999 rezultate për

vlore

Mbyllet gjykata e Apelit në Vlorë, shkak koronavirusi Gjykata e Apelit në Vlorë është mbyllur për shkak se në këtë institucion është konfirmuar një rast me koronavirus. Ak
OFL zbarkon në Vlorë, këta janë 4 të dënuarit që u kërkohet burimi i pasurisë Operacioni Forca e Ligjit vijon dërgimin e formularit të vetëdeklarimit të pasurisë ndaj personave të skeduar me rekorde
Aksident i rëndë në aksin Fier - Vlorë, furgoni kthehet përmbys dhe bllokon qarkullimin Një aksident është shënuar mëngjesin e së hënës në autostradën Fier-Vlorë, pranë rrethrrotullimit të Panajasë. Një fu
Kush është juristi që u qëllua me armë zjarri në Vlorë Të shtënat me armë zjarri tronditën qytetin e Vlorës mbrëmjen e së shtunës, ku mbeti i plagosur një 29 vjecar i identifi
Sherr masiv në Vlorë, plas arma e plagosje me thika Të shtënat me armë zjarri janë shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, ndërsa mësohet se ka mbetur i plagosur një
Të shtëna me armë zjarri në Vlorë Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në lagjen “10 korriku”, në Vlorë. Me marrjen e informacionit, policia ka shku
Aksident në Vlorë, makina e 27-vjeçares bie në kanal Një aksident me pasojë plagosjen e një 27-vjeçare ka ndodhur sot në Vlorë. Sipas informacioneve të deritanishme mësohet
Plasin "bërrylat" në PS, Gjiknuri i vihet keq Dritan Lelit dhe e tha në sy të të gjithëve Ka nisur lufta brenda partisë socialiste në lidhje me pushtetin në Vlorë. Pas zërave për një mosbesim të kryeministrit R
Mori armën e qëlloi mes Vlorës, 19-vjeçari e pëson keq Policia ka arrestuar në flagrancë një shtetas i cili dyshohet se ka kanosur me armë një person tjetër për motive të dobë
Makina përplaset me murin në Vlorë, humb jetën një djalë i ri Ndërron jetë një nga tre personat e aksidentuar në Vlorë, pasditen e sotme. Rreth orës 16:00, në aksin rrugor pranë f
Zhduket 13-vjeçarja në Vlorë, babai mes lotësh tregon telefonatën e fundit Një familje në Vlorë është shqetësuar së tepërmi pasi vajza e tyre e mitur është larguar nga banesa e saj në Vlorë d
E RËNDË/ Vetëvaret në pemën pranë shtëpisë një grua në Vlorë Një e moshuar ka vendosur t'i japë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë pranë banesës së saj. Sipas policisë, 85 v
Aktive prej disa ditësh, shuhen vatrat e zjarreve në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan e Vlorë Disa prej vatrave aktive të zjarreve në vend janë shuar. Vatrat e zjarrit ishin raportuar në qarqet Lezhë, Fier, Elbasan
U futën me gomone në det, shpëtohen mrekullisht 3 të rinjtë në Vlorë Moti i keq për pak u ka marrë jetën 3 të rinjve në Vlorë. Mësohet se tre të rinjtë hyrë me gomone në Plazhin e Vlorës
Mbytet tragjikisht pushuesi në Vlorë Një pushues ka humbur jetën paraditen e sotme në plazhin e Zvërnecit pasi është mbyur. Ngjarja ka ndodhur rreth orës
Nuk justifikoi pasurinë, KPK shkarkon nga detyra gjyqtarin e Apelit Vlorë Komisioni i Pavarur i Kualifikimt ka vendosur shkarkimin nga detyra të gjyqtarit të Apelit Vlorë, Hysen Saliko. Shkak pë
Nuk iu bind "shtetit", gjobitet rëndë lokali pasi nuk ndaloi muzikën pas orës 20:00 Policia ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë një administrator lokali dhe me 3 milionë një tjetër, pasi u konstatuan duke
Kapet "njeriu i verbër": Kush është shqiptari në Itali, pjesë e bandës së rrezikshme Policia Italiane ka arrestuar personin efundit nga banda shqiptare që operonte në zonën e Asti, veçanërisht në ato të Ni
Ishte "tapë", kapet vlonjati që qëlloi me armë në ambientet e lokalit Policia e Vlorës ka arrestuar një 36 vjeçarar, i cili në gjendje të dehur, qëlloi me armë zjarri në ajër në ambientet e
Të huajt kthehen sërish në plazhet e Vlorës për të pushuar: Më shumë ukrainas dhe bjellorusë Fundjava e fundit e Korrikut shënoi një bilanc pozitiv të turistëve në Vlorë. Administratorët në plazhe thonë pranoj