i afron dasma, ka bërë këto plane për fëmijë “Sa më shumë aq më mirë!” Kështu u përgjigj Jonida Vokshi kur u pyet nga “Prive” se sa fëmijë dëshiron të ketë në të
Martohu me dikë që të sheh siç sheh partneri Jonida Vokshin, foto nga shoqja e moderatores (FOTO LAJM) Prej kohësh është zbuluar lidhja e Jonida Vokshit me aktorin Besnik Krapi dhe së shpejti pritet të ketë një dasmë. Së fu
Rruga Milot-Balldren, PD denoncon: Miku i Ramës mer 526 milionë euro brenda vitit Ish-deputetja demokrate Albana Vokshi ka reaguar nga selia e PD në një deklaratë për mediet. Vokshi ndër të tjera dek
Vokshi: Rama ka për t'a paguar keq çdo akt dhune ndaj femrave Si pasojë e tensioneve të protestuesve janë dërguar urgjentisht në Spitalin e Traumës, dy të plagosur gjatë protestimit
Jonida Vokshi dasmë VIP në shtator, çifti në kontradita për vendbanimin si të martuar (FOTO LAJM) Jonida Vokshi ka thyer një tabu në televizionet shqiptare, duke ftuar të fejuarin Besnik Krapi në emisionin e saj, ku e
Jonida Vokshi interviston bashkëshortin, shikoni si i përgjigjet ai (VIDEO) Rreth një muaj më parë, e ftuar në emisionin "Xing me Ermalin", Jonida Vokshi foli hapur për lidhjen e saj me Besnikun.
Pas dilemës së vështirë, Jonida Vokshi drejt martesës (FOTO LAJM) Jonida Vokshi ka dhënë lajmin e madh si rrufeja në qiell të pastër, se së shpejti do të martohet. Aktorja dhe moderatorj