999 rezultate për

vokrri

Fadil Vokrri takon ish yllin e Realit (FOTO LAJM) Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, është takuar sot në Zagreb me homologun e tij kroat, Davor
Dy kosovarët që do e ndjekin finalen e Championsit nga tribuna VIP (FOTO LAJM) Edhe Kosova do të ketë përfaqësuesit e saj në finalen e nesërme të Champions League mes Barcelonës dhe Juventusit. Pr
Ja pse nuk do të luhet miqësorja Kosovë-Shqipëri Miqësorja mes Kosovës dhe Shqipërisë, e programuar për tu luajtur në muajin qershor, nuk do të zhvillohet. Kjo për shkak
Meda kërcënon FFK-në me tërheqjen nga liga, Vokrri i përgjigjet: Mundemi edhe pa juve Presidenti i Hajvalisë, Mehedin Përgjegjaj (Meda) ka shpërthyer në akuza pas ndeshjes Hajvalia – Besa (1:3). Hajvalia
A do të luajë Shaqiri për Kosovën? Përgjigjet Vokrri Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, është shprehur se ylli i Zvicrës dhe Interit Xherdan Shaqi
Përpara ndeshjes kundër Serbisë, Shqipëria luan me Kosovën? Përfaqësuesja e Shqipërisë dhe e Kosovës do të luajnë përballë njëra-tjetrës këtë vit. Pas vendimit të UEFA-s, që Kos
Vokrri: FIFA vendos për Botërorin, jo UEFA Pas njoftimi se UEFA ka vendosur për pjesëmarrjen e 52 shteteve, anëtare të saj, në eliminatoret për Botërorin “Rusia 20
Kosova në FIFA, Krasniqi e Vokrri takojnë Blatter-in Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit Memli Krasniqi dhe presidenti i Federatës Kosovare të Futbollit Fadil Vokrri kan
Vokrri: Vendimi i UEFA-s, skandaloz! Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, vendimin e UEFA për ndeshjen e ndërprerë mes Serbisë dhe S
Vokrri: Shqipërisë i takon fitorja 3-0 Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ka ritheksuar se është i bindur se Shqipëria do të fitojë n
Vokrri: Shqipëria fiton në tavolinë, Serbia të dënohet ashpër Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, ka thënë se sipas rregullave të UEFA-s, fitorja do t’i takojë Sh
Kosovë-Gjermani, veteranët miqësore më 27 shtator Veteranët e Kosovës dhe Gjermanisë do ta zhvillojnë një ndeshje miqësore me 27 shtator. Kështu u vendos pas takimit të F
Policia arreston Fadil Vokrrin Policia e Kosovës arreston kreun e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri. Sipas policisë arrestimi i tij është
FFK leksion FSHF-së: 100 mijë euro nga miqësoret Kosova do të luajë më 9 tetor të këtij viti kundër Panamasë, ndërsa më 12 tetor ndaj Kanadasë. Lajmi është konfirmuar ng
Presidenti i FFK-së "sulmon" Canën: Deklarata boshe Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, "ka sulmuar" kapitenin e Kombëtares shqiptare, Lorik Cana,
Hashim Thaçi, "sulmuesi" i Kosovës (FOTO LAJM) Kryeministri Hashim Thaçi, i shoqëruar nga ministri Memli Krasniqi dhe Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fad
Vokrri: Kujdes, FIFA sytë nga ne! Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Fadil Vokrri, në një konferencë për mediat ka thënë se ndeshja e p
Prishtinë, Vokrri kërkon truall për selinë e FFK-së Presidenti i Federatës së Futbolit të Kosovës, Fadil Vokrri, bashkë me Sekretarin e Përgjithshëm, Eroll Salihu takoi dit
Provokojnë Vokrrin: Bën tifo për Shqipërinë apo Serbinë? Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, është një nga personat më të kërkuar nga media serbe për t
Vokrri fton yjet: Të ndërtojmë skuadrën më të mirë Shqiptarët veç dy shteteve, tashmë do të kenë edhe dy ekipe kombëtare futbolli. Vendimi historik i FIFA-s pak ditë më pa