999 rezultate për

vokrri

Vokrri: Ja formacioni që ëndërroj te Kosova (FOTO LAJM) Një 11-ësh i përfaqësueses së Kosovës pa Lorik Canën dhe Valon Behramin. Ky është mendimi i legjendës së futbollit kosov
Kurti në Podujevë: Me ne do të pasuroheni Lideri i lëvizjes Vetëvendosje ka premtuar se në Podujevë të gjithë do të pasurohen. Sipas tij, kjo do të arrihet pasi t
Xhemshit Vokrri, kandidat i VV-së në Besianë Sot, qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Besianë mbajti konferencë për media, ku shpalli edhe fituesin e zgjedhjeve të bre
Vokrri: Kosova do të jetë në Euro 2016 Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri në një intervistë për gazetën "Blic" ka deklaruar se presid
Vokrri përkrah Shaqirit: Kosova është shtet, kuptojeni! Reagimit josportiv serb për ankesën në UEFA në lidhje me flamurin e Kosovës në finalen e Champions League, i kundërvihet
Kosova i kërkon FIFA-s të rishikojë vendimin (FOTO LAJM) Ambasadori i Republikës së Kosovës në Bern të Zvicrës, z. Naim Malaj i shoqëruar nga kreu i Federatës së Futbollit të Ko
Anëtarësimi i Kosovës në UEFA (VIDEO) Kosova ka vendosur që të bëjë një hap tjetër, drejt ndërkombëtarizimit të futbollit të saj. Ndonëse statuti i FIFA-së nu
Vokrri ndjek derbin kroat Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri do të përcjellë nga afër derbin e kampionatit të Kroacisë në