999 rezultate për

vlore

Vlorë, motori përplaset me automjetin dhe përfshihet nga flakët Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën Transballkanike midis një automjeti dhe një motorri. Nga in
"Lajnë bulevardin në mes të natës se do vijë i çmenduri për inagurim": Vlora pa gjumë nga pompat me presion (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, qytetarët e Vlorës nuk kanë arritur të venë gjumë në sy. Kështu shprehet një qytetar teksa denoncon r
Plas sherri në Vlorë: 2 vajza kapen për flokësh nga lokali deri në mes të rrugës Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Në pjesën më të madhe të rasteve ata që përfshihen në sherr
VLORE/ Iu ça gomonia, shpëtohen nga mbytja 4 persona Mbrëmjen e sotme (1 shtator) rreth orës 21:00 në afërsi të shpellës së Haxhi Alisë një mjet lundrues me flamur shqiptar
Plagoset një person në Vlorë Një person është plagosur rreth orës 14:00, ditën e sotme në lagjen “24 Maji” pranë stacionit të trenit në Vlorë. B
Ekzekutoi njerkun se i kishte vrarë mamanë, historia e 36-vjeçarit që u plagos me plumb në Vlorë Mbrëmja e ditës së premtes në Vlorë u trondit, pasi një 36-vjeçar u qëllua me plumb, teksa ndodhej në ballkonin e banesë
Plagosja në Vlorë/ Zbardhet dëshmia e ish-të dënuarit për vrasje: Më plasi telefoni në dorë Mbrëmjen se djeshme u plagos në Vlorë, Eljus Thartori përt të cilin u raportua fillimisht se në lagjen 10 Korriku ka ndo
Iu bë atentat në banesë, kush është mësuesi i dënuar për vrasje (VIDEO) Mbrëmjen e sotme u raportua se në lagjen 10 Korriku në Vlorë ka ndodhur një shpërthim me tritol në banesën e 36-vjeçarit
Shpërthim në Vlorë, një i plagosur (VIDEO) Një shpërthim është dëgjuar në Vlorë pasditen e kësaj të premteje, në lagjen Centrale. Si pasojë e shpërthimit një pe
VLORË/ Kapen 20 kg marijuanë në makinën me targa gjermane Policia e Vlorës ka kapur një sasi prej 20 kilogramë marijuanë në port. Lënda narkotike ishte fshehur në sediljen e p
Ky është jahti super luksoz që po pushon sot në Vlorë (FOTO LAJM) "Porti Detar” i Vlorës është vizituar së fundmi nga jahti “CLOUDBREAK’. Ditën e sotme në kalatën lindore të “Portit D
Zhbllokohen shifrat në Vlorë, Shkurtaj kalon në avantazh Kukësin (VIDEO) Në stadiumin "Flamurtari" po luhet takimi mbyllës i javës së dytë të Kategorisë Superiore, Flamurtari-Kukësi. Nënkam
Dyshohet se vrau "El Padrinon" e Vlorës, kodi i mafias riprodhoi skemën kur ekzekutoi ish-policin Një breshëri plumbash u derdhën mbi Santjago Malkon mbrëmjen e së martës duke e lënë atë të vrarë në vend. Krimi i m
Rrahu policin, arrestohet "i forti" i Vlorës Një 27 vjeçar është arrestuar në Vlorë pasi kundërshtoi me dhunë policinë. Personi F.M. është baues në Bishan të Vlorë
Harrojeni Mihalin, shikoni çfarë bëhet nga Saranda në Vlorë (FOTO LAJM) Këto ditë opinioni është bombarduar me lajme për Mihal Kokëdhimën, pas sulmit të tij ndaj turistëve spanjollë. Por, t
Vajza e spanjollit zbulon gjithçka: Si u çmend Mihali i "tmerrshëm" për dy peshq Sjellja e gabuar për dy peshq zgare i kanë kushtuar shtrenjtë kushëririt të ish-deputetit të Himarës Koço Kokëdhima. Mih
Gjithçka e sheshuar, çfarë mbeti nga lokali i Mihalit në Vlorë (VIDEO) Ditën e sotme është shembur lokal "Panorma" në pronësi të pronarit Mihal Kokëdhima në Vlorë. Sipas IKMT-së ky subjekt
Ish-i dënuar, 41-vjeçari thyen rregullin e Gjykatës dhunon nënën dhe vëllain Policia ka arrestuar në flagrancë për "Dhunë në familje" dhe "Veprime në kundërshtim me Vendimin e Gjykatës", shtetasin
Plagosi me thikë 56-vjeçarin në Vlorë, policia arreston autorin Policia e Vlorës ka arrestuar në flagrancë shtetasin P.Q., 57 vjeç, banues në fshatin Mekat, Vlorë.Seksioni i Hetimit të
Ish-kryebashkiaku i Vlorës i del në mbrojtje Kokëdhimës: Ai po kërkonte hakun e tij sh-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar ndaj ngjarjes që ndodhi me pr