999 rezultate për

vokrri

Del një pamje e rrallë e Vokrrit në moshën 17-vjeçare (FOTO LAJM) Është zbuluar një fotografi kur legjenda e Kosovës në futboll, Fadil Vokrri, kishte filluar karrierën në klubin lokal, K
FC Prishtina pensionon numrin 9 për nder të Fadil Vokrrit FC Prishtina Futsal e ka pensionuar numrin 9 për nder të Fadil Vokrrit, që ndërroi jetë të shtunën në mëngjes. Klubi
Ajet Shoshollit nuk i dalin fjalët nga goja për vdekjen e Fadil Vokrrit Vdekja e Fadil Vokrrit, që u varros ditën e sotme, i ka prekur të gjithë. Një ndër ta është edhe trajneri i njohur ko
Lëshohet në qielli parashuta me flamurin kuqezi dhe fotografinë e Vokrrit Në ceremoninë lamtumirëse, është lëshuar nga qielli parashuta me flamurin kuqezi dhe fotografinë Fadil Vokrrit, pasi pak
Jepet lamtumira e fundit për Fadil Vokrrin (FOTO LAJM) ​I është dhënë lamtumira e fundit kryetarit të FFK-së, Fadil Vokrrit. Njeriu që bëri shumë për sportin kosovar,
Duka për Vokrrin: Ka siguruar përjetësinë e tij me veprat që ka bërë Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ka shprehur ngushëllime për vdekjen e legjendës së futbollit kosovar, Fadili Vokrrit.
Boban: Shpresoj të luaj futboll me Vokrrin në botën tjetër Legjenda e futbollit kroat, Zvonimir Boban ishte i pranishëm në homazhet e organizuara për nder të Fadil Vokrrit. Bo
LIVE: Nisin homazhet për legjendën e futbollit, Fadil Vokrri Futbolli kosovar dje ka humbur legjendën Fadil Vokrri, ku kanë qënë të shumta ngushëllimet nga figura të njohura politik
Fjalët prekse të djalit të Fadil Vokrrit Futbolli kosovar dje ka humbur legjendën Fadil Vokrri, ku kanë qënë të shumta ngushëllimet nga figura të njohura politik
Kosova në zi, i jepet lamtumira e fundit Fadil Vokrrit Kosova është në zi, pasi sot do t’i jepet lamtumira e fundit legjendës së futbollit kosovar e mbarëshqiptar, Fadil Vokrr
Përfundon autopsia e trupit të Fadil Vokrrit Autopsia e trupit të Fadil Vokrrit ka përfunduar para pak çastesh. Këtë e ka konfirmuar për, Drejtori i Institutit të
De Biasi i shokuar me vdekjen e Fadil Vokrrit Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi, është bashkuar me dhimbjen për humbjen e legjendës së futbollit kosovar, Fad
Koha kur Fadil Vokrri luante për Llapin (FOTO LAJM) Është zbuluar një fotografi kur legjenda e Kosovës në futboll, Fadil Vokrri, kishte filluar karrierën në klubin lokal, K
Taulant Xhaka: Lamtumirë LEGJENDË Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka shprehur ngushëllimet për familjen Vokrri, pas ndarjes nga jeta të
Murati për Vokrrin: Ishte më shumë se një lojtar Pasi i ka qëndruar afër sot në momentet e fundit të jetës se tij, kryetari i Lëvizjes për Bashkim Valon Murati pasdite k
Vdekja e Fadil Vokrrit, shikoni si e pasqyrojnë mediat botërore (FOTO LAJM) Lajmi për vdekjen e Legjendës Kosovare të Futbollit Fadil Vokrri është dhënë edhe nga mediat më prestigjioze në botë. Pë
Blazhevic: Vokrri një figurë historike për futbollin e Kosovës Trajneri më i madh kroat, Çiro Blazhevic, e ka cilësuar veten me fat që ka pasur rastin të punojë me Fadil Vokrrin. F
Shaqiri për Vokrrin: Gjithmonë do të mbaj në zemër Xherdan Shaqiri është futbollisti i radhës që ka reaguar për vdekjen e legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri.
Adil Vokrri për humbjen e të vëllait: Ike kur kishe edhe shumë për të bërë dhe për të na dhënë Kosova humbi legjendën, ish-futbollisti i mirënjohur, Adil Vokrri, humbi edhe vëllanë. Ai përmes një postimi ka shprehur
Lorik Cana: Jam rritur me tregimet e Fadil Vokrrit Ish kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe Marseille, Lorik Cana ka ardhur me reagimin e tij në rrjetet sociale për humbjen