999 rezultate për

vlore

I kërkuar për vrasje, kapet "i rrezikshmi" i Durrësit Policia e Durrësit në bashkëpunim me Policinë e Tiranës vë në pranga një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në f
Zhbllokohet sfida në Vlorë, korçarët në avantazh (VIDEO) Eshtë zhbllokuar sfida mes Flamurtarit dhe Skendërbeut në Vlorë. Janë miqtë ato që kanë kaluar ne avantazh në minutën
Sapo është emëruar, dënohet me 6 muaj heqje lirie drejtori i burgut Drejtori i burgit në Vlorë është dënuar nga gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë me 6 muaj burg. Ky vendim për Egon Ve
U rrahën me shkopa bejzbolli, kapen 2 "të fortit" e Vlorës Dy persona janë arrestuar dhe dy të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë, pas një sherri të ndodhur mbrëmjen e djesh
Djali e nxjerr nga shtëpia, shqiptarja endet rrugëve të qytetit pa strehë e ilaç 51-vjeçarja, me probleme të shëndetit mendor, prej tre muajsh endet rrugëve të qytetit të Vlorës, e braktisur nga familj
EMRAT/ Këta janë 7 të ndaluarit gjatë super operacionit të RENEA-s në Vlorë Forcat Renea anë zhvilluar gjatë natës një super operacion në Vlorë, me qëllim kapjen e 10 personave me rrezikshmëri të
Dy aksione të dështuara: Si u arrestua herën e tretë i "frikshmi" i bandës së Llanajve Tesilvan Basho është emri që ka zënë pasditen e kësaj të mërkure faqen kryesore të mediave. Kjo, sepse ky person është n
Ekzekutoi 2 gra dhe u arratis nga burgu në Itali, si u kap "i forti" i Vlorës bashkë me të vëllain Policia e Shtetit ka dhënë ditën e sotme një deklaratë për shtyp për ndalimin e Tesiljano ose Tesi Bashos. Përvecc ka
Shok qelie i tij dhe ekzekutor, zbulohet kush e eliminoi "Il Padrinon" e Vlorës Hetuesit në Durrës duket se janë afër zbardhjes së atentatit ndaj vlonjatit Edison Harizajt dhe shokut të tij në afërsi
Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas drejtuesin e biçikletës Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme dhe është lënduar një person. Mësohe
Goditi arkitektin e Bashkisë Vlorë, arrestohet një person Një person është arrestuar ditën e sotme në Vlorë. Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin E.C., 47 vjeç, banues
Rai3: Kokaina "Made in Elbasani" do shkarkohej në portin e Vlorës dhe të Durrësit (VIDEO) Vitet e fundit mediat italiane e kanë shkruar disa artikuj për drogën që vjen nga Shqipëria në vendin e tyre. Në edic
Djegie e qëllimshme e makinës së Lelit, çfarë u zbulua nga kamerat e sigurisë Detaje të reja janë mësuar nga hetimet për djegien e makinës së kryebashkiakut të Vlorës Dritan Leli. Në vendin e ngj
Do të shkoni në Shqipëri? Habit Vuçiç: Dua të vizitoj Shkodrën dhe Vlorën "Nuk kam qenë kurrë në Shkodër, as në Vlorë. Ajo që kam dëgjuar nga njerëzit që e dinë këtë, thonë se ka një bregdet jas
Shkrumbohet në flakë Range Roveri luksoz i kryebashkiakut të Vlorës (VIDEO) Mëngjesin e sotëm është djegur makina tip Range Rover, e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndo
Shpërndanin 'mall' afër shkollave në Vlorë, pranga kryetarit të grupit Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe nj
Kush është pasuesi i kadastrës së Vlorës që e shoqërojnë 8 badigardë nga pas Zv/drejtori i kadastrës së Vlorës ka zënë vendin e ish-drejtoreshës së këtij institucioni, Elona Hodaj pas largimit të
Përfshihet nga flakët furgoni në aksin Vlorë-Pusmezin Një fugon ka marrë flakë në orët e pasdites ditën e sotme në Vlorë, në rrugën e vjetër Vlorë-Pusmezin. Furgoni me tar
Jep dorëheqjen drejtoresha e Kadastrës në Vlorë, dosja "e nxehtë" që kishte në dorë Pa mbushur akoma një muaj që nga marrja e detyrës ka dhënë dorëheqjen nga posti i drejtoreshës së Kadastrës në Vlorë, El
Plagosja në Vlorë, arrestohet pronari i lokalit Policia ka vënë në pranga pronarin e lokalit në Vlorë ku ndodhi plagosja me thikë. Në vijim të plagosjes së ndodhur