999 rezultate për

vokrri

Maloku shpreh ngushëllime për Vokrrin Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doruntina Maloku, në një postim në rrjetin social Facebook, është shprehur e
Buzhala jep një propozim për nder të Fadil Vokrrit Gazetari Berat Buzhala përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka thënë se Stadiumi i ri i Prishtinës duhet ta
FSHF-ja letër ngushëlluese për legjendën Vokrri Nëpërmjet një letre të bërë publike në faqen zyrtare, FSHF i shpreh ngushëllime gjithë popullit kosovar për ndarjen nga
Haradinaj: Vokrri ishte frymëzim për shumë breza sportistësh Ramush Haradinaj ka shprehur ngushëllime për vdekjen e legjendës së futbollit kosovar. Thotë se Fadili ishte motivues i
Murati: Isha aty kur Fadil Vokrri pësoi sulm në zemër Legjenda e futbollit kosovarë, Fadil Vokrri ka vdekur sot në qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Lajmin e kanë k
Momente të Vokrrit kur Kosova pranohet ne FIFA (VIDEO) Kosova ka humbur sot një nga legjendat e futbollit, Fadil Vokrrin. Vokrri pa dyshim që është një nga kontribuesit kry
Këto janë fjalët e Thaçit pasi mësoi për vdekjen e Fadil Vokrrit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka ngushëlluar familjen e Fadil Vokrrit i cili ndërroi jetë sot. Ylli i futbollit
Zyrtari i EULEX tregon momentin kur Fadil Vokrri pësoi sulmin në zemër Zyrtari i Eulexit, Bengt Persson është personi i parë që i ka dhënë ndihmën Fadil Vokrrit pas sulmit që pati një orë më
Çitaku: Faleminderit për lotët e gëzimit Fadil Vokrri Ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e legjendës së futbollit Kosovar, Fadil
Fadil Vokrrit si futbollist, manovrat dhe aftësitë e tij (VIDEO) Fadil Vokrri, do të mbetet një legjendë e futbollit kosovarë Dhe sigurisht që është edhe merita e tij që sot Kosova
Biografia e legjendës Fadil Vokrri Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ka ndërruar në jetë gjatë ditës së sotme pas një sulmi në zem
Kush ishte Fadil Vokrri, shkëlqimi i tij në futboll Ka vdekur sot pas një sulmi në zemër legjenda e futbollit kosovar Fadil Vokrri. Po kush ishte Fadil Vokrri: Vokrri
Ndërron jetë legjenda e futbollit kosovar Fadil Vokrri Ylli i futbollit kosovar Fadil Vokrri ka vdekur pas një sulmi në zemër. Ka ndërruar jetë presidenti i Federatës së Fu
Futbolli kosovar në zi, vdes legjenda Fadil Vokrri Lajmi i zi për futbollin kosovar, pasi ka ndërruar jetë kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, z.Fadil Vokrri.
Vokrri: Kosova po rritet shumë, Challandes po bën punë të shkëlqyer Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, foli në lidhje me fitoren në vëllazëroren ndaj Shqipërisë
Armando Duka mesazh homologut kosovar për Pavarësinë e Kosovës Presidenti i FSHF-së, z.Armand Duka i ka dërguar një mesazh urimi homologut të tij të kosovar, Presidentit të FFK-së, z
Presidenti i Federatës Kosovare të Futbollit flet për grupin dhe trajnerin e ri Presidenti i Federatës Kosovare të Futbollit, Fadil Vokrri pasi mësoi shortin e Ligës së Kombeve ku do të ketë përballë
Presidenti i UEFA-s: Ndihem i privilegjuar që vizitova Kosovën Sot mbërriti për vizitë zyrtare në FFK, presidenti i UEFA-s, Aleksander Çeferin, i shoqëruar nga zyrtarët e UEFA-s, Zora
Vokrri konfirmon vendimin: E mposhtëm sërish Serbinë Pranimi i Kosovës në UEFA vitin e kaluar irritoi shumë serbët që e çuan çështjen në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv. Sot
Duka dhe Vokrri gati për Ligën Kombëtare Gjatë mbrëmjes gala që u zhvillua mbrëmë në Prishtinë, ku ishin prezent, si presidenti i Federatës së Futbollit të Kosov