999 rezultate për

vlore

Vlonjati arrestohet pasi dhunoi vajzën dhe gruan Një 45-vjeçar është arrestuar nga ana e Policisë për shkak se ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes dhe vajzës së tij
Policë nga Çekia do të zbarkojnë në Vlorë Efektivë të policisë çeke do të vendosen në zonat turistike të vendit ku do të patrullojnë krah kolegëve shqiptarë.
Skandaloze! Drejtori OSHEE i çan kokën me statujë qytetarit Një ngjarje skandaloze ka nodhur në qytetin e Vlorës, ku drejtori i OSHE-së në këtë qytet është përfshirë në nëj inciden
Tmerri në Vlorë, si e gjeti vëllai të varur motrën 11 vjeçare Mister pas vdekjes tragjike te vajzës se mitur, vetëm 11 vjeçe, qe i dha fund jetës duke varur veten. Ngjarja e rëndë
Tragjike në Vlorë, 11-vjeçarja vetëvaret në banesë Një ngjarje tronditëse raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Një vajzë vetëm 11-vjeçe ës
Moti i keq në Vlorë pezullon lëvizjen detare Moti i përkeqësuar që ka përfshirë rajonin e jugut ka sjellë dhe pezullim të lëvizjes detare. Era e fuqishme e cila k
Anulohet Aeroporti i Vlorës, po Air Albania? Aeroporti i Vlorës nuk do të ndërtohet nga turqit! Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë do të shpallë së shpejti nj
Ishin kthyer në "makthin" e Vlorës, kapen dy grabitës e dy shpallen në kërkim Policia e Vlorës ka finalizuar këtë të enjte operacioni e koduar “Piratët”, ndërsa ka vënë në pranga dy persona dhe dy
E kallëzojnë qytetarët, kapet 28-vjeçari që shiste drogë në Vlorë (VIDEO) Policia e Vlorës ka arrestuar një 28-vjeçar, i cili dyshohet se shpërndante lëndë narkotike në doza të vogla në qytetin
Shpërthen në flakë banesa në Vlorës, dyshimet e para Mëgjesin e sotëm një banesë është përfshirë nga flakët në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhru pranë Bashkisë së kët
U gjet i pajetë në breg të detit, kush është viktima në Vlorë Një trup i pajetë është gjetur pasditen e sotme në bregdetin e Vlorës. Sipas policisë trupi është gjetur rreth orës 15:2
Shehaj: Kjo është skema e vjedhjes në aeroportin e Vlorës Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj shprehet se koncesioni i aeroportit të Vlorës është një skemë gjigande
DETAJET/ Tritoli në Vlorë iu vendos ish-lojtarit të Flamurtarit Orët e para të mëngjesit të sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një lokal të Vlorës. Shpërthimi ndodhi në lagjen
Pamje të rënda, shkëmbi shkëputet nga mali dhe hyn brenda shtëpisë në Vlorë Një masiv gurësh ka rrezikuar banesat dhe jetët e banorëve në zonën e Ujit të Ftohtë të Vlorës. Banorët ndihen të fri
KE: Do të analizojmë praktikat e prokurimit në Shqipëri Komisioni Evropian tha se do të analizojë praktikat e prokurimit të qeverisë së Shqipërisë, në veçanti ato në lidhje me
Ndërron jetë ish-deputeti i PD-së, reagon Basha Sot është ndarë nga jeta njëri nga themeluesit e PD si dhe ish-deputet i Vlorës prof.Abedin Elmazi. Ai është gjithash
Pako e dyshimtë pranë një zyre ligjore në Vlorë, rrethohet zona Një ngjarje e rëndë raportohet të jetë në zhvillim në Vlorë, pasi ka dyshime që mund të jetë vendosur lëndë plasëse pran
Gjendet një kufomë në Vlorë Një 57 vjeçare i ka dhënë fund jetës në Selenicë të Vlorës, duke u vetëvarur në banesën e saj. Policia lokale bën me
Merret peng kryetari i bashkisë së Vlorës Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu, ka bërë një deklaratë të fortë sonte nga protesta e Unazës së Re. Balliu duke iu
Sekuestrohet kokainë në Vlorë, arrestohet një person Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person pasi i kanë gjetur një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike të fortë të