999 rezultate për

vokshi

''Mos e prek'': Policia tenton të marrë Albana Vokshin, ndërhyn Enkel Demi (VIDEO) Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi është tentuar që të shoqërohet nga Policia e Tiranës, e cila ka rrethuar zonën e Te
Jonida Vokshi kthehet pas me këto kujtime të vyera nga dasma e saj që si keni parë (FOTO LAJM) Karantina duket se e ka bërë jo pak nostalgjike moderatoren e njohur e cila është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të
Në muajt e fundit të shtatzënisë, Jonida Vokshi merr rreze dielli me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë dhe po presin me padurim të marrin në kra
Jonida Vokshi pret ditëlindjen me barkun e rrumbullakosur: Po numëroj ditët (FOTO LAJM) Jonida Vokshi feston sot ditëlindjen e 34 dhe ky vit e ka pritur më bukur se kurrë. Me një foto ku moderatorja duket
Vajzë apo djalë? Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës së saj të parë (VIDEO) Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi ka zbuluar në finalen e spektaklit "Top Talent" në ekranin e "Top Channel" gjininë e
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
Të gjithë kurioz, Jonida Vokshi zbulon gjithçka rreth shtatzanisë në një postim (FOTO LAJM) Aktorja Jonida Vokshi tashmë e ka pranuar shtatzëninë të cilën arriti ta fshehë mirë për muaj të tërë. Në postimin e
Tashmë del hapur, Jonida Vokshi publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Siç mund ta keni dëgjuar Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë
Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi konfirmon publikisht shtatzëninë (VIDEO) Prej ditësh në media është përfolur se moderatorja Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël, mirëpo ajo e ka konfirmuar sh
Në gjyq me Vokshin: Rama refuzon për herë të katërt të bëjë testin e drogës Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi, në një dalje për mediat nga selia blu, akuzoi kryeminsitrin Edi Rama
Do shkriheni së qeshuri, pse gjyshi i Jonida Vokshit ka jetuar 105 vjeç (VIDEO) Jonida Vokshi është një nga moderatoret më simpatike të ekranit dhe po ashtu një nga aktoret më të talentuara në vend.
Jonida Vokshi shtatzanë? Moderatorja zbulon të vërtetën (FOTO LAJM) Dukej se Jonida Vokshi nuk kishte në plan të fliste për shtatzëninë, por në përfundim të intervistës mëngjesin e sotëm n
Pak muaj pas dasmës, Jonida Vokshi në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Në muajin shtator, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin ko
U largua nga Digitalb pas 10 vitesh, Alban Skënderaj i zë vendin Jonida Vokshit? (VIDEO) Pak muaj më parë Jonida Vokshi deklaroi largimin nga platforma "Digitalb", pas 10 vitesh. Moderatorja bëri një postim pr
Plas sherri mes dy politikaneve, shpërthen banori: Ju jeni lav*re! Ka degjeneruar në debate e ofendime situata tek godina 15 në Qytetin Studenti, ku ju kërkohet banorëve të braktisin godi
Partneri i Jonida Vokshit paska qenë protagonist në klipin e njohur të Elvana Gjatës (VIDEO) Në shtator të këtij viti, moderatorja Jonida Vokshi kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me aktorin dhe producentin koso
Shqiptari nga Kanadaja dhuron ambulancë pas tragjedisë së tërmetit Pas tërmetit të fortë që goditi Durrësin dhe Thumanën të martën e 26 nëntorit, ku u shënuar 51 viktima dhe mbi 900 të pl
Elvana Gjata, Bes Kallaku dhe Jonida Vokshi paskan qenë në një klasë Dikur, Elvana Gjata, Jonida Vokshi dhe Bes Kallaku ishin shokë klase! Nga doli kjo?! Orë më parë, Elvana Gjata postoi në
Imallari u shpall gabimisht i pajetë, kush janë protestuesit që u lënduan teksa protestonin Në një dalje për mediatm ish deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka folur rreth situatës së tensionuar në Unaz
U largua pas dhjetë vitesh nga Digitalb, Jonida Vokshi nis një rrugëtim të ri Jonida Vokshi, imazh i Digitalb prej vitesh njoftoi që në gusht të këtij viti s'do të jetë më pjesë e tij. Pasi mori gji