999 rezultate për

vokrri

Letër ngushëllimi nga Federata Turke e Futbollit për Fadil Vokrrin Federata Turke e Futbollit përmes një komunikate në faqen e tyre zyrtare ka shprehur ngushëllime për vdekjen e president
Samir Ujkani shprehet i trishtuar për vdekjen e Fadil Vokrrit Portieri i përfaqësueses së Kosovës, Samir Ujkani, është shprehur i shokuar me lajmin e vdekjes së legjedës së futbollit
KOK: Vdekja e Vokrrit, humbje e madhe për sportin kosovar Presidenti i KOK-ut, Besim Hasani ka ngushëlluar familjarët, futbolldashësit, dhe të gjithë sportistët për vdekjen e Fed
Klubi serb nderon Fadil Vokrrin: Një legjendë e madhe Fadil Vokrri, i ndarë nga jeta ditën e sotme, ka qenë gjatë karrierës së tij, pjesë e Partizanit të Beogradit në Serbi,
Rama dhe Berisha bashkohen me dhimbjen për humbjen e Vokrrit Dhimbjes për humbjes e presidentit të Federatës Kosovare të Futbollit i janë bashkuar edhe politikanët shqiptarë. Nëp
Reagon presidenti i FIFA-s: Krenar që kam punuar me Vokrrin Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino është shprehur i pikëlluar për vdekjen e presidentit të Federatës së Futbollit të
Aktori tregon bisedën e fundit me Vokrrin Mëngjesin e sotëm ndërroi jetë legjenda e futbollit shqiptar, Fadil Vokrri, i cili nuk kishte arritur të përballonte sul
FFK publikon agjendën e ceremonisë së varrimit të Fadil Vokrrit Federata e Futbollit e Kosovës njofton se ceremonia e varrimit e Presidentit Fadil Vokrri do të zhvillohet nesër më 10 q
Nesër Vokrrri do të udhëtonte për në Rusi Fadil Vokrri nesër kishte plan për tu nisur në Rusi. Ish kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës ishte bërë gati me të
UEFA: Të tronditur për vdekjen e Fadil Vokrrit Pas figurave të ndryshme, edhe UEFA i ka shprehur ngushëllime familjarëve për vdekjen e Vokrrit. Nëpërmjet një posti
Shpend Ahmeti merr një vendim për nder të Fadil Vokrrit Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka thënë se stadiumi i Prishtinës do ta mbajë emrin e Fadil Vokrrit, kreut të FFK-s
Nesër shpallet ditë zie në Kosovë Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka shpallur ditën e diel, 10 qershor 2018, ditë zie në Kosovë, në nder
Edhe Mustafa publikon një ngushëllim për Fadil Vokrrin Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka ngushëlluar Familjen Vokrri dhe të gjithë qytetarët e Kosovës
Detaje nga ngjarja e rëndë, nga momenti i sulmit në zemër deri në dërgimin në spital ​Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, legjenda e futbollit kosovar Fadil Vokrri, ka ndërruar jetë sot pas
Zbardhet dita dhe ora e varrimit të Fadil Vokrrit Lajmin për varrimin e të ndjerit Fadil Vokrri e ka dhënë nënkryetari i FFK-së Agim Ademi. Ademi ka thënë se varrimi i
Fadil Vokrri në vitet e 80-të nëpërmjet fotove (FOTO-LAJM) Kosova humbi sot një legjendë të futbollit, Fadil Vokrrin. Vokrri mësohet se ka humbur jetën pas një sulmi kardiak, k
Limaj rrëfen takimin me Vokrrin Kreu i Nismës Social Demokrate, Fatmir Limaj thotë se lajmi për vdekjen e kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës
Vokrri me Pratizanin e Beogradit duke i shënuar gol Flamurtarit (VIDEO) Kosova ka humbur sot një nga legjendat e futbollit, Fadil Vokrrin. Ai ishte ndër lojtarët më të pëlqyer të ish Jugosl
Ministri serb i mërzitur për Vokrrin: Ishte vëlla i ndershëm Ministri i Administratës Publike në Qeverinë e Serbisë, Branko Ruzhiq ngushëlloi për vdekjen e Kryetarit të Federatës së
Goli i Vokrrit që e bëri Jugosllavinë pjesë të kampionati europian Të gjithëve ju kujtohet futbollisti kosovar i viteve të tetëdhjeta, ylli më i madh i lojës magjike, Fadil Vokrri. Të gji